2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
Offf olmuyor ya canım yatamıyorum sola ne yaptıysam olmadı, hep sağa yatıyorum

Canım kıyamam be öyle oluyor bişey duydun ya beyin ona takıyor ikna olana kadar aklından çıkmıyor Buda stres sonra panik atak inşallah iyi haberler alacaksın korkma benimde yarın kontrolüm var çok heyecanlıyım saatler geçse sabah olsa da koşa koşa gitsem sabredemiyorum artık bir ay oldu

Offf olmuyor ya canım yatamıyorum sola ne yaptıysam olmadı, hep sağa yatıyorum
Ebebekten destek yastığı aldım onunla duz yatman pek mümkün değil çok fonksiyonlu hamile destek yastigi diye geçiyor ona bak bence hatta resmini de eklim ben bundan çok memnun kaldım canim bi bak mutlaka. Saga da yatabilirsin ama tercih etmeyin diyorlar ben bunu ikiye ayırdım birisini sırtıma sıkıştırıyorum bi tanesini karnımın oraya koyuyorum. Ama sağa da dönüyorum arada tabi.

Eklentiler

• 2A9188D4-A57F-405C-A866-06CDD71F690E.png
    172,4 KB · Görüntüleme: 51
Canım aşı için randevu falan oluşturdun mu direk gidip oldun mu? Bende yarın 20 hafta oluyorum aile hekimi hemşiresi aramıştı 2 ay önce ama direk gitsem olabilir miyim bilemedim iş yerinden izin almam gerekiyor da
Ne zaman gitsen yaparlar. Bazen aşı olmuyor şu gün gelecek diyebiliyorlar. Sağlık ocağının numarası internette vardır. Arayıp aşı var mı diye öğrenip öyle gitsen daha iyi olur.
Doktor sırtüstü yatma sakın dedi sağa veya sola yatmak gerekiyormuş ben sırtüsyü yatmaya çok alışkanım ya önemli midir bu durum hiç sormadım da
Sırt üstü uzun uyku bebeği rahatsız ediyor, kan akışı azalıyor diye söylüyorlar. Sakın diye uyardığına göre önemli olmalı. Ben de yüzüstü uyumayı severim ama uzuuuun süre ara veriyorum mecburen

ayh bende hemen uyuyim 11.30 olsun ucarak gidiyim insallah guzel haberler aliriiz

Ahahahha benimde bazen dediğin gibi oluyor 130 diyelim ana bir bakiyorum 80 düşüyor eşime diyorum ölüyorum herhalde Valla keşke bende iade edebilsem satsak mi ne yapsak

Kızlar iyi akşamlar ben bugün oruç tutum yapabilir miyim diye gün boyu bozmadım orucu ama iftardan sonra çok kötü oldum yemek yiyemedim kusma tansiyon düştü Bayılma gibi oldum sabahtan beri uzanıyorum belliki yapamicam

Canım sonradan tutarsın bebişler artık çok büyüdü onların da ihtiyacı var yemeğe bizim de. Böyle olup kendine ve bebişe zarar vereceksek daha çok günaha girersin. Bebiş doğsun kışın tutmak kolay olur yavaş yavaş tutarsın

Günaydın kızlar ben dün doktora gittim devlet hastanesine detaylı ultrasonda iyi dediler randevu için bebeği de görürüm dedim
Ama ne eşimi içeri aldılar nede bebeğimi göstermedi kalp atışını bile dinletmedi kist var dedim ona bile cevap alamdım sadece hemşireye dediğini bi kaç bile duydum bebeğim boyu 17 cm hep böyle mi pişman oldum farklı doktorda fösrsün istedim bulundum yerden dolayı burda 1 tane özel hastane bir tane devlet hastanesi var maalesef

Bugün aşı olacağım kan ve idrar tahlili vereceğim cumartesi de 19+6da kontrole gidecem bakalım benim kız nasılmış uyku uyuyamıyorum saati oğlumun okulu için 7.45e kurup 7de ayağa dikiliyorum ilk zamanda çok uyuyordum noluyor böyle uyku düzenine anlamadım gitti valla bide saçma sapan sinir bozucu rüyalar görüyorum geri uyuyabilmek ne mümkün

o saçma sapan rüyalar bitirdi beni resmen

Uyku problemi ve o saçma rüyalar bende de var dün geceye kadar rüyalara sinir oluyordum ama gece 3 te kabustan uyandım ve 19+5 te rüya sonrası bebişin tekmelerini hissettim hatta öyle ki dışarıdan bile hem görülüyor hemde hissediliyordu geceden beri de uyutmadi sıpa beni sabaha kadar madem hissettin alsana tekme yumruk diyerek kontrolun inşallah güzel geçer ve kızın sana yüzünü gösterir canım

Ahahahha benimde bazen dediğin gibi oluyor 130 diyelim ana bir bakiyorum 80 düşüyor eşime diyorum ölüyorum herhalde Valla keşke bende iade edebilsem satsak mi ne yapsak
Canım orada iki damarın kesişim yerini buluyorsun o nedenle 130 çıkıyor yoksa kalp atışının normalde 130 atması büyük bir olay normal atışın 80 dir ama iki damarın kesisiminden 130 gösterir cihaz. Bebiste de aynı şey bebiş cihazdan rahatsız olup kaçıyor o nedenle kalp atışı sayısı düşüyor sonra tekrar buluyorum bakıyorum yine aynı kalp atışı sayısı bazende bebiş ve benim kalp atışımi damar nedeniyle aynı anda buluyor 200 kusurlar da gösteriyor biraz yerini değiştirince hop bebiş orda. Cihaz kalp atışı sayısında hassas dikkatli kullanmak istiyor tek noktada kalmayın kızlar biraz gezdirin

L lenos gidiyoruz ingiltereye hadi hayırlısı
ayyh speeeer iyi tatilleeeer bebisi guzelce gezdir
ben iptal ettim biliyomusun yoksa dun ucaktaydik bugun ingiltere su plesanta olayi olunca doktor gorusmeleri bu haftaya geldi ya doktor iptal edemedim yemedi yani bi sonraki tatile artik ya bi kaci zaten bebisin dogumu sonrasina geliyo onla gideriz artik insallaah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…