Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
ama mochi manuel diye biliyorum. Benim bahsettiğim elektrikli ve elle tutmaya gerek yok. Sağım yaparken bir yandan mutfakta yemek yapılabilir eller serbest olduğundan.
Onun hakkında hiç bilgim yok ya, kullanan da hiç olmadı çevremde. Ama mochi bayağı pratikmiş pıtpıtpıt hemen oluyormuş.

Kızlar hm den alışveriş yapanlar varmı yeni doğan için ilk 2 ay giyebilmesi için 0-1 1-2 2-4 seceneği var alanlar oldumu ne alacağımı bilemedim

merhaba, arkadaşımın bebeğinde de öyle olmuştu. Erkek bebek ve şu an çok sağlıklı. Korkmayın lütfen endişelenmeyin ama takipte kalın yine de. Genelde rastlanan bir durummuş
Çok teşekkürler Evet öyle duydum ben de hep. Umarım bizim de sürecimiz böyle ilerler, sağlıkla alalım kucağımıza inşallah

Ben de gece kalkıyorum tuvalete canım. Hatta uyandığımda karnım taş gibi oluyor korkuyorum, tuvalete çıktıktan sonra düzeliyor.

En az 10 kere kalkıyorum enfeksiyon ve mantar var çünkü, gündüz de 30 kere falan giriyorumdur. Deliksiz uyuyanlara kocaman maşallah başından beri hiç uyuyamadım maalesef. Şimdi de dönünce uyanıyorum

12-1 de uyuyorum 3 te kalkıyorum, 5 gibi kalkıyorum ve 7 buçukta kalkıp işe geliyorum. Resmen saat gibi oldu rutin Uyku bölünmeden tuvalete gitmeden uyumak hayal
Ne diyorsunuz yaa bende bir sorun mu var acaba cidden her şeyi kafaya takar oldum

Bende de bi ara sıcakların da etkisiyle koku başladı siveno rollon aldım kokmuyo çok şükür artık

Gerçekten bir hafta önce bunu araştırdım. Var mı böyle olan diye bende böyleyim. Hayatım boyunca hiç ter koktugumu bilmem ama insanım yani kokadabiliriz. Neyse bi farkettim ki benim ter kokum değişmiş yani bana öyle de geliyor olabilir ama bence öyle yani. Başka da yazan görmedim bu konu hakkında bisey. Çok merak ediyorum gerçek mi bu acaba.

Hayırlı olsun canım.. Güzel günlerde oturun, güzel günlerde büyütün bebişinizi

Benim bebekte haftasına göre küçük çıktı o kadar besine büyümemesi beni kırdı
28.haftada 1090gr boyu yazmıyor
Karın çevresi 26 hafta ile uyumlu dedi doktor. 2 hafta sonra tekrar kontrole gideceğim. İnş haftalarını yakalarlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…