2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
Kızlar perinatalogdan çıktım şimdi rabbim hayırlı haber bekleyen herkese hayırlı haber nasip etsin 🙏🏻🙏🏻❤️ bebeğimin suyu normal seviyede ölçüldü çok şükür 🥰🙏🏻 ayrıntılı ultrasonla haftası 19 olmasına rağmen baya baktı doktor böbreklerine falan vajinal baktı hatta 🤗 su sızıntısı da yokmuş, rahimdeki direnç düzelmiş çentik yokmuş kan akımı iyi dedi 🥰🧿sadece haftasına göre minikmiş 18+4 çıktı ama gelişim geriliği yok yapısal olarak minyon dedi 3 hafta sonraya tekrar randevu verdi o zaman da iyi çıkarsa hersey bu defteri kapatıp normal kontrollerine devam edebilirsin dedi o kadar mutluyum ki kızlar Allahım sen herkesin Yavrusunu bağışla 🥰🙏🏻
Çok sevindim canım iyi olmanıza🥰 hepimiz için süreç çok iyi ilerler umarım🙏

Kızlar perinatalogdan çıktım şimdi rabbim hayırlı haber bekleyen herkese hayırlı haber nasip etsin 🙏🏻🙏🏻❤️ bebeğimin suyu normal seviyede ölçüldü çok şükür 🥰🙏🏻 ayrıntılı ultrasonla haftası 19 olmasına rağmen baya baktı doktor böbreklerine falan vajinal baktı hatta 🤗 su sızıntısı da yokmuş, rahimdeki direnç düzelmiş çentik yokmuş kan akımı iyi dedi 🥰🧿sadece haftasına göre minikmiş 18+4 çıktı ama gelişim geriliği yok yapısal olarak minyon dedi 3 hafta sonraya tekrar randevu verdi o zaman da iyi çıkarsa hersey bu defteri kapatıp normal kontrollerine devam edebilirsin dedi o kadar mutluyum ki kızlar Allahım sen herkesin Yavrusunu bağışla 🥰🙏🏻
Çok sevindim canım çok şükür sağlıkla gelsin miniklerimiz 🤗🙏🏼

Oğlumla şakalaştık bir vurdu ki iki eliyle karnıma yandan :110: Umarım sıkıntı olmamıştır zaten yarın ilk kez devlete gideceğim deneme amaçlı ve detaylıyı orda yapmak istiyorum daha iyi olur bakalım :KK51:
Bende kızımdan bu konuda çok çekiyorum altını bekliyorum her bez değiştirmede ufak darbeler geliyo bugun baya iyi geçirdi ama ben alıştım bisey olmaz bence çünkü onun içindeki Sıvı koruyor baya disardan darbeler Cook şiddetli olmadığı sürece sknti olmaz canim icini ferah tut. Devlette ben pişmanlıktı Bi kere gittim bidaha tövbe senin şansına iyi bi doktor denk gelir inşallah git bakalım ne dicek

Bende kızımdan bu konuda çok çekiyorum altını bekliyorum her bez değiştirmede ufak darbeler geliyo bugun baya iyi geçirdi ama ben alıştım bisey olmaz bence çünkü onun içindeki Sıvı koruyor baya disardan darbeler Cook şiddetli olmadığı sürece sknti olmaz canim icini ferah tut. Devlette ben pişmanlıktı Bi kere gittim bidaha tövbe senin şansına iyi bi doktor denk gelir inşallah git bakalım ne dicek
İnşallah iyisine denk gelirim ben doğumu özelde yapmak istemiyorum pek seçenek yok bir özel bir devlet o kadar. Hayırlısı bakalım. Sen yine de dikkat et acıyor de üzül filan yapmasın tekmeleri bir daha küçükler işte nerden bilecekler

Oğlumla şakalaştık bir vurdu ki iki eliyle karnıma yandan :110: Umarım sıkıntı olmamıştır zaten yarın ilk kez devlete gideceğim deneme amaçlı ve detaylıyı orda yapmak istiyorum daha iyi olur bakalım :KK51:
Detaylı ultrason için nasıl randevu alınıyor acaba banada doktorum bugün detaylı yaptirmami istedi şuan 16 haftalık birde

Canım çok sevindim gözün aydın 🥰 dün çok üzüldük birimizin bir derdi olunca teselli veriyoruz ama hepimizinde o dert içine oturuyor bence , senin için tabi dün çok zor bitmiştir .. Çok şükür sonu ferah oldu 🙏🏻 Allah sağlıkla evlatlarımızı kucağımızı almayı, bolca güzel haberler paylaşmayı nasip etsin inşallah 🙏🏻
Benim arkadaşımın kızı da ultrasonda epey ileriydi haftasına göre kglu olduğu için sezeryan olmak durumunda kaldı . Çocuk doğdu, büyüdü, yemek yemiyor , süründürüyor . Şimdide akranlarına göre epey küçük . annesi babası da minyon tipli değiller . ultrasonda sağlıklı olsun da , kg için doğduktan sonrası büyüyünce yemek alışkanlığı çoook önemli

Ben de Nusaybin de yaşıyorum. Burada detaylı ultrason yapan hekim yokmuş. Bugün sordum doktorum bana Mehmet İrfan Külahçıoğlu ve Batmanda bir özel hastanede hekim önerdi. İkisinden birine gideceğim sanırım.
Merhaba doktorunuz zeki hoca mı ?
Bana irfanı ve batmanı önerdi ama Batman’dakinin adını hatırlamıyorum siz hatırlıyorsanız söyler misiniz lütfen ben de detaylı için doktor araştırıyorum kendi doktoruma şuaralar ulaşamıyorum

Günaydın kızlar cefaks kullanan var mı aranızda? Doktorum aksef yazmıştı eczacı bana sormadan cefaks vermiş ben de bakmadım o an içime kurt düştü :KK43:

Merhaba siz memnun kaldınız mı acaba ?
Ben gittim de hem sekreterin hem kendisinin tavrı bana değişik geldi bi daha gitmedim :KK43:
Ala ala cok ilgilidir aslnda sehir disinda bayagi ona gelen hasta var. Ben onceden 2 haftada bir gidiyordm kaybim oldugunda. Ama 20.hafta muayeneme daha var gitmedm. Cok kibar biri aslnda tavri nasildi ki sasirdm acikcasi

Ala ala cok ilgilidir aslnda sehir disinda bayagi ona gelen hasta var. Ben onceden 2 haftada bir gidiyordm kaybim oldugunda. Ama 20.hafta muayeneme daha var gitmedm. Cok kibar biri aslnda tavri nasildi ki sasirdm acikcasi
Belli ki çok yorgundu çok hızlı bitirdi muayeneyi,toplamda 5 dk anca sürmüştür,sekreter de garipti,kapıda bekliyorduk ne yol gösterdi ne ağzından tek laf çıktı,kendi kendime odayı buldum uzandım,kalktım,doktorun yanına gittim vs
Ben oraya ağır bi üzüntüyle gittim doğru düzgün bi muayene beklerdim ya da iki çift net cümleler..
Belkilerle yolladı bizi :KK43:

kızlarcıım arada msjları atlamışım bende nioli kullaniyorum önlem amaçlı ben aktardan aldim aktardaki kadın bi kac bisey dedi sizede soyliyim 1.hergun kullanma sakın ara vererek kullandedi ben 3 gun kullanip 2 gun ara veriyorum
2. genital bolge dudagina ve deriye direk temas ettirme yanik yapar dedi gunluk pedin bir damla basina bir damla sonuna dokuyorum yeterli oluyo nioli yagini ilk damlatip kullandigim zaman ucana kadar yani kokusu akintimi biraz fazlalastiriyo gibi geliyo bilmiyorum herkesde oyle mi ben balen nioli 20ml kullaniyorum bi kac marka vardi arif oglu falanda vardi bunu onerdi diye bunu aldim ben

Eklentiler

• images.jpeg
    images.jpeg
    25 KB · Görüntüleme: 17
X