Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
Kızlar bu göbeğin belli yerlerini gerdiren hareketler sizlere oluyor mu canım acımıyor ama bebek hareketi değilmi onlar benim herhangi oluyor minik tepecikte oluşturuyor aralarda , kasılma falan değildir dimi acaba kasılmada ben mi anlamıyorum dedim
Benimde oluyor. Bebek yapınca belli oluyor ama bazen pek bi hareket olmadan şişme oluyor o zaman onlar yalancı kasılma galiba. Normalmiş ama

Kızlar selam kapı süsü vs yaptıracak mısınız ya da yapacak mısınız? Önerilerinize açığım fikirlerinizi bekliyorum 🥰🙏🏻
IMG_7739.png
Ben şunu çok beğendim aslında tam Atlasımın ismine uygun ama fiyatını diğer yerlere göre yüksek söyledi sonra kaldı öyle

Evet evet öyle oluyor onun tadı biraz. Bekledikçe daha da öyle oluyor açıldıktan sonra 2-3 güne içmek lazım. Çok fazla bi ekşime yoksa bir şey olmamıştır diye düşünüyorum.
Bende korktum bozuldu mu acaba diye 🙈
Eksime değilde tadı değişikti büyük ihtimalle şeker vs yok doğal diye öyle portakal da asitik birsey havuçla karısınca tuhaf olmuş 🫢 içtim yarısını sabah yarısını daha demin bir sey olmadı umarım midemi filan bozmaz 😊 çok teşekkür ederim içimi rahatlattın 🤲🏻🤍

Zezigkumaş diye bir siteden. İnstada reklam olarak düştü önüme. Trendyoldada satışı var ancak kendi sitesinde çok çok daha uygun. Banada çok kaliteli göründü bakalım gerçekte de öyle gelecek mi ☺️
Canım şimdi bu siteye girdim. Bakar mısın iki tane seçenek var biri 200 küsür biri 400 küsür. Aralarındaki fark ne acaba sen 200 küsür olanı mı aldın?

Eklentiler

• 1000085475.jpg
    1000085475.jpg
    83,7 KB · Görüntüleme: 45
  • 1000085474.jpg
    1000085474.jpg
    76,2 KB · Görüntüleme: 67
Teşekkür ederim cevabınız için kızlar. Bebeğim normalde bayağı hareketli ama iki saattir hareket etmiyor, o yüzden endişelendim biraz. 😞 Çeşitli şeyler deniyorum şu an. Sola yatmak, tatlı yemek vs vs. Bir saat daha bekleyeceğim, bir gelişme olmazsa hastaneye giderim. Doktorum da izinde. 🤦🏻‍♀️
Bazen öğlenleri bebişin sadece ufak kıpırtılarını hissedip paniklerken, uyuyamadığım aynı günün gecesinde içeride partilediğini fark ettim 😂 Allahın izniyle eminim iyidir bebişin ❤️

X