Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
Ya inşallah erken doğum olmaz, bebişin daha sabırlı olur. Sabah sancım var yazmıştın diye ben de idrar yolu enfeksiyonun karın ağrısı yapıyor düşünmüştüm. İyi ki rutin kontrol gününe denk gelmiş İnşallah durdurmayı başarırlar. Bu karın ağrılarına çok dikkat etmemiz gerekiyor galiba

Ahhh bende de huzursuz bacak sendromu var hamilelikte daha da artti cok rahatsizlik veriyor suan bile uzaniyorum ama bacaklarim hic rahat degil
Bir süredir dayanılmayacak hâlde Maalesef demir eksikliği bu illetin şiddetini arttırıyor o yüzdrn doğumdan sonra da bir süre çekeceğiz gibi Bebişler iyi olsun da dayanırız inşallah

Aslında hastaneden hastaneye tedavi şekli de değişiyor galiba. Gruptan bazılarına düşük kilo nedeniyle bile ciğer geliştirici vurmuşlardı ama galiba senin sancını durdurmaya çalıştılar sadece. İnşallah bir daha sancı olmaz da nidilata da ciğer geliştirici iğneye de gerek kalmaz ama o iğnenin bir zararı yok diyorlar hep. Niye vurmadılar acaba

Hem doğumu geciktirmek için hem de erken doğarsa diye tüm engeller alındı Dua edin kızlar
İnşallah erken doğum olmayacak inanıyorum Yatsı namazında dua edeceğim inşallah senin bebişine de buradaki diğer bebişlere de. Fakat abla anlamadığım sancılarının düzenli hâle geldiğini fark etmedin mi yoksa enfeksiyon nedeniyle olan yalancı sancılardandır diye mi düşündün? Allah bebişini erken doğumdan korusun

Allah herkese vicdan merhamet versin ev sahipleri gerçekten çok azıttı senelik kira istiyorlar çoğu insanlar zaten sıkıntıda aynı konumda kendileride olabilirdi düşmez kalkmaz bir Allah ne diyelim geçmiş olsun tekrardan Allah tekrarını yaşatmasın çok zor günler atlattık ülkece tabi sizlerin yaşadığı bambaşka.. inşallah atlatırım bende korkuyorum taktıkca kasılmalarım artıyor farkındayım ve sıkıntıdan sigara içiyorum lütfen kızıp yargılamayın kendimden nefret ediyorum ama bırakamıyorum.. bende evladımı ne zorluklarla elde ettim bir ben bir Allah biliyor ama hem psikolojik sorunlarım hemde şu dönemde yaşadıklarım bırakmama izin vermedi .. her yönden her sekilde sıkışmış durumdayım ve artık kendimden de nefret eder hale geldim

Amin cümlemizin yardımcısı olsun inşallah
Bende kendime bu konuda kızıyorum en cok birilerinden bir sey bekliyecek kadar acizmisin diye ama şöyle bir durum var hani her ailede ortamda herseyi halleden herkese koşan hastane işleri neblym bir sey yapılcak organizasyon gibi böyle biri vardır ya ben hep herkese öyle olmusken bana olmayınca sanırım içleniyorum haklısın geçicek biliyorum hepsi bu günlerde geçecek ama gerçekten hayatımda ilk defa bu kadar zorlanıyorum. Bian önce dediğin gibi hastane cantamı hazırlamalıyım öyle ki ona bile ne koyacağımı bilmiyorum düşünemedim araştıramadım

Ağlama lütfen özelden yaz bebek için yardımcı olmak isterim adresini yaz hemen kargolatim ne gerekiyorsa elimden geldiği kadar
Yaa canımsın Allah razı olsun senden Allahım herşeyin en güzelini sana nasip etsin düşünmen demen yeter cok fazla bir sey almıcam hastane cıkısı vs alacağım zamanla insallah hepsini alırım Allah büyük ama cok duygulandırdın beni gerçekten cok cok teşekkür ediyorum benim yerime bebeğine al güzel annesi en güzel günler sizin olsun inşallah

Bir süredir dayanılmayacak hâlde Maalesef demir eksikliği bu illetin şiddetini arttırıyor o yüzdrn doğumdan sonra da bir süre çekeceğiz gibi Bebişler iyi olsun da dayanırız inşallah
Insallah kuzum. Doktorum magnezyum verdu gunde 2 tane iciyorum ama bana misin demiyor. Kan icin de ilac kullaniyorum toz

Masallah yavrum iyi kg almis annesi insallah dogmaz hangi hastahanedesin doktorun ne diyor

Yaa oylemi sevindim benimkide gecen hafta 1600 oldu insallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…