Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
Benimde oluyor. Bebek yapınca belli oluyor ama bazen pek bi hareket olmadan şişme oluyor o zaman onlar yalancı kasılma galiba. Normalmiş ama

Evet evet öyle oluyor onun tadı biraz. Bekledikçe daha da öyle oluyor açıldıktan sonra 2-3 güne içmek lazım. Çok fazla bi ekşime yoksa bir şey olmamıştır diye düşünüyorum.
Bende korktum bozuldu mu acaba diye
Eksime değilde tadı değişikti büyük ihtimalle şeker vs yok doğal diye öyle portakal da asitik birsey havuçla karısınca tuhaf olmuş içtim yarısını sabah yarısını daha demin bir sey olmadı umarım midemi filan bozmaz çok teşekkür ederim içimi rahatlattın

Canım şimdi bu siteye girdim. Bakar mısın iki tane seçenek var biri 200 küsür biri 400 küsür. Aralarındaki fark ne acaba sen 200 küsür olanı mı aldın?

Eklentiler

• 1000085475.jpg
    83,7 KB · Görüntüleme: 45
  • 1000085474.jpg
    76,2 KB · Görüntüleme: 67
Bazen öğlenleri bebişin sadece ufak kıpırtılarını hissedip paniklerken, uyuyamadığım aynı günün gecesinde içeride partilediğini fark ettim Allahın izniyle eminim iyidir bebişin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…