2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
valla biraz sert ve acimisizca gorunuyo ama bebe benim bebem herseyiyle kararlari bana ait kimse soyleyemicek begenmicek diye kimseye töleransım yok sorry
Gecen esim dio ki isin koyma hakki babaninmis cnm haberin var mi. Dedim eeeee. Yani ben mi koysam dedi. Valla dedim her acisini kahrini ben cekiyorm kimseye de birakmam en fazla fikir verebilirsin.

ayh normalde klasik isim sevmem ama yaman ismi su ara nedense asiri hosuma gidiyo yaman ve poyraz arasinda kaldim sen hangisini begenirsen tabiki

içinden gelmiyorsa boşver farkında olmadan bir yerde duymuşsundur ondan gelmiştir rüyana. tüm ömün boyunca o isimle sesleneceksin çocuğuna içine sinmeyen bir isim koymamalısın bence

Yalan dolan ya uğraşmak istemiyorlar. Çok üzüldüm vallahi cinsiyeti erkenden öğrenmek cidden güzel ona göre alısveriş yapıp heyecan yapıp kendini hazırlıyorsun

ben lcw den aldim emzirme sutyeni 2 beden buyuk aldim ama suan memede bi degisiklik yok sjsjsjs insallah buyur

ben lcw den aldim emzirme sutyeni 2 beden buyuk aldim ama suan memede bi degisiklik yok sjsjsjs insallah buyur
Benim alırsam bir beden büyük alirim büyükler ya birde süt dolunca ilk işim onu sipariş edicem şimdi düğün için Bursa'ya gidicem onun hazırlığını yapayim dönüşte ilk iş emzirme sudyeni almak

Gecen esim dio ki isin koyma hakki babaninmis cnm haberin var mi. Dedim eeeee. Yani ben mi koysam dedi. Valla dedim her acisini kahrini ben cekiyorm kimseye de birakmam en fazla fikir verebilirsin.
sjsjsj benimkide kiz olunca direk bana birakmaya raziydida erkek olunca agiz dolusu isimler vardir ya ama eski ya gefcekten koymazsin yani onlari soylemeye basladi ama beni sinir etmek icin oldugunu dusunuyorum dedim sen hayirdir canim neden yoruluyosun hic yorma kendini noldu dedi ee dedim sen koymican isim neden oglan oldu bide neler atlatti soyle saglam dolu dolu isim koymayalim mi koycaam ama ben dedim hasmetullah koymaya niyetim yok dedim guldum ayrica dedim herseyi oglumla biz cektik ve cekiyoruz sen naptin ben ikiniz adinada uzuldum sen uzulceksin diye ben daha fazla uzuluyorum diyo dogru allah var ama uzulmesinde beni yatistirmasi karicim ters bisey olursa uzulme tekrar deneriz dedi ben tekrar denicek psikolojiyi bulabilirmiyim sence dedim bi gun ne rahat konusuyosun dedim sonucta artik embiriyo degil bebek yani allah korusun bisey olsa bir daha uzun sure deneyemem diye dusunuyorum simdi kanamayi duydum hop oturdum hop kalktim hepiniz biliyosunuz smdi plesantada sorun cikti gozume uyku girmiyo cumartesiden beri kabuslar goruyorum ama kocam bey uzuluyomus vah vaaah

kız tahta kurusu gibiyim ya aglicam en ufak degisiklik yok bari bi dolgunluk oldu diye sevindim oda gitti memesizlik kaderim galiba keskeee buyuse emzirdikten sonrada gitmesede beni ameliyat parasindan kurtarsa sjsjsjsj

kimlik isi hastanedemi nasiil ana ayh nufus mud gitmicekmiyim ayh muukemeeel ozeldede mi bu boyledir
Yok şehir hastanesi baba kimlik için sekreter gidiyor bebek ismi soy isim ve numara veriyor onlar başvuruyor kimlik bir ay içinde eve geliyir verdiğin adrese bu devlet ve şehir Hastanesi'nde var yani

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…