Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
Valla benim kemiğim çok ağrıyor uzun suredir ikidir doktora soruyorum normal diyor özellikle gece sağ sola dönerken eşimden destek alıyorum inan ki çok ağrıyor baskı da asagida sürekli yürürken bile dediğin gibi kafası asagida benimkinin bilmiyorum articak mı daha umarım artmaz 🥲🥲
Bende iyi değilim dün gece de hiç uyumadım mide yanmasıda çabası kaburgalarim ağrıyor tuvalete kalkmaktan zaten bı hal oldum

Karpuz beni yikti karpuz asiri yapiyormus nasil hareketlimi bebis benim.azaldi gecen hafta hic durmadan oynadi suyum.normale dondu diyorum.simdi okadar degil normal gun icerisinde oynuyor
Beni de karpuz bitirdi birde şeftali çok yedim 🥲 baya hareketli belirli zamanları var o zamanlar baya hareketli oluyor bu ay +3 kiloda almıştım toplamda 10 kilo aldım biraz azaltıcam her şeyi 2 hafta sonra 34. Hafta kontrolüm var bakalım fark edicek mi 🥲 2 hafta önde gidiyor bazı değerleri bazı değerleri de 1 hafta önde kilosuda şişko bence :/ biraz az yemem lazım sanırım 😞

Teyzemiz kapı süsünüde elleriyle hazırlamış tülünü bile almış 🥹 yanındakiler de zıbın hatıra kutusuymus içine beyaz bir zibin koycak yakınları olarak biseyler yazmak için, kardeşleri ben babası teyze vs ömürlük hatırla olur DİE Allah o gün gelip bunları yapmayı nasip etsin 🤲🥰 belki yapmak istersiniz diye fikir amaçlı attim

Eklentiler

• 1000020581.jpg
    1000020581.jpg
    140,7 KB · Görüntüleme: 64
  • 1000021164.jpg
    1000021164.jpg
    88,2 KB · Görüntüleme: 63
  • 1000021179.jpg
    1000021179.jpg
    124,6 KB · Görüntüleme: 67
Kızlar hastane çantamı bu hafta hazırlamak istiyorum kafama birsey takıldı isimli hastane çıkışı yaptırdım onu hemşireye verileceklere mi koymaliyim,Yoksa sonra mı giydirilmeli sizler nasıl yaptınız
Yok normal kıyafet koydum hemşire çantasına, isimli olanları fotoğraf çekimi için saklıyorum

Teyzemiz kapı süsünüde elleriyle hazırlamış tülünü bile almış 🥹 yanındakiler de zıbın hatıra kutusuymus içine beyaz bir zibin koycak yakınları olarak biseyler yazmak için, kardeşleri ben babası teyze vs ömürlük hatırla olur DİE Allah o gün gelip bunları yapmayı nasip etsin 🤲🥰 belki yapmak istersiniz diye fikir amaçlı attim
Yaaa çok kıskandım bizim teyzemiz yok malesef tek kızım 😅 yüreğine sağlık elleri dert görmesin ne güzel teyze o öyle çok güzeller 🥰

Çoğunu İnternetten alabilirsin, canını sıkmadan hızlica e bebek, hepsi burada vs bakıp sipariş geçmeye basla. Erken doğum riskin varsa beklemek tek olmak seni daha çok yıpratır. Pijama takımı trenyolda miss dünya lissa diye satıcı var öneririm, suwen indirimleri vardı hızlıca bak mesela. Sen en çok hastane çantasına odaklan eve gelince halolur bile çoğu şey
Ama ne alcağıma karar veremiyorum ilk hastanede ne lazım olacak diye 🙈 dediğin markalara bakacağım teşekkür ediyorum 🥰❤️

Ama ne alcağıma karar veremiyorum ilk hastanede ne lazım olacak diye 🙈 dediğin markalara bakacağım teşekkür ediyorum 🥰❤️
E bebeğe bir sürü güzel hastane çıkışları gelmiş ya bugün mağazada gördüm. İstersen indirimi takip et olursa hemen al. Sonra yenidoğan beyazlardan uzun kollu zıbın alabilirsin genelde 6 al 5 öde oluyor. 4 katlı müslin battaniye alabilirsin. Kalın oluyolar tam bizim sonbahar bebelerine iyi olur. Zıbınlarda anvelop zıbın bebeği daha sıcak tutarmış yine bizim sonbahar bebelerine uygun. Dün videodan öğrendim :) 3-6 aylık anvelop alt üst takımlardan alıcam mesela bende daha. Bir de yenidoğan tulum al 2-3 tane. Aklıma gelenler bunlar 😌

Rica ederim, İlk lazım olucaklar listesi burada da çok paylaşıldı, YouTube vs hastane çantası hazırlama videoları da çok var. İzle bir liste oluştur. Bugün Yarın sipariş versen bile pazartesi ancak hazırlayıp, kargoya verirler. Bunlar ile uğraş hem kafanda dağılsın.

X