2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
Kızlar benim.iki.gundur alt karnım ağrıyor ya çok sık idrara çıkma oluyor sanki aşagida bir baskı bir ağrı yaşayan varmı öyle
Canım ben hamileliğin başından beri sık idrara çıkıyorum hatta çok sık normalmiş iki gün çnce çok kontrolüm vardı bir haftadır benimde alt karın ve yan karında ağrım vardı aşırı değildi ama ağrıyordu yani sordum doktora normal dedi. Artık bebek büyüdükçe karında baya gerildi ve büyüyor normalmiş

Ben ek gıdadan sonra aralıklı oruç direkt. Ben bir başlarsam böyle salmaya duba gibi olurum mayamda var sabahtan akşama 2 kg oynar benim normalde de yiyince
Bende öyleyim gün içinde aşırı şişkinlik oluyor. Ama sana iyi haber emzirmek 1 saat koşu kadar yakıyor. Ben süt olsun diye hamura değil suya yöneldim emzirirken sütüm de çoktu buzluğa atardım. Pekmezli su içerdim anında süt fışkırırdı. En güzel emzirirken zayıfladım belki sütten kesene kadar formumuz da süper olur . İki çocukta ben bunu tecrübe ettim

Kızlar perinatalogdan çıktım şimdi rabbim hayırlı haber bekleyen herkese hayırlı haber nasip etsin bebeğimin suyu normal seviyede ölçüldü çok şükür ayrıntılı ultrasonla haftası 19 olmasına rağmen baya baktı doktor böbreklerine falan vajinal baktı hatta su sızıntısı da yokmuş, rahimdeki direnç düzelmiş çentik yokmuş kan akımı iyi dedi sadece haftasına göre minikmiş 18+4 çıktı ama gelişim geriliği yok yapısal olarak minyon dedi 3 hafta sonraya tekrar randevu verdi o zaman da iyi çıkarsa hersey bu defteri kapatıp normal kontrollerine devam edebilirsin dedi o kadar mutluyum ki kızlar Allahım sen herkesin Yavrusunu bağışla

Kızlar iyi akşamlar.Bugün 17+0 olduk.Ikinci hamileligim.simdiye kadar bağırsak hareketleri gaz vs dışında hiç hareket hissetmemiştim.Bugün ilk kez bebeğimi hissettim.Alt karında yani göbegin altında doktorun ultrasonda baktığı yerde ortada minik bir hareketti.bir kez oldu.Bebişinin hareketini bekleyenler için yazmak istedim.Henüz hissetmeyenler de en kısa zamanda hisseder inşallah

yaaa sana dedim cooook sukur bak dualarimiz kabul oldu saglikla al yavrunu ohhh rahatla simdi mis gibi cok sevindim valla

Çok şükür

Ay çok sevindim bak içini ferah tut hep onlar çok küçük ama çok da dayanıklı bebeğine ve kendine inan maşallah

Bugün kontrolüm vardı malesef doktor kesin olmamakla birlikte tekrar erkeğe benzetti siz isterseniz tabloya erkek yazın daha sonra bı yanılma olursa değiştirebiliriz

Yaaa cok sevindmm. Mubarek gunlerde Rabbim hayrli haber nasip etti. Sadakani ver mutlaka canm . Rahat rahat gecirelim bundan sonrasini insallh

Oğlumla şakalaştık bir vurdu ki iki eliyle karnıma yandan Umarım sıkıntı olmamıştır zaten yarın ilk kez devlete gideceğim deneme amaçlı ve detaylıyı orda yapmak istiyorum daha iyi olur bakalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…