2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
Doktoruma sorayım en iyisi canım zaten kabızlık problemi yaşıyorum daha kötü eder dediğin gibi olursa

shsjs bisey diyim mi panik atak gecirmiyim dite denemiyorum sjsjsjs bulamadigimda stres oluyorum ama gecen hafra bi denedim yine cokta basarili olamadim ben ya
Bende anlamadım ya 15+3 oldum denedim bugün bir yerde 170 190 kadar çıktı atış ama ses falan yoktu

Benim kan değerim düşük diye geçen hafta başladık ama benim günde bir kez cnm

Ya doktorum bakmadı değerlerime direkt yazdı o yüzden şaşırdım ben de. Normalde düşük değerim ama doktor kan bile istemedi anlamadım özel hastane bide
Bakmadan direk vermesine şaşırdım. Ben normalde multivitamin kullanıyorum içinde demir var geçen kan testi istemişti ona rağmen kan düşük çıkınca bitane de başka demir ilacı yazdı takviye

Kızlar doktoruma yazdım ama henüz cevap gelmedi. Ama size sorayım 6 yıl önceki gebeliğimde iki doz tetanoz olmuştum şimdi bunda olmama gerek yok mu? Doğru mu anladım. Eğer öyleyse bu benim mutlu eder

Kızlar doktoruma yazdım ama henüz cevap gelmedi. Ama size sorayım 6 yıl önceki gebeliğimde iki doz tetanoz olmuştum şimdi bunda olmama gerek yok mu? Doğru mu anladım. Eğer öyleyse bu benim mutlu eder
Ben geçen sene ilk gebeliğimde 2 doz oldum. Bu defa 5. Ayda 1 tane olacakmışım. Sanırım senin de 1 tane olman gerekir.

Eklentiler

• Screenshot_20240312_195041.jpg
    113,4 KB · Görüntüleme: 23
Ellerinizi tam olarak nereye koyuyorsunuz garip bi soru oldu ama bende koyuyorum hissetmedim hiç
Canım göbek deliğinin altında sol tarafında ya da sağ tarafında oluyor yer değiştiriyor arada ben elimi oralara koyuyorum bir oarca cikolata falan yiyorum baya bir süre yatıyorum 20 dakika falan genelde sola yatıyorum bekliyorum elim orda bir anda vuruyor

Ben geçen sene ilk gebeliğimde 2 doz oldum. Bu defa 5. Ayda 1 tane olacakmışım. Sanırım senin de 1 tane olman gerekir.
Tamam canım çok sağ ol seninki çok yakınmış inş bana iki ol demez. Aslında devamında beşe tamamlayınca ömür boyu bağışıklık diyorlardı ama uğraşmak istemedim o kafayla

Bende anlamadım ya 15+3 oldum denedim bugün bir yerde 170 190 kadar çıktı atış ama ses falan yoktu
bendede noluyo biliyomusun kendi kalbime koyuyorum gumbuur gumbur ama 150 160 larda buldugum oluyo anlik sonra geri dusmeye basliyo ama o sirada kalp isaretini gostermeyi kesiyo nabzi iptal ediyo yani derinden kalp sesi gibi ses cikiyo kiz buraz daha beklesek tam hissetcez zaten bosa almisiz keske iade edebilsem

Ben 17.haftada başladım kan tahliline baktığında bayağı bir düşmüştü
Anladım canım banada doktorum multivitamin içinde verdi ama Demir takviyesi ne zaman dediğimde daha erken sonraki kontrole kan ver öyle gel demişti. Bakalım sonuca göre şekillenecek benimde. İnşallah seninde hemen düzelir değerlerin

Bir ben memnun kaldım galiba gerçi benim cihaz ilk zamanlar kalp sesi dinletiyordu şimdi o kisim bozuldu sesi duyamıyorum ama nabzı görüyorum

Off tadilat işler hep sıkıntı hiç anlatamazsın o ustalara malesef ama bitmiş sanıyorum ki iyi günlerde oturun
Uzun süre dayanabiliyorsan ne mutlu ben 3-4 haftada bir görmezsem geriliyorum

İşte demek istediğim bu canım, bu alınan cihaz ve bi sürü şey taze anne babaları avlamaya yönelik gereksiz şeyler. Bundan dolayı bir şeyi alırken gerçekten ihtiyaç mı diye düşünmeliyiz bence.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…