2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
Photoroom_20240315_120041.jpeg

Benim oğlum için yapacağım böyle olacak rengi farklı olacak arkadaki kart farklı olacak. Düşünürseniz sizin için de yapabilirim ☺️ hem anahtarlık yapılıyor hem magnet

Hediyeliklerde bence en kullanışlı ve sevimli olanları açacak magnetler :) hem evde kullanışlı oluyor hem e hatıra

Bende dolaba yapışan fotoğraflı Magnet yaptırdım doğum gününde ve herkes hala kullanıyor benim gördüğüm kadarıyla. Hastanede hediyelik vermeyi düşünmüyorum ama boş göndereceğim geleni :anne:

valla sanirim ben hastane susletmem 1 gun kalcam cok gelen olmaz hastaneye ailem disinda evde altin yastiginin yanina hediyelik koyarim gibi kolonya mum ve cikokata yaparim kim ne isterse alir artik

Kızlar ben oğlumda kendim yapmıştım hediyelik anahtarlık makromeden. Şimdi de farklı bir anahtarlık yapacağım. Dışarıya da yapıyorum ilgilenirseniz yardımcı olurum ☺️
Ben de çikolata vermeyi düşünüyorum sadece. Yeğenimde gümüş kaplamalı kahve yanı şekerlik dağıtmıştık ama şimdi hem aşırı maliyetli geliyor bana boşuna hem de kimse kullanmıyor bu hediyeleri :KK70: Kapı süsü bir de benim hastanenin büyük odası bile süslemeye çok müsait değil. Süsleten arkadaşım da memnun kalmadı alan çok daralıyor. Onun yerine ilk 15 günde konsept çekim yaptıracağım dışarda.

Ben de çikolata vermeyi düşünüyorum sadece. Yeğenimde gümüş kaplamalı kahve yanı şekerlik dağıtmıştık ama şimdi hem aşırı maliyetli geliyor bana boşuna hem de kimse kullanmıyor bu hediyeleri :KK70: Kapı süsü bir de benim hastanenin büyük odası bile süslemeye çok müsait değil. Süsleten arkadaşım da memnun kalmadı alan çok daralıyor. Onun yerine ilk 15 günde konsept çekim yaptıracağım dışarda.
Ben kapı süsünü de kendim yapmıştım onu hiç hastaneye götürmedim zaten evde odasının kapısı için yapmıştım hala da asılı duruyor ☺️ bizim anahtarlıklar hep kullanıldı ya kalabalık bir aileyiz bir de ☺️

sifaaa olsun kacinci haftaydi senin ben en son cocukken yaptirmistim tetenozu sjsjsjs 😂 doktorumada sormadim onerirse bende olcam ama onerir bence
Benim doktorum 28. Hafta gibi difteri - tetanoz - boğmaca aşısı yapacağım dedi. Hatta babaya da yapacak, boğmacayı ilk 6 ay için çocukla temas edecek herkese önerdi.

Slm kızlar birşey sormak istiyorum size fitil kullananlar affedersiniz ama vajinada şişlik oldumu çok rahatsız ediyor artık zorla yerleştiriyorum.Artık yukarı çıksada bebelerimiz kurtulsak fitilden

Ben kapı süsünü de kendim yapmıştım onu hiç hastaneye götürmedim zaten evde odasının kapısı için yapmıştım hala da asılı duruyor ☺️ bizim anahtarlıklar hep kullanıldı ya kalabalık bir aileyiz bir de ☺️
ayh kapi susumu bende yaptim kolilerden bulursam atarim resim

Slm kızlar birşey sormak istiyorum size fitil kullananlar affedersiniz ama vajinada şişlik oldumu çok rahatsız ediyor artık zorla yerleştiriyorum.Artık yukarı çıksada bebelerimiz kurtulsak fitilden
o bi yan etki benimkide sisti ama cok degil o yuzden hala rahat yapiyorum doktorum birak dedi kademeli birakmak istiyorum dedim psikolojik olarak fitil guven veriyo yaklasik 5 5.5 aydir kullaniyorum transfer oncesi baslatmisti bana

o bi yan etki benimkide sisti ama cok degil o yuzden hala rahat yapiyorum doktorum birak dedi kademeli birakmak istiyorum dedim psikolojik olarak fitil guven veriyo yaklasik 5 5.5 aydir kullaniyorum transfer oncesi baslatmisti bana
Yarın randevum var doktora soracağım ama halen arada leke geliyor daha kullanırım galiba 2 gebeliğimde böyle değildim herşey yapıyordum hiç bir sıkıntı çıkmıyordu çok nazlı geliyor bu minnoş

ahahah dimi ama :KK70: Hediyelik dağıtmayı düşünüyor musun hastanede ne verilir ki ya mumdan oda kokusundan yıldım bana da geliyor çöpe atıyorum bir kaç ay sonra
Ben kendim makrome anahtarlık yapıcam evde, malzemelerimi almıştım. Hatta büyük kızımın emzik askısınıda ben yapmıştım yine ben yapıcam ☺️

benimde 26 agustos diyoda bence 2 3 gun onceyle burcu degisiyo cocumun sjsjsjs ya bizim gibi nalet basak olcak yada aslan bi eve 2 basak cok yeterli sanki aslanmi olsa ki sjsjssj 😂
Aslan erkeği mii üüfff allahım sabırlar versin şimdiden ahhahaha

X