Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
Ayy bir an önce gelsin falan demeyin bebislerimiz bunu hissedip isteğinizi gerçekleştirmek üzere yola koyulabiliyormus😁 Bir arkadaşım da resmen doğum sancısı gibi bsey olmuş ama erken diye şuan doguramam istemiyorum şimdi olmaz diye çok söylemiş ve çocuk 1 hafta sonra doğmuş hakkaten
Ay yok Suan gelsin demiyorum zamanı yani 1 ay hızlıca geçsin de gelsinler aman de dur erken gelmesinler tabi 😀😀🥰🥰

Kızlar selam kapı süsü vs yaptıracak mısınız ya da yapacak mısınız? Önerilerinize açığım fikirlerinizi bekliyorum 🥰🙏🏻
Ben yaptırdım canım instagram da bi sayfa var miskokulu masallar diye kapı süsü magnet ve çikolata yaptırdım ben geliş süresi bir ay demişti bu ay sonuna gelicek oraya bi bakabilirsin

Ben ilk hamileliligimi ogrendigimde sormustum, o zaman 40 bin demislerdi ama fiyat sabitleme yapmadilar tabi o tarihte. Simdi zaman yaklaşınca son kez konustum 70 bin civarina cikartmislar. Artik sabitlediler benim icin fiyatı az kaldığı için
Bende persembe konusayim hem hocamla hem hastahane ile bende 50 bin7 cikardim gozden

Kızlar selam kapı süsü vs yaptıracak mısınız ya da yapacak mısınız? Önerilerinize açığım fikirlerinizi bekliyorum 🥰🙏🏻
Selam canım ben yaptırdım trendyoldan 250 tl falan ödedim 🫶🏻

Eklentiler

• 1000098073.jpg
    1000098073.jpg
    65,3 KB · Görüntüleme: 79
Bu hafta yumurta az yedim sanırım artık bıktığımdan. Yumurta da farkettiriyor baya galiba. Et evet aynı şekilde farkettiriyor. Su içinde dediğim gibi havuç portakal suyunu dene mutlaka. Bakalım farkedicek mi bir şeyler

bende yükleniyorum bakalım yine fark edecekmi kilosunda birseyler bidaha ki randevuya kadar 🤷🏼‍♀️ Exotic marka aldım migrostan havuç ve portakal ama tadı biraz asidik geldi acaba portakaldan mı yoksa bozuk mu bilemedim ya 😒 yarısını içtim yarısı duruyor napsam bilmiyorum nasıl anlarım ki bozulduğunu son kullanma tarihi var ama dışarda beklemişse bozulma ihtimali var

Kızlar 32.haftadan sonra bebek hareketleri ne sıklıkta olmalı bilgisi olan var mııı?
Canım bebeğinin genel hareketlerini en iyi sen bilirsin bazı bebekler cok hareket bazıları az hareketli oluyor ciddi bi azalma varsa bi doktora görün istersen ama azalma oluyor büyüdükçe onu fark ettim yerleri daraldığı için diyorlar

Teşekkür ederim cevabınız için kızlar. Bebeğim normalde bayağı hareketli ama iki saattir hareket etmiyor, o yüzden endişelendim biraz. 😞 Çeşitli şeyler deniyorum şu an. Sola yatmak, tatlı yemek vs vs. Bir saat daha bekleyeceğim, bir gelişme olmazsa hastaneye giderim. Doktorum da izinde. 🤦🏻‍♀️
Uyuyor olabilir canım kendine sıkıntı yapma benimki de arada korkutuyor beni sonra bakıyorum uyuyor sıpa 🥰🥹

bende yükleniyorum bakalım yine fark edecekmi kilosunda birseyler bidaha ki randevuya kadar 🤷🏼‍♀️ Exotic marka aldım migrostan havuç ve portakal ama tadı biraz asidik geldi acaba portakaldan mı yoksa bozuk mu bilemedim ya 😒 yarısını içtim yarısı duruyor napsam bilmiyorum nasıl anlarım ki bozulduğunu son kullanma tarihi var ama dışarda beklemişse bozulma ihtimali var
Canım muz avokado ceviz fazlaca tüket bende yiyorum bebek iyi kilo alıyor bunlarla bide peynir bunları abart bu dönemde

Kızlar bu göbeğin belli yerlerini gerdiren hareketler sizlere oluyor mu canım acımıyor ama bebek hareketi değilmi onlar benim herhangi oluyor minik tepecikte oluşturuyor aralarda , kasılma falan değildir dimi acaba kasılmada ben mi anlamıyorum dedim

Ben de bu sayfaya yaptırdım canım hala gelmedi. Mdf ahşap üzerine tamamen gerçek kurutulmuş bitkilerde yapıyorlar çok hoşuma gitmişti ☺️🥰

Eklentiler

• FA9759CA-8812-4B64-B739-66F102805256.png
    FA9759CA-8812-4B64-B739-66F102805256.png
    322,8 KB · Görüntüleme: 76
Canım muz avokado ceviz fazlaca tüket bende yiyorum bebek iyi kilo alıyor bunlarla bide peynir bunları abart bu dönemde
Hemoroid olduğu için cok muza yüklenmek istemiyorum 🙈 ceviz tüketiyorum zorla avokado da aldım dün inan ikisinden okadar cok yedim ki artık ismi midemi bulandırıyor aşılama oldugum dönem herseyi yedim bol bol sonra bir tiskinti geldi ama zorlucam kendimi bakalım inşallah faydası gelir bebişe. Kilosundan cok simdi suyuna takıldım. Karpuz yiyeceğim bol bol sekerime dikkat ederek havuç suyuna da başladım inşallah çoğalır suyum dularınızı eksik etmeyin lütfen 🥹 ne ben ne evim ne hastane cantam hiç bir sey hazır değil daha doktor dün erken gelebilir diyince birseyler aldım

Hastane çıkışı 10 lu
Yedek 4 kıyafet
Zıbın
Deterjan
Yıkama filesi
Emzik
Biberon
Gögüs ucu kremi
Tırnak törpüsü
Battaniye
Ağız mendili
Reflü yatağı

Cok eksik var ben hangisi ne diye diye bunalmış haldeyim sizler nasıl hazırladınız bilmiyorum ama puset eksik muslin örtü almadım kendime pijama takımı almadım bebek için tarak ateş ölçer o kadar ucu açık ki ilk hetapta ne lazım onu da bilmiyorum karman corman olmuş durumdayım. Annem eşim herkes fındıkta kimsem yok akıl verecek destek olacak kendi kendimi yiyip oturuyorum

Evet evet öyle oluyor onun tadı biraz. Bekledikçe daha da öyle oluyor açıldıktan sonra 2-3 güne içmek lazım. Çok fazla bi ekşime yoksa bir şey olmamıştır diye düşünüyorum.

X