2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
Aaa aynı zamanda burda olcakmisizz. Bebis saglikli olsun da 3'unuz gezersiniz

Evet benim köpeğim ismi Lufy o da erkek evde herkes erkek bi ben kaldım
Benim de evde Aresim oğluşum var herkes erkek olcak bizde de bebiş doğunca Aresimi ihmal edcem diye çok korkuyorum yaa bu durum sürekli strese sokuyor beni bide eşim işteyken Aresin tuvalet ihtiyacını nasıl gidercem bebişi her seferinde nasıl götürecem bilmiyorum hiç, bazen oturup ağlıyorum işin içinden çıkamayınca. Biraz şımarık bizimki günde en az 3-4 kere çıkarıyoruz şuan

Çok teşekkür ederim canım benim o kadar güzel moral oldun ki bana sana kocaman sarılıyorum

ihmal etmezsiniz merak etmeyin. onlar da kardeş olurlar birbirlerine, ares mutlu bile olur eve gelen kardeşiyle.
benim de 2 kedim var çocuklarımla gayet güzel geçinip gidiyorlar.
hatta çocuklara bazen kızıyorum kedilerim için, annem kedileri bizden daha çok seviyor diye kıskançlık bile yapılıyor evde:)
hepsi evlat, insan yavrularımız da patili yavrularımız da. hiçbiri ihmal edilmiyor alışırsınız o dengeyi kurmaya endişelenmeyin.

Kizlar dunden beri kasiklarmdan belime vuran siddetli bir agri var. Kusup duruyorm su bile durmuo tansiyonm hep 7 lere dusuo

Meyveden yana hiç sorunum yok ama onun da fazlası zarar şeker alıyoruz bolca
Ben hamileligin ilk zamanları sağlıklı besleneyim diye her hafta yemeye çalıştım 3.hafta balıktan tiksinmeye başladım o zamandan beri görmeye bile dayanamiyorum
Evet ben de zaten yediklerimi başta yedim onlarda da çocuk daha benden beslenmiyormuş hahah Oytun hocayı dinledim bari onun dediğini yapayım diyorum haşlanmış yumurta yiyorum. Özellikle yumurta sarısı bebek beyin gelişimi için çok önemli dedi.

Canım ben o konuda şanslıydım eşim çiftçi kötü havalarda hep evde işe de öğlenleri gidiyor ilk bebiş çok küçükken alıp hep yanında götürdü bahçelere bana pek dert olmadı açıkçası ama herşey olur korkma siz de kendinize ait bir düzen kurarsınız böyle şeyleri dert etme belki biraz zorlanırsınız ilk doğduğunda ama sonrası çok neşeli olur

Ay inşallah kardeş gibi büyütcez zaten hiçbir farkı yok gözümüzde ama yıllardır Aresimiz tek çocuk olmaya alışık o yüzden biraz tereddütlerim var allahtan bebişleri çok seviyor kısa sürede kabullenir diye umuyorum

Ay inşallah canımm Allahtan yaza denk geliyor bebişi kanguruya ya da bebek arabasına koyar çıkarım diye düşünüyorum o da hava alır akşamları da eşim hallediyor zaten

Canım hemen kötüye yorma gaz sancısı olabilir progestan kullanıyorsan o çok gaz sıkışması yapabiliyormuş ya da böbrekle ilgili bişey olabilir dur bakalım randwvun kaçta
1.40 ta . Ama belime vuruyor. Progestan kullanmiyorm simdiye kadr agrmz sizim olmadi. Sanki asagiya dogru baski var.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…