Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
Kızlar Selamlar, biraz geride kaldım tüm mesajları okuyamadım ancak umarım herkes için her şey yolundadır. Ya ben bebek odasının perdesi konusunda bir türlü karar veremiyorum. Kısa mı uzun mu, hangi renk, hangi tarz olmalı bilmiyorum. Pintererstte baktıklarımın trendyol gibi yerlerde karşılığı yok. Böyle soft, sakin ve şık olsun istiyorum. Siz neler tercih ettiniz? Bizim bir kızımız olacak. Fikir açısından odasının camını da ekliyorum, tavsiyelerinizi bekliyorum. İyi haftalar :KK200: Eki Görüntüle 3464614 Eki Görüntüle 3464615
🧿 Bütçenizi bilmiyorum ama rustik askılı olan modeller çok hoş oluyor. Eğer beğenirseniz o tarz bakabilirsiniz 😊

Kızlar maalesef gece uyurken 2 sularında suyum geldi. Hastanedeyim doğum başlayabilir ama geciktirebildikleri kadar geciktirecekler. Sancılarım var nstde de görünüyor. Bildiğin 1 kova su geldi zaten. Akciğer geliştirici yaptılar ve 3 adet hap verdiler kasılmaları engellemesi için. Ayrıca antibiyotik de aldım. İnşallah bir kaç hafta atabiliriz daha çok küçük. 29+5teyim. Ama yanıma yenidoğan hemşiresi yolladılar ben doğumun başlayacağını düşünüyorum.

Dualarınıza ihtiyacımız var.
Allah yardımcın olsun canım hiç korkma lütfen çok küçük deil çok güçlü o annesi 🙏💕
Dualarımız sizinle🙏

Kızlar ben acil sezeryan ile doğurdum. Bebiş 1400 gram doğdu. Kendi kendine nefes alabiliyormuş entübe etmediler ama 1,5 küvezde kalacak. Sancılarım var ama ben de bebek de iyi olacak.
Soran ilgilenen dua eden herkese çok teşekkür ederim.
Yaz Bebek 12 Ağustos 6:19’da 7 aylık doğdu:)
Yaaa maşallah Allah size bağışlasın çok sevindim canım gözün aydın inş bian önce küvezden de çıkacaktır eminim 💕🙏

Kızlar maalesef gece uyurken 2 sularında suyum geldi. Hastanedeyim doğum başlayabilir ama geciktirebildikleri kadar geciktirecekler. Sancılarım var nstde de görünüyor. Bildiğin 1 kova su geldi zaten. Akciğer geliştirici yaptılar ve 3 adet hap verdiler kasılmaları engellemesi için. Ayrıca antibiyotik de aldım. İnşallah bir kaç hafta atabiliriz daha çok küçük. 29+5teyim. Ama yanıma yenidoğan hemşiresi yolladılar ben doğumun başlayacağını düşünüyorum.

Canım şimdi gördüm yazdığını, umuyorum iyisindir. İyi haberlerini bekliyorum dua ediyorum size

Kızlar ben acil sezeryan ile doğurdum. Bebiş 1400 gram doğdu. Kendi kendine nefes alabiliyormuş entübe etmediler ama 1,5 küvezde kalacak. Sancılarım var ama ben de bebek de iyi olacak.
Canım benim, şimdi gördüm. Hayırlı uğurlu olsun, sağlıkla yaşasın. İlk bebeğimiz geldi, Sağlıklı mutlu bir ömrü olsun inşallah 🙏 🧿

Ayy grubumuzun ilk bebişi adı gibi yaz günü doğdu 🥹 rabbim ikinize de sağlık afiyet versin 💞

Penceremiz benziyor ve ben de perde konusunda kısa mı uzun mu tercih etmeliyim bilemedim, yapay zekâya sordum ve şöyle dedi 😂 Kaldirimsercesi Kaldirimsercesi

Bu tür bir pencere için uzun perde tercih etmek, odanın tavan yüksekliğini vurgulayarak daha şık ve sofistike bir görünüm sağlayabilir. Ancak, perde kaloriferi kapatırsa, odanın ısınma verimliliği etkilenebilir. Eğer ısınma önemliyse, kaloriferin üzerini kapatmayan kısa perdeler de kullanabilirsiniz. Bu durumda, pencere boyuna göre ayarlanmış bir stor veya jaluzilerle birlikte kısa perdeler de tercih edebilirsiniz. Hem fonksiyonel hem de estetik bir denge sağlamak için, kaloriferin çalıştığı mevsimlerde kısa, diğer zamanlarda uzun perde kullanmak da bir çözüm olabilir.

Bu yapay zekâ olayı ilerisi için beni korkutuyor ama bu tarz durumlarda çok işe yarıyor. 🙊

Penceremiz benziyor ve ben de perde konusunda kısa mı uzun mu tercih etmeliyim bilemedim, yapay zekâya sordum ve şöyle dedi 😂 Kaldirimsercesi Kaldirimsercesi

Bu tür bir pencere için uzun perde tercih etmek, odanın tavan yüksekliğini vurgulayarak daha şık ve sofistike bir görünüm sağlayabilir. Ancak, perde kaloriferi kapatırsa, odanın ısınma verimliliği etkilenebilir. Eğer ısınma önemliyse, kaloriferin üzerini kapatmayan kısa perdeler de kullanabilirsiniz. Bu durumda, pencere boyuna göre ayarlanmış bir stor veya jaluzilerle birlikte kısa perdeler de tercih edebilirsiniz. Hem fonksiyonel hem de estetik bir denge sağlamak için, kaloriferin çalıştığı mevsimlerde kısa, diğer zamanlarda uzun perde kullanmak da bir çözüm olabilir.

Bu yapay zekâ olayı ilerisi için beni korkutuyor ama bu tarz durumlarda çok işe yarıyor. 🙊
Ay inanılmaz sahiden, soru sorduğumda bu verimle yanıt alabildiğim arkadaşlarımın sayısı tek elimin parmağı kadar değildir:halay:

Canım Allahım yardımcın olsun kilosu nasıl bebeğin o önemli sende sakın kalmaya çalış dualarımız seninle ❤️❤️❤️🧿

Oy güzel kuzum benim masallah size çok güzel kilosu da annesi hızlıca toparlar merak etme 🧿🧿❤️❤️ sende iyileşmeye bak geldiğinde hazır ol 😍

Maşallah diyelim rabbim onu cokk güçlü yapıcak. Hayırlı uğurlu olsun

Ayyy grubumuzun ilk bebesi resmen doğdu :KK68:
Çook çook güzel ömrü olsun inşallah :KK200:
Sağlıklı olmanıza da ayrıca sevindim, çok duygulandım :nazar:
Bundan sonrası aileniz için sağlıkla güzellikle ilerlesin inşallah :dua:

Adıyla yaşasın, hep parıl parıl parlasın miniğimizzz 😍 Allah güzeller güzeli miniğimize, annesine ve babasına da sağlık versin inşallah ❤️

doğum günü kutlu olsun :nazar::KK73: sağlıkla büyüsün Yaz bebek:KK200:

Kızlar doktordan geliyorum sizin bebek tombik olacak dedi 2 kilonun üstüne çıktık. Her hafta nst ye alacakmış bugün 2. girişim oldu . 34. Haftada da çatı muayenesi ve son tahlillerim yapılıp doğum şekline karar verilecekmiş. 2 haftada bir de muayeneye gideceğim. Ayrıca analık raporunu da aldım. Baya baya ana olduk 😂 . Hep güzel haberler alalım inşallah 🙏🏻 🤗 bende haberler böyle varsa güncellemeniz alırım. Bizim tombiğe ATA ismini düşündük ama daha netleştirmedik bakalım artık 👋🏼🌸 Sağlıcakla kalın.
Selam canım çok sevindim iyi olmana ben bu vesileyle bisey sormak istiyorum. Zaten sezaryan düşünen biri çatı muaynesi yaptırmak zorunda mıdır acaba?

X