2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
Çok teşekkür ederim bilgi için bilmiyordum gerçekten o zaman yaptırmayacağız

Benim de şu an çamaşır odam eşimin de bilgisayar odası ama hepsini kaldıracağız şimdiden yapmak istedim oda seneye 3 katı falan olur malum :) b
Yani şu anda da pahalı zaten şimdiden genç odası gibi odasını yapmicam biraz büyüsün sonra ayarlarım diye düşündüm bi doğsunlar da çok erken geliyor bana

Amin canım inşallah valla ben elimi koyduğumda oradan hareketini hissediyorum artık dönüyor mu yoksa vuruyor mu bilmiyorum bir şeyler yediğimde çok hareketleniyor

Merhaba sadece özel bölge için mi geçerli bu durum. Benim de gebeligim riskli rahim kasılması falan olmaması gerekiyor.o bölgeye zaten cesaret edemem risklerden dolayı ama diğer bölgeler için ağdaya gidiyordum.Simdi tekrar gitmeye korktum açıkçası

Hadi şimdi evet ama son aylarda göremeyeceğiz ki doğru düzgün nasıl olacak o iş, doğuma yakın bulmak lazım sanki
Benim çevremde hep yaptırdıkar bi problem yaşamadılar ama bilemem tabi herkesin kendi tercihi ben çok az alt kısımda olduğu için kendim yapıyorum şuan evde birqz daha göbeğim büyüyünce güzellik merkezine gidip yaptıracağım göremeyeceğim için

Hele böyle akşam yemekten sonra uzan ellerini de çıplak karnına koy bak her şeyi hissediyorsun. Tam 1 hafta oldu hissetmeye başlayalı en çok yemekten sonra ve gece yatağa yatınca hissediyorum :)
Aynen ben de öyle yemek yediğimde yan tarafa yatınca elimi koyuyorum nasıl güzel bir his. Allah'ım isteyen herkese hayırla nasip etsin

Olmamıştır canım ya çok güvenli oldukları yer ben de oğlumu kucağıma alıp taşıyorum vallahi sürekli 13 kilo klişe olacak ama eskiler tarlada çalışıyorlarmış hiç bişeycik olmaz yarın yazarım tebi canım içini ferahlatacaksa

Kızlar bende karnımda pıt pıt atımlar hissediyorum ama üst tarafta bebek tekmesi hep alt karına yakın olur diye düşünmüştüm hep acaba bebek mi o hissettiğimiz pitpit şeyler ya

Benim de şu an çamaşır odam eşimin de bilgisayar odası ama hepsini kaldıracağız şimdiden yapmak istedim oda seneye 3 katı falan olur malum :) b
ayh bende tadilata basliyorum inanilmaz gozumde buyuyodu ama iyice agarlastigimda hic yapamam gibi bende 30 m2 giyinme odasini 2 odaya ceviriyorum sacma sapan bi koca bi oda yapmislar bende bos diye giyinme odasina cevirmistim smdi 2 ye bolunup bebek odasini cikarticam ordan cumarteside artik marka bulmaya gidicem onu netleyip cizimleri verip imalata sokturcam ve asiri gozumde buyuyo

Amin canım inşallah valla ben elimi koyduğumda oradan hareketini hissediyorum artık dönüyor mu yoksa vuruyor mu bilmiyorum bir şeyler yediğimde çok hareketleniyor
Evet evet özellikle bende çikolata ve kahveye tepki veriyor genellikle en çok hissetiğimiz el kol ve ayak hareketleri oluyormuş

yaaa cok sevindim canim hep guzel haberler al insalaaah plesanta dedim mi benim aklim cikiyo coook sukur sorunsuzmus

Normalde çok kıllı biri değilim lazere gitmiştim ama bende de bikini bölgesinde falan başladı malesef ağda da kasıldığım için jilet kullanıyorum doğumdan sonra büyük ihtimal yine gerekecek bide göbeğimde hiç kıl yoktu kıllanmış en çok bu hoşuma gitmedi

Yani bu tetanoz konusunda herkesin görüşü farklı insan tereddüt ediyor ama bende yaptıracağım aşıyı. Çünkü doktoruma sordum ve yaptırmalısın dedi sürecin en başından beri hep doktorumu dinleyerek ilerledim yine bu konuda onu dinleyeceğim. Yapılmaması daha riskli hem kendin için hem bebek için dedi. En ufak bir riski de göze alamam bu konuda

Kızlar bebeğinize oda hazırlayacak mısınız ? Eşyalarını vs koymak için mobilya baktınız mı ? Yoksa bir sene falan idare edip sonrasında komple odasını almak mı mantıklı karar veremedim
ben yapiyorum ya hatta ilk adimi atip koca bir odam var onu 2 ye bolup giyinme odasi ve bebek odasi cikarticam cumarteside mobilya olayina girismeye basliyorum beklersem zamlancak er yada gec odasi olcak neden bekliyim modundayim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…