2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
Ayyy bu surat ne yaa maşallah her şeyi belli kocaman oldular :)

Kızlar ben oglumda cikolata ve oda parfumu hediye dagıtmıstım ama her gittigim evde de hala goruyorum hatta dalga gecerim cocugum 5 yasına geldi atin artik diye hala kullanirlar. simdi de yine cikolata yaptirirm onun disinda hic dusunmedim ne yapsam. Kapi susu sagolsun gorumcem yapmisti onun elinden geliyor yine yapar begendigimiz bir modeli :)

Yarın randevum var doktora soracağım ama halen arada leke geliyor daha kullanırım galiba 2 gebeliğimde böyle değildim herşey yapıyordum hiç bir sıkıntı çıkmıyordu çok nazlı geliyor bu minnoş
valla sorma benim oglanda her seferinde bi atak yasattiriyo bana cani sag olsun saglikla gelsinde

heeey masallaaaaaah 41 kere ayh sadece pastan gecmedigini ogrendim ben sanirim riske atamicam allah korusun bir dikkatsizlige bakar okadar sorun yasadim bu kafamdan ciksin bari

Sen
Maşallah minnoşa benim doktorum da aynı fikirde ben de onu dinleyeceğim

Aslan erkeği mii üüfff allahım sabırlar versin şimdiden ahhahaha
basaktan iyidir yaa evde basagin hem kizi hem erkegi olunca bire bir tespit oldu shsjsjssj benimde yukselenim aslan basaga aslan sjsjs iyice nalet huysuuz bilmiis sjsjssj amaaan ya saglikli olsnda cani sag olsun oglan her turlu öttürücek bizi zaten simdiden atiyo oglum anasina gollerini
Biliyo musunuz yurtdışında gebelere bu iğnelerin hiçbirisi yapılmıyor
bunu bilmiyodum ultrasonun cok gelismemis oldugunu biliyorumda igneleri bilmiorm ama ben cok zor sartlarda geldim buralara riske atamicam galiba ya

Kızlarrr detaylı randevuları alıntı mı? Kaçıncı haftada muayene olacaksınız?
detayliya abanan bi benim galiba sjsjssj hepsini aldim 18. hafta kendi doktorum 20. hafta doktorumun onerdigi radyoloji uzmani 21.5ta 22 ye yakin aldim sertac esin 23 kusurede devlete aldim ama onu iptal edicem

Ben de sadece isimli çikolata dağıtacağım yesinler bitsin oracıkta

detayliya abanan bi benim galiba sjsjssj hepsini aldim 18. hafta kendi doktorum 20. hafta doktorumun onerdigi radyoloji uzmani 21.5ta 22 ye yakin aldim sertac esin 23 kusurede devlete aldim ama onu iptal edicem
Canım senin detayın detayı olmuş haha hani saç köklerine kadar görürsünüz

Canım senin detayın detayı olmuş haha hani saç köklerine kadar görürsünüz
sjsjsj valla ya 18 i kendi doktorum mutlaka ben bakcam dedi ona oyuzden gidicem on detaylo gibi olcak o kendi guvendigi bi doktora video atmisti ya onada gidiyim dedim bide devlet olcakti ama sertac beyi begeninve devleti iptal edicem bakip bakip dursunlar sjsjsj bi sorun cikmasinda artik insallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…