2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
Kızlar selamlar herkese 17+3 hamileyim ancak kalça kısmında belli başlı adımda yükümü tek bir tarafa verince belimden kalçama doğru bir ağrı girip bıçak saplaması anlık bir acı gibi bir şey giriyor sonra geçiyor ara ara tekrarlıyor bu durum hamileliğimde ortaya çıktı sizlerde böyle bir sorun oldu mu? doktorla görüştünüz mü ?

İlk kez üniversite hastanesine gittim iki kişi aynı anda muayene olduk arada paravan var ve randevu aldığım hekimin yanında asistan vardı o baktı Dr uzaktan bir baktı o kadar. Dedim sezeryan randevusu alınca doğum için siz mi gireceksiniz doğuma, yok dedi o an nöbetçi Dr kimse o ameliyatı yapacak dedi. Hiç içime sinmedi yani acemi biri olursa vs basit bir olay da değil. Özeli de beğenmiyorum bilmiyorum bu konuda kafam karıştı detaylıyı devlete yapacağım o kesin ama doğum için hayırlısı olsun bakalım daha zaman var

Hediyeliklerde bence en kullanışlı ve sevimli olanları açacak magnetler :) hem evde kullanışlı oluyor hem e hatıra
Bende dolaba yapışan fotoğraflı Magnet yaptırdım doğum gününde ve herkes hala kullanıyor benim gördüğüm kadarıyla. Hastanede hediyelik vermeyi düşünmüyorum ama boş göndereceğim geleni

ahahah dimi ama Hediyelik dağıtmayı düşünüyor musun hastanede ne verilir ki ya mumdan oda kokusundan yıldım bana da geliyor çöpe atıyorum bir kaç ay sonra
valla sanirim ben hastane susletmem 1 gun kalcam cok gelen olmaz hastaneye ailem disinda evde altin yastiginin yanina hediyelik koyarim gibi kolonya mum ve cikokata yaparim kim ne isterse alir artik

Merhaba ferritininiz düşükmüş benim de hep düşüktür,hamilelikte iyice düştü sanırım sizde de merdiven vs çıkarken çabuk yorulma,çarpıntı oluyor mu?Ben çok çabuk yoruluyorum
Evet oluyor ne yazık ki yoruluyorum hemen zaten iş çocuk derken koşturmaca geçiyor

Günaydın kızlar, bugün tetanoz aşımı oldum. Ankara için direk aile hekimine gidince yaptılar ben randevu falan almak gerekir mi diye tereddütlüydüm ama aşıları oluyormuş genelde. Biraz kol ağrısı var bugün banyo yapma ağrı cok olursa parol al dediler.

ahahah dimi ama Hediyelik dağıtmayı düşünüyor musun hastanede ne verilir ki ya mumdan oda kokusundan yıldım bana da geliyor çöpe atıyorum bir kaç ay sonra
Kızlar ben oğlumda kendim yapmıştım hediyelik anahtarlık makromeden. Şimdi de farklı bir anahtarlık yapacağım. Dışarıya da yapıyorum ilgilenirseniz yardımcı olurum

sifaaa olsun kacinci haftaydi senin ben en son cocukken yaptirmistim tetenozu sjsjsjs doktorumada sormadim onerirse bende olcam ama onerir bence

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…