Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
Benim doktorum tam tersi sırf tüp bebek diye sezaryen alacak değilim çatın iyiyse normali bekleriz dedi. Sonra bi baktı ultrasona hala bebiş dönmemiş ki ters duruyor dedi. Dönecek gibi de durmuyor mecbur sezaryen de olabilir dedi
Anladım canım. Ben de bilemiyorum napmam gerektiğini. Başarabilir miyim normal doğumu ondan da emin değilim. çatı muayenem de yapılmadı. Akışta beklemedeyim

Seninle aynıydık benim bugün doktor kontrolüm vardi doktor iki haftaya planlama yaparız demişti:KK66: kısmeti böyle imiş 36+5 de gelmek istedi:) önemli olan ikimizin sağlıklı olması
Hayırlı olsun bebişin canım sağlıcakla gelmiş ne güzel 😍🧿🧿 ben de pek belirti yok arası sıra olan düzensiz sancılar bel ağrısı dışında bakalım benim de yarın kontrolüm var doktor ne diyecek ☺️

Benim de tüp bebek. Canim doğum yöntemin ile ilgili bir şey dedi mi doktor ya da sen ne düşünüyorsun bu konuda? Geçen gittiğim doktor tüp bebeklerde sezeryana öncelik veriyoruz kıymetli bebekler oldukları için dedi. Acaba öyle bir yönelime sokmam mi lazım kendimi bilemedim
Canım benim de tüp bebek ama doktorum artık senin normal bir hamileden asla farkın yok dedi normal olursa normal ilerleriz dedi ve bu zamana kadar hep normal gibi gözüküyor dedi :)

Canım benim de tüp bebek ama doktorum artık senin normal bir hamileden asla farkın yok dedi normal olursa normal ilerleriz dedi ve bu zamana kadar hep normal gibi gözüküyor dedi :)
Kaçıncı haftasin canım. İnşallah her sey yolunda gider normal olur doğumun. Bu arada doktorunu takdir ettim ne güzel motive etmiş seni

organik yağlar ile o bölgeyi yumuşatıp kayganlaştırmaya çalışın. Bende bazen atak yapıyor özellikle acı tüketiminden sonra , çareyi kantaron yağı sürmekte buluyorum. Acı çekilecek gibi değil sizi çok iyi anlıyorum.Yağı sürdükten sonra içeri doğru itmenizi tavsiye ederim.. 😕
tavsiyeler için teşekkür ederim kantaronu mutlaka deneyeceğim 🙏☺️

merhaba herkese bugun doktorum sezeryan icin gün verdi eylulun 26 sina persembe gunune son 6 gun yani bekledigimden erken oldu ekim 7 olacakti normalde bebek olcumleri buyuk dedi beklemenin anlami yok dedi 37+4 de dogum yapacagim riskli olurmu acaba kilosu 3350 olmus dedi ama ne kadar dogru bilmiyorum hepinizden dua bekliyorum arkadaslar hepinize Allahim hayirli dogumlar nasip etsin insallah

merhaba herkese bugun doktorum sezeryan icin gün verdi eylulun 26 sina persembe gunune son 6 gun yani bekledigimden erken oldu ekim 7 olacakti normalde bebek olcumleri buyuk dedi beklemenin anlami yok dedi 37+4 de dogum yapacagim riskli olurmu acaba kilosu 3350 olmus dedi ama ne kadar dogru bilmiyorum hepinizden dua bekliyorum arkadaslar hepinize Allahim hayirli dogumlar nasip etsin insallah
Allah yardımcın olsun canım. Sağ salim al bebişin kucağına. Biz de güzel haberlerini alalım inşallah 💐🤗

X