Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
Aaa birlikte olur diyordum kuzu hadi inşallah daha da alır kilo 35 e kadar o zamana inşallah vaktinde gelir ama
Ya inşallah birlikte olur canim ya ben istemiyorum 35 te olmasını çok erken tabi bizim kız durursa 😔 37 ye kadar dursun istiyorum en azından yani bi şekilde sabrederim Allah izin verirse kendimi öyle sartliyorum 🤲

Kızlar merhaba, hala park beşik almadık . Elele den alan var mı ? Beğendiniz mi?
Ben aldım bonte 2 modelini gayet güzel geldi ilk geldiğinde açıp baktık kullanışlı gözüküyor donencesi var hem müzik hem titreşim veriyo ayriyeten telefonda baglayabiliyodun yanında ana kucağı gibi bisey var alt açma yeri var ben beğendim şimdilik

Canım onlar sancı değil yani doğum sancı öyle birşey değil sizinkiler bnde de oluyor bazen ara ara sizde olanlar ama öncesi normal doğum yapıp o sancıyı bildiğim için Korkmayın canlarım gaz sancısı gibi düşünün
Tesekkur ederim kuzum evet gaz sancısı olabilir kasıklarım karnım agriyor çünkü

Bebikoma şu nevresim takımıyla müslin örtüyü aldım. Çok hoşuma gittiler bakalım nasıl gelcekler ☺️
IMG_7646.jpeg
IMG_7647.jpeg

Zezigkumaş diye bir siteden. İnstada reklam olarak düştü önüme. Trendyoldada satışı var ancak kendi sitesinde çok çok daha uygun. Banada çok kaliteli göründü bakalım gerçekte de öyle gelecek mi ☺️

Evet bu site çok kaliteli kumaşları ve muslinleri. Kayinvalidem hem muslin kumaşı hem de nevresim için kumaş alıp oglusuma muslinler ve nevresim pike takımı falan diktirdi kaliteli baya

Biraz iş yapıyım ayakta durayım hemen ayaklarımın altı topuklarım filan ağrıyor yaa. İş yapamıyorum hiç. Sizinde öyle mi?

Bende öyleyim. Zaten yasak hareket etmem hafta içi annemlerde kalıyoruz hafta sonu eşimle evimize geçiyoruz kedimiz var. 2 hafta sonra annem ve kayinvalidem evime gelecekler perdeleri falan yikayacaklar sonraki hafta da temizliğe abla alacam. Annemler yorulmasın diye kitapligi falan temizliyim dedim suan maffolmus durumdayım eşimde yardım etti bırak direkt ben yapim dedi kızdı. Soylesem ben demiştim diyecek. Birsey demeden yatıyorum 😅

Biraz iş yapıyım ayakta durayım hemen ayaklarımın altı topuklarım filan ağrıyor yaa. İş yapamıyorum hiç. Sizinde öyle mi?
Hem de nasıl hiç bişey yapamadan yorgunum. Bugün aşırı bir sıcak var klima bile yanmami durdurmuyor. Omuzlarım, belim, ayaklarımın altı Allah yardımcımiz olsun ne zor olur bu yaz geçmek bilmiyor

Bende öyleyim. Zaten yasak hareket etmem hafta içi annemlerde kalıyoruz hafta sonu eşimle evimize geçiyoruz kedimiz var. 2 hafta sonra annem ve kayinvalidem evime gelecekler perdeleri falan yikayacaklar sonraki hafta da temizliğe abla alacam. Annemler yorulmasın diye kitapligi falan temizliyim dedim suan maffolmus durumdayım eşimde yardım etti bırak direkt ben yapim dedi kızdı. Soylesem ben demiştim diyecek. Birsey demeden yatıyorum 😅
Ben sana demiştim yaparlar ama insanda kendi el atmadan rahat etmiyor ki

X