2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
Hemen kötüsün düşünmeyelim Allah yardımcınız olsun inşallah bebeğini sana bağışlasın. Diğer doktor ne diyecek bakalım. Bugüne kadar hiç böyle bir şey demiş miydi doktorun
Amin inşallah canım doktorum hiç böyle su azalması vs dememişti bugün dedi ama ben çok korktum

Van
İyi haberle gelemedim bebeğimin suyunda azalma varmış iğne başladı doktorum ve cuma perinataloga gideceğim çok korkuyorum
ım çok geçmiş olsun Allahın izniyle bir şey olmaz sen daha da strese girip bebişi de kendini de üzme gönlünü ferah tut iğneni yap dinlen duanı et. İnşallah her şey düzelecek

İyi haberle gelemedim bebeğimin suyunda azalma varmış iğne başladı doktorum ve cuma perinataloga gideceğim çok korkuyorum
Çok geçmiş olsun daha önceden hiç böyle bir şey dediler mi? Bakalım cuma daha net sebebi çıkar hem sen hemen en kötüyü düşünme lütfen

Ay en özendiğim doğurma şekli.. Bu ara korkularım arttı daha önce iki kere ameliyat oldum artık bir yerlerim kesilsin istemiyorum inşallah normal gelir ve doğurabilirim.
İNŞALLAH CNM VALA BİDE MAŞALLAH MI DESEM ARTIK NE DENILIRSE 4.250 KG NORMAL DOĞUM YAPTIM KENDINI YORMAYACAKSIN DOGUMDA OLAN GUCUNU IKINMAYA VERECEKSIN COK BAGIRAN VARDI EBE DEDI BOSAYORUYOLAR AGLIYOLAR OLAN GUCU DOGUMA SAKLAMAK LAZIMMIS :)

Havuç suyu önerdi mi doktorun? Benim bir arkadaşımın da suyun da azalma vardı havuç suyu içince düzeldi ama doktoruna sormadan yapma bence belki haftaya göre fark ediyordur. Allah kolayca atlatmanı nasip etsin inşallah

Katılıyorum canım, yazımda ben de anlattım aslında ama orası pek akılda kalmamış sanırım. Sağlıksal bir durum yoksa diye belirtmiştim. Psikoloji de bir sağlık bunu özellikle belirtmedim o yüzden

yaaa sana kiyamaaaam etmezmiyim dua uzulmeee bak neler neler yasanabiliyo anlik oldugunu dusun stres olma bebegi stres durumlarida cok etkilermis bak bu durum sen stres olursan bebisinde stres olur korkma guzel haberler alcaksin insallah perinatolaga gittiginde bi bakcaksin eksik yok insallaaah doktorda dicek ki bu risk degil korkma

Doktor ultrasyonda bir sey goremdim alttan bakmam lazm dedi onu da ben istemedim. Magnezyum verdi agir is yapma fazla hareket etme devam ederse gel dedi.
Bende aynı şikayetlerle gittim doktora alt karın ağrım vardı ve rahmimde baskı hissediyordum alttan kontrol etti açıklığın yok dedi idrar testi istedi enfeksiyonum normal protein kaçağım varmış çok az hemen antibiyotiğe başlattı sonra probiyotik yazdı yinede bana mısın demedi hala pelvik ve alt karın ağrım var belime de vuruyor zaten hamileliğimi öğrendiğimden beri karın ağrım vardı sebebini hala bulamadım gecede istifra ettim mide krampları oldu gün içinde hala mide kramplarım devam ediyor göğüslerim inanılmaz kaşınıyor ve dikenler batıyor gibi oluyor vücudum da neler oluyor hiçbir fikrim yok gerçekten buda beni korkutuyor stres oluyorum

Amin inşallah canım doktorum hiç böyle su azalması vs dememişti bugün dedi ama ben çok korktum
İyi düşün iyi şeyler olsun dua edicem senin için ve bol bol havuç suyu içmeni tavsiye ederim suyunu çoğaltır ve dinlen yorma kendini

Canımmm korkma inşallah bişe olmayacak. Doktoruna da danış tabi ama ben de havuç suyunu duymuştum, bol bol da şu iç inşallah bişe kalmayacaktır dualarım seninle

Ben dun kahvaltidan sonra hicbir sey yemedm sivi kusuyorm artk perisan oldm. Acliga mi yanaym bos mideyle kusmaya mi bilmiyorm. Alt karnmda oyle boyle deil tas gibi. Benm agrm olmuyordu hic. Peki karacigere baktn mi kasinti icin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…