Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 62 41,1%
  • erkek

OY: 81 53,6%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    151
Ya onu sevdiysen muhakkak bi easywalker mini bugy turn bakmalısın. Ben cybexten daha çok beğendim. Kapanışı daha pratik geldi. Ablam da bu markadan aşırı memnun. O da cybex diye çıkıp bu araba ile kapatmıştı kapıyı çok mutlu😁
Ayy ben buna da bakmıştım😂 ama etrafımda kullanan bulamadığımdan canlı yorum alamamıştım. Ama videolara tekrar baktım baya kullanışlı özellikle kapanması

Kızlar vücudumda kaşıntı var ya. Devamlı başka bir yerimde. Ama çatlama falan olduğunu düşünmüyorum şu ana kadar da rastlamadım. Özellikle duş sonrası yağları kremleri sürüyorum yatıyorum başlıyor mesela. Yeni olmaya başladı. Nedendir sizce?
Benim de kollarımda bacaklarımda var kaşıntı, kuruluğa bağlıyorum ama bu ara arttı

Kızlar vücudumda kaşıntı var ya. Devamlı başka bir yerimde. Ama çatlama falan olduğunu düşünmüyorum şu ana kadar da rastlamadım. Özellikle duş sonrası yağları kremleri sürüyorum yatıyorum başlıyor mesela. Yeni olmaya başladı. Nedendir sizce?
En son ne zaman kan verdinn karaciğer değerlerine bakıldı mı

Bu gebelıgımde olmadı ama oncekınde böyle karnım acayıp tatlı tatlı kaşınıyordu kasıma geriliyor vücut belkı son zamanlarda catlayabilir
Ama sadece göbekte değil ki. Kolumda bacağımda ensemde sırtımda bile oluyor. Biraz huzursuz bacak şeysi de var. Biri bitiyor biri başlıyor anam ne bu böyle ya

Ayy ben buna da bakmıştım😂 ama etrafımda kullanan bulamadığımdan canlı yorum alamamıştım. Ama videolara tekrar baktım baya kullanışlı özellikle kapanması
Ya ben çok beğendim. Cybexin oturma yeri 2 kademede kapanıyor ya o kısmını asla içime sindirememiştim. 3 kere cybexe gittim. Bir kere easywalkerı gördüm direk aldım 😁 Bunun kapanışı açılışı çok daha rahat aynı özellikler. Zaten hollanda malı baya da kaliteli. Bi de önüne direksiyon aldım. Oğluşum tam gaz gidecek inşallah totosu kurtlulardan olmaz oturur güzel güzel 🤣

Ama sadece göbekte değil ki. Kolumda bacağımda ensemde sırtımda bile oluyor. Biraz huzursuz bacak şeysi de var. Biri bitiyor biri başlıyor anam ne bu böyle ya
Kim ne dese aynısı diyor gibi hissediyorum ama evet ben de öyleyim 🤣🤣 bi de minik sivilce gibi kırmızı şeyler olmaya başladı bende onlar ne mana oldum. İsilik mi oluyoruz egzama mı yoksa sivilce mi pörtlüyor her yerimden çözemedim.

Dün 28. Hafta kontrolü vardı biraz zorlanıyorum dedim kendi önerirdi rapor yazalım istersen 32. Haftana kadar diye. 30 günlük verdi. Bana da tam 30 gün lazımmış meğer. 32. Haftaya yetişmesi için. 30-45 şeklinde yazıyoruz dedi. Heyet raporu verildi. 31. Günde de 32. Hafta raporunu götüreceğim. Ama zaten benim gibi yapan da çoktur 7. Aydan sonra çalışmak istemeyip direkt 32. Hafta ile birleştirmek isteyen diye düşünüyorum. Hani 16 haftalık rapor parasını alma konusunda sıkıntı olmaz diye düşünüyorum olsa dr söylerdi galiba. Ki sgk ile de görüşünce en mantıklısı rapor alın denmişti
Canım merhaba raporu devletten mi aldın yoksa özelden mi ? Bir de 30 gün raporda heyet raporu demişsin hemen çıktı mı rapor ?

Ya ben çok beğendim. Cybexin oturma yeri 2 kademede kapanıyor ya o kısmını asla içime sindirememiştim. 3 kere cybexe gittim. Bir kere easywalkerı gördüm direk aldım 😁 Bunun kapanışı açılışı çok daha rahat aynı özellikler. Zaten hollanda malı baya da kaliteli. Bi de önüne direksiyon aldım. Oğluşum tam gaz gidecek inşallah totosu kurtlulardan olmaz oturur güzel güzel 🤣
puset mantığı da aynı mı peki, puset aldın mı sen🥹 ayy hadi inşallah güzel güzel binsin diycem ama benimki de erkek muhtemel bi süre sonra üstüne çıkar😂

Kim ne dese aynısı diyor gibi hissediyorum ama evet ben de öyleyim 🤣🤣 bi de minik sivilce gibi kırmızı şeyler olmaya başladı bende onlar ne mana oldum. İsilik mi oluyoruz egzama mı yoksa sivilce mi pörtlüyor her yerimden çözemedim.
Evet işte ben de anlayamıyorum. Bende onlardan çıkmıyor da kaşınıyor devamlı ya bir orası bi burası. Uyuz gibiyim. Özellikle uykuya geçişte çok zorluyor. Bizimki illa bi kıpırdamaaa diye söyleniyor 😅 Yakında ikimizden biri o yataktan gider gibi 😂

Evet işte ben de anlayamıyorum. Bende onlardan çıkmıyor da kaşınıyor devamlı ya bir orası bi burası. Uyuz gibiyim. Özellikle uykuya geçişte çok zorluyor. Bizimki illa bi kıpırdamaaa diye söyleniyor 😅 Yakında ikimizden biri o yataktan gider gibi 😂
biz de hala birlikte yatıyoruz ama ben korkuyorum ya karnımız büyüdü iyice. yanlışlıkla çarpar ederse diye. arada horlamasından rahatsız olup yolluyorum salona 🤣

huzursuz bacak bende magnezyum kullanimiyla geriledi baya ama dun gece yine tekrarladi hafif ben de yataga sabun koydum bir de sac fircasiyla masaj yaptim bacagima gece gece. simdiki derdim idrar yolu enfeksiyonu, huzursuz bacaga sira gelmeyebilir bu gece 😂

Ay bende de sol dizimde oturup kalkarken acı var. Sağ bacak şişen sen miydin başkası mıydı? Hep tek tek oluyor ve hepimize benzer oluyor komik 🤣🤣
Benim ayaklarım yazın çok şişmişti. 37den 39a çıktı ayağım. Şimdi de dizim kuzum. Aynen benzer şeyler yaşıyoruz normal demek ki

Screenshot_2024-09-20-22-09-58-427_com.lcwaikiki.android.jpg

Yavru kuşlarım aklınızı çelmiş gibi olmak istemem ancak LCW da çarkı çevirip kupon kazandım. Bu yılbaşı trikosu 400tlden 179 TL'ye geldi. 6 taksit yaptı. Ayda 30 tl ödeyeceğim. İlgililere duyurulur 😍

X