2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

Selamın aleyküm hanımlar Rabbim hepinizede yavrularınızı kucaklarınıza almayı en sağlıklı ve kolay şekilde nasip etsin. Bende bir süredir takip ediyorum burayı iki tüp bebek süreci geçirdim şimdi tekrar baslamak için cesaretlendim gonalf iğne arıyorum elinde olan yarım kalmış kullanmayavak varsa yardımcı olabilir mi 😊

Selamın aleyküm hanımlar Rabbim hepinizede yavrularınızı kucaklarınıza almayı en sağlıklı ve kolay şekilde nasip etsin. Bende bir süredir takip ediyorum burayı iki tüp bebek süreci geçirdim şimdi tekrar baslamak için cesaretlendim gonalf iğne arıyorum elinde olan yarım kalmış kullanmayavak varsa yardımcı olabilir mi 😊
As canım gonal f soğuk zincir olduğu için sıkıntı olabilir o yüzden hangi şehirdesin onu belirtmelisin canım

Üşütme dedim işte yok çok yedim dedim🤔her bahane buldum da hamilelikten de olabileceğini aklıma getirmem gerekirdi 😅🤷🏻‍♀️normalde çok tatlı mide bulantıları oluyordu sıkıntı çıkarmadan gelip gidiyordu, şimdi ise yok arkadaş geçmiyor, gitmiyor halay çekiyor, horon tepiyor sanki sülalesini getirmiş iyicene vücuduma yerleşmiş gibi..rahat rahat takılıyor hiç gidecek gibi olmayan bir bulantı sağolsun su bile içemiyorum dün akşam başladı ve günde anca 1 buçuk litre su zar zor içebiliyorum🙄şikayet etmiyorum ama önceki o tatlı bulantılarım çok güzeldiya🥹 oh böyle olsun böyle 9 ay gidelim diyordum. Bu mide bulantısı halay ve horon arasında gidiyor öyle diyeyim afedersiniz istifra ettim ama gitmiyor ki🤷🏻‍♀️🙄 doktora söylesem bir ilaç falan verir mi zaten ilaç manyağı haline geldik neyse yoksa oturayım oturduğum yerde geçmesini mi bekleyeyim yani elbet geçecek değil mi🤨

X