2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
Ben dun kahvaltidan sonra hicbir sey yemedm sivi kusuyorm artk perisan oldm. Acliga mi yanaym bos mideyle kusmaya mi bilmiyorm. Alt karnmda oyle boyle deil tas gibi. Benm agrm olmuyordu hic. Peki karacigere baktn mi kasinti icin
Boş mideyle kusmak en zoru en korktuğum şey kusmaktı bu aya kadar ne güzel sorunsuz gelmiştim ama şimdi başladı benimde karaciğere baktırmadım çünkü dün başladı karşıntı ama cildim kurumaya başladı ona yordum ama baktırırım çoğalırsa

Alt karnım sertleşmesi iyi değil bence doktora da gitmişsin aslında bir sorun olsaydı söylerdi diye düşünüyorum keşke alttan baktırsaydınız inanın çok bastırmıyorlar dikkat ediyorlar

Sen =ben eşim kontrol manyagi olduğum için böyle olduğunu söylese de hepimiz böyleyiz demekki

Kızlar balık yiyor musunuz? Çok kokuyor bana deniz deniz böyle :S Bir de ben şekerli şeyler içiyorum ya böyle meyve suyu falan kola zaten normalde de sevmezdim ama aman onu yemiyim içmiyim diye dikkat edemiyorum.
Akşam çocuklarla portakal sıktık ve içerken aynısını düşündüm ya şekerim varsa yükselirse vs . Kola da haftada bir içerim 10 günde bir öyle. Meyve zaten yiyorum çikolata günde bir parça bir ara açlık tokluk şekere baktırayım rahat olurum biraz

Kızlar bu takviyeleri kullanan var mı? Gündüz ve kahvaltıdan sonra mı kullanılıyor acaba sormayı unutmuşum eczanede bilen var mı?
bu magnezyum çok güzel geceleri uyumadan 40 dk önce kullanırsan daha iyi olur

Benim de sezaryen olacak canım 4 ağustos gibi olabilir belki dedi doktorum tabi o zamana kadar bakacağız gelişimi vs her şey iyi olsunda sağlıkla kucağımıza alalım inşallah
Banada öyle dedi gekişimi iyi olmazsa bir sıkıntı çıkmazsa Ağustos başi alicaz dedi sağlıkla.kucaklarimiza alalım inşallah canım

İyi haberle gelemedim bebeğimin suyunda azalma varmış iğne başladı doktorum ve cuma perinataloga gideceğim çok korkuyorum
Benim kızımda da su azalmasi olmuştu 28 haftada doktor bir hafta su tuketmemi önermişti öyle yaptım günde 2 buçuk yada 3 litre su içiyordum ya bir hafta sonra gittim çok şükür suyu iydi kendini strese sokma dikkat et doktor ne önerdi inşallah hiç bir şey olmayacak

Kızlar bende devlete gitmiştim bugün Allah Maraşin devlet hastanesine düşürmesin kimseyi bi deneyim dedim gitmez olsaydım. Ne bebegi gördüm ne bisey dedi doğru düzgün kendi baktı 17 haftalik ölçüleri dedi kanama alanimi sordum yok gibi dedi ama bu çocuğun herseyi solda dikkat et ağır iş yapma yine kanaman olabilir dedi ne alaka anlamadık herseyi solda ne demek yani sonra peki bebek iyimi dedim iyi dedi bisey anlamadim ben böyle bisey duyan varmi ya kafama takıldı ne demek istedi şimdi bu of stres oldum iyice ya özelde ki doktoruma gidicem 3 gün sonra bu 3 gün nasıl geçecek şimdi bilmiyorum

Ben de hiç duymadım böyle bir şey belki o tarafa daha yakındır demek istemiştir boşverin hiç kafanıza takmayın gerçekten devlet hastanelerdeki doktorlar normal değil, hiç empati de yapma zahmetinde bulunmuyorlar. Ben bu yüzden kendi doktoruma hariç hiçbir yere gitmiyorum.

O ne alakaymış hiç duymadım böyle bişe, canım kendi Doktor'un dışında gitme boşver. Ben arada devlete gidiyorım ama gittiğim doktor da kendi doktorumun öğrencisi onun için rahat rahat gidiyorum. Bazı doktorlar ne dediğini bilmiyor

Ayy ne kadar saçmalamış boşver takma kafana . Plesenta ne taraftaysa çocuk orda olcak tabi . Devlette iyi doktora gelmek %2 ihtimal filan. Bizim buradaki de kg boy söylemiyormuş uygulama indir telefonuna ordan bak diyormuş gşgşh

Gerçekten öyleymiş suratıma bile bakmadi bide 60 yaşında vardı heralde ben bebisi merak ettiğim için hiç doktora vs bakmadan almıştım en erken randevuyu. Tövbe ettim ama bi kere gittim Bi dahada gitmem boşuna strese soktu manyak beni

Ay ne saçmalar ya cidden bu kadar kötü beklemiyordum görmüş oldum

İşte devlette çok sans işi sizin ki iyiymiş sansiniza bende bidaha gitmicem. 7 tane yeğenim var ablalarım soktalar böyle sacmalikmi olur diyolar hiç Bi çocuklarında böyle Bi yorum duymamış kimse neyse ben ilk iş kendi doktoruma gideyim dua edin bana bisey çıkmasın insallah ya

kizlaaar ankarada olanlar detaylı icin randovu almadiysaniz bugun gittigim perinatolog cok iyi cikti gercekten Sertaç Esin next level loft ta normal muayne etti onda bile beyinden tutun midesine kadar olcum yapti detaylı gibi oldu resmen kesinlikle detayci bi anneyseniz oneririm fiyatinida sordum hastane fiyatiyla ayni soyledi kartla 4700 dedi nakit 4250 dedi
birde detayli ya bende girmek zorunda degilsin ama hafta olarak 22 yi gecirmemeye calis dedi neden dedim bebek buyudugu icin bazi detaylar gozden kacabiliyo bebek artik cok ultrasona sigamiyo herturlu yine bakilir ama aksilik olmasin dedi

Hayırlısı olsun benim de kızımın adı yok daha zaman var önümüzde isim önmeli tüm hayatına yansıyacak enerjisi sonuçta magnezyum çok işe yarıyor gerçekten benim de sancı ve kramplarıma iyi geldi 3 günde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…