2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
Kızlar 16+4’ten herkese selam inşallah herkes ve bebişleri çok iyidir 💗 kanguru tavsiyesi istiyorum sizden, almış olanlar tecrübeli anneler neyi tavsiye edersiniz? Kanguru mu sling mi? Stokke limas hakkında bilgisi olan var mı? Baby björn mini olanı da güzel ancak bebek büyüyünce çok kullanılamaz gibi ama o kadar büyüyünce de zaten kanguru kullanmam diyorum yanlış bi düşünce mi? 500 kiraya da kanguru var 10.000e de gerçekten çok kafam karıştı

Kızlar 16+4’ten herkese selam inşallah herkes ve bebişleri çok iyidir 💗 kanguru tavsiyesi istiyorum sizden, almış olanlar tecrübeli anneler neyi tavsiye edersiniz? Kanguru mu sling mi? Stokke limas hakkında bilgisi olan var mı? Baby björn mini olanı da güzel ancak bebek büyüyünce çok kullanılamaz gibi ama o kadar büyüyünce de zaten kanguru kullanmam diyorum yanlış bi düşünce mi? 500 kiraya da kanguru var 10.000e de gerçekten çok kafam karıştı
İlk 4 ay kesinlikle sling öneririm ev de ev işlerini felan bu şekilde yapabilmiştim ben başka türlü bana yapışık durmak istiyor kucağımdan inince sürekli ağlıyor ne uyuyor ne duruyordu ikinci oğlumayken simdi kızımda da önce sling 4. Aydan sonra uykular felan biraz düzene girince dışarıda kullanmak için kanguru kullanacağım yani en azindan ben ikinci bebeğimde bu şekilde tecrübe ettim. İkinci bebeğim biraz tombiş bi bebekti kangurunun bağlantı noktası kırılmıştı 7.ayda😁 kangurusuz kalmıştım bende şurda bekleyim bende kanguru önerisi alabilirim yeniden alacağım

merhaba oncelikle kangurularda een onemli dikkat etmeniz gereken sey bebege popo ve bacak goruntusunde M seklini vermesi bahsettiginiz 500 liralik urun bebegi cuvalla tasimaktan farksiz ki kemikleri daha yumusakken bu tarz tasimak kalca cikiklarina omurga egriliklerine neden oluyo omurga egriligi ilerki yillardinda cikiyomus genelde dogru M seklini veren turkiyede satisi olan 2 marka 3 model var biri babybjornun harmony modeli diger modelleri M seklini vermiyo gorsellerindende anlarsiniz diger markada ergo baby omni 360 serisi ister omni 360 air ister omni 360 dream bu ikisi arasinda kumas farki var biri mash kumas biri komple pamuklu kumas versiyonu birde ergobaby tula o fiyat performans isteyenler icin cok mantikli ben ergo baby omni 360 air mash kumasli olan yani onu alicam orjinalini kafaniz rahat bebek house ta bulabilirsiniz tek distirbutoru yada yurt disina giden bi tanidiginiz varsa ona getirtebilirsiniz dediginiz gibide cok coook uzun sure kullanamiyosunuz agarlasiyolar kanguru tasisada siz istemiyosunuz bi noktada hemen hemen 9 ay max goturur herhalde

Canım selam, ben sling aldım sonrasında da kanguru düşünmüyorum zaten çok ağırlaşacak bebek arabasına alıştırmak istiyorum dışarda :)

Magnezyum içebilirsin demişti olmazsa bir kaç akşam içiiim
Covit olunca magnezyum ile de ağrı geçmiyor. Ama 1 hafta sonra hiçbirşeyin kalmıyor. Bana sadece düzgün beslen ve oksapar vur demişti. Covit süresi dolunca bebek iyi mi diye kontrol e gitmiştim. Problem olmamıştı. Senin de az kaldı geçecek inşallah

Kızlar bu test sonuçları nadıl henüz doktora gitmedim geçen öğle sonrası randevum vardı yemek çikolata falan yiyip gittim doktor kan ve idrar testi istemişti rutin diye de söylemişti şimdi baktım sonuçların hepsi çıkmış tokluk şekeri bu arada 129 olan

Eklentiler

• IMG_20240314_134550.jpg
    IMG_20240314_134550.jpg
    48,6 KB · Görüntüleme: 54
  • IMG_20240314_134532.jpg
    IMG_20240314_134532.jpg
    60,7 KB · Görüntüleme: 50
  • IMG_20240314_134459.jpg
    IMG_20240314_134459.jpg
    60,8 KB · Görüntüleme: 47
  • IMG_20240314_134516.jpg
    IMG_20240314_134516.jpg
    54,8 KB · Görüntüleme: 43
  • IMG_20240314_134404.jpg
    IMG_20240314_134404.jpg
    49,7 KB · Görüntüleme: 43
  • IMG_20240314_134430.jpg
    IMG_20240314_134430.jpg
    65,8 KB · Görüntüleme: 42
  • IMG_20240314_134340.jpg
    IMG_20240314_134340.jpg
    52,6 KB · Görüntüleme: 52
Kızlar bu test sonuçları nadıl henüz doktora gitmedim geçen öğle sonrası randevum vardı yemek çikolata falan yiyip gittim doktor kan ve idrar testi istemişti rutin diye de söylemişti şimdi baktım sonuçların hepsi çıkmış tokluk şekeri bu arada 129 olan
Aç karnına istemesi gerekmez mi canım? Bende dün sağlık ocağında verdim ama aç karnına verdim

Yooo besleniyorum da kilo almamı istemiyor zaten doktorum sadece kontrollü beslenme için dedi bakalım gitcem pazartesi
Anladım canım, ben de gebelikten önce diyetisyene başlamıştım hamile olduğumu öğrendim aslında devam edicektim ama mide bulantıları başlayınca bırakmak zorunda kaldım. Şimdi de 4 ay olduk ama toplam 2 kilo almışım eğer böyle az az devam ederse iyi ama fazla almaya başlarsam ben de diyetisyenle ilerlemeyi düşünücem yine

X