2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
Bennn ben kız oynamıyor ama bundan 2-3 hafta üst üste bişiler hissetmiştim pıt pıt diye sonra kesildi bekliyorum bakalım doktorum acele etme strese sokma kendini daha vakti var dedi :) 18+5im
Yaa canım aynısın senle Nasıl acele etme grupta bizim kızlar yazıyor, birinin bebesi tekme atıyormuş birinin ki amuda kalkmış bir benimkinde ses yok diyeydin glgşgş

Maşallah oğluşumuza sağ salim doğsunlar .sen benim doğum tarihi aynı 18 Ağustos ben sezaryan muhtelemen Ağustos başi doğum senin normal sezaryen mi canım
Benim de sezaryen olacak canım 4 ağustos gibi olabilir belki dedi doktorum tabi o zamana kadar bakacağız gelişimi vs her şey iyi olsunda sağlıkla kucağımıza alalım inşallah

İyi haberle gelemedim bebeğimin suyunda azalma varmış iğne başladı doktorum ve cuma perinataloga gideceğim çok korkuyorum
Canım bozma moralini ne dedi doktor neden olurmuş. İnternette böyle bir şey yazıyor. İğne ile hemen çözülüyor muymuş?
bebek yeteri kadar idrar yapmıyor olabilir bu da bebeğin oksijenlenmesinde sıkıntı olduğu ve bebeğin rahim içinde streste olduğunu gösterir.

İyi haberle gelemedim bebeğimin suyunda azalma varmış iğne başladı doktorum ve cuma perinataloga gideceğim çok korkuyorum
aaa gecmis olsun perinatologdan guzel haberler al insallah neden olurmus ki bi sijayetin varmiydi rutin kontroldu dimi sıkma canını atlatır bebisin

Çok şükür canım gözün aydın
Kimmiş o doktor ne kadar iyiymiş öyle

Rahim damarlarımda darlık varmış o sebep olabilirmiş biraz azalma var dedi bir hafta sonra tekrar çağırdı çok üzüldüm şu biterse bebeği almak zorunda kalabiliriz dedi ama çok erken bebeğim yaşayamaz ki Şuan nolur bana dua edin

Kızlar bu takviyeleri kullanan var mı? Gündüz ve kahvaltıdan sonra mı kullanılıyor acaba sormayı unutmuşum eczanede bilen var mı?

Eklentiler

• IMG_20240313_154645.jpg
    129,3 KB · Görüntüleme: 49
Hemen kötüsün düşünmeyelim Allah yardımcınız olsun inşallah bebeğini sana bağışlasın. Diğer doktor ne diyecek bakalım. Bugüne kadar hiç böyle bir şey demiş miydi doktorun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…