Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
Beybiler magnimore plus alacağım bitmek üzere de, 60 lık mı 120 lik mi alsam emin olamadım. Günde iki kez kullanıyorum. Magnezyum kaçıncı hafta dolunca kesiliyor acaba? Kasılma şikayetim var mümkün olan son güne kadar kullanmak niyetindeyim 🫠

Kızlar selam kapı süsü vs yaptıracak mısınız ya da yapacak mısınız? Önerilerinize açığım fikirlerinizi bekliyorum 🥰🙏🏻
Ben yaptıracağım, şöyle bir şey düşünüyorum, fiyatı 450₺ dedi.

Eklentiler

• IMG_2195.jpeg
    IMG_2195.jpeg
    235,1 KB · Görüntüleme: 66
Kızlar hastane çantamı bu hafta hazırlamak istiyorum kafama birsey takıldı isimli hastane çıkışı yaptırdım onu hemşireye verileceklere mi koymaliyim,Yoksa sonra mı giydirilmeli sizler nasıl yaptınız
Ben hemşire verileceklere koydum canım. Ama ztn alt üst ayrı yine isimlide var takımda onu da yedek koydum

Hemoroid olduğu için cok muza yüklenmek istemiyorum 🙈 ceviz tüketiyorum zorla avokado da aldım dün inan ikisinden okadar cok yedim ki artık ismi midemi bulandırıyor aşılama oldugum dönem herseyi yedim bol bol sonra bir tiskinti geldi ama zorlucam kendimi bakalım inşallah faydası gelir bebişe. Kilosundan cok simdi suyuna takıldım. Karpuz yiyeceğim bol bol sekerime dikkat ederek havuç suyuna da başladım inşallah çoğalır suyum dularınızı eksik etmeyin lütfen 🥹 ne ben ne evim ne hastane cantam hiç bir sey hazır değil daha doktor dün erken gelebilir diyince birseyler aldım

Hastane çıkışı 10 lu
Yedek 4 kıyafet
Zıbın
Deterjan
Yıkama filesi
Emzik
Biberon
Gögüs ucu kremi
Tırnak törpüsü
Battaniye
Ağız mendili
Reflü yatağı

Cok eksik var ben hangisi ne diye diye bunalmış haldeyim sizler nasıl hazırladınız bilmiyorum ama puset eksik muslin örtü almadım kendime pijama takımı almadım bebek için tarak ateş ölçer o kadar ucu açık ki ilk hetapta ne lazım onu da bilmiyorum karman corman olmuş durumdayım. Annem eşim herkes fındıkta kimsem yok akıl verecek destek olacak kendi kendimi yiyip oturuyorum
Çoğunu İnternetten alabilirsin, canını sıkmadan hızlica e bebek, hepsi burada vs bakıp sipariş geçmeye basla. Erken doğum riskin varsa beklemek tek olmak seni daha çok yıpratır. Pijama takımı trenyolda miss dünya lissa diye satıcı var öneririm, suwen indirimleri vardı hızlıca bak mesela. Sen en çok hastane çantasına odaklan eve gelince halolur bile çoğu şey

Beybiler magnimore plus alacağım bitmek üzere de, 60 lık mı 120 lik mi alsam emin olamadım. Günde iki kez kullanıyorum. Magnezyum kaçıncı hafta dolunca kesiliyor acaba? Kasılma şikayetim var mümkün olan son güne kadar kullanmak niyetindeyim 🫠
120 lik al canim emzirirken de kullanılır daha sonra da

Sanırım hiç yürüyemicem son haftalarda
Valla benim kemiğim çok ağrıyor uzun suredir ikidir doktora soruyorum normal diyor özellikle gece sağ sola dönerken eşimden destek alıyorum inan ki çok ağrıyor baskı da asagida sürekli yürürken bile dediğin gibi kafası asagida benimkinin bilmiyorum articak mı daha umarım artmaz 🥲🥲

Valla benim kemiğim çok ağrıyor uzun suredir ikidir doktora soruyorum normal diyor özellikle gece sağ sola dönerken eşimden destek alıyorum inan ki çok ağrıyor baskı da asagida sürekli yürürken bile dediğin gibi kafası asagida benimkinin bilmiyorum articak mı daha umarım artmaz 🥲🥲
Ben de aynı şekilde canım bacağıma kramp giriyor sürekli sağdan sola dönerken o yüzden magnezyum kullanıyorum benim de bebiş baş geliş bi de başı haftaya göre büyükmüş ondan sanırım bu baskı

Ben de aynı şekilde canım bacağıma kramp giriyor sürekli sağdan sola dönerken o yüzden magnezyum kullanıyorum benim de bebiş baş geliş bi de başı haftaya göre büyükmüş ondan sanırım bu baskı
Aynen bizimki de kafa 2.5 hafta önde belki dediğin gibi 36 ya yakın gelişim olduğu icij böyle hissediyor olabiliriz bakalım umarım zorlamaz daha da ikimizi de

İnşallah canım biz bugün tam 34 olduk ama başı 35 haftaya göre gidiyor göbüşte aynı hatta şekerden şüpheleniyor doktor
Benim kafa 37. Haftayla uyumlu 2.5 kg ve heran çıkacakmış gibi hissediyorum aşırı baskı var. Normal sanırım kızlar sizin hissettiğiniz de

X