2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
Hatırlarsanız geçen günler karnımda ağrı bar diyordum geçtiler ve farkettim ki karnım azıcık daha büyüdü. Bu bana 12-13 hafta arası da olmuştu , o zaman da karnım pıt diye çıkmıştı , büyüme ve yer değiştirmeden kaynaklı diye düşünüyorum ben
Evet olabilir öncede ki haftaya göre karnım büyümüş resimlere bakınca çok net fark ettim onu ama mide ağırması bununla ilgilimidir bilmiyorum doktorum hiç söylemedi bile ☹️

Ya kızlar böyle rüyasında çocuğunun ismini görüyormuş ya insanlar, ben de dün gece rüyamda bebişimi gördüm doğmuş adını da Hüma koymuşuz. İlk defa duydum bu ismi rüyamda da garipsiyorum 😃 annem de şimdi rüyamda görmüşsün onu koy diyor ama hiç içimden gelmiyor. İnanıyor musunuz böyle şeylere?
Benim annemde Ayşe hüma görmüş daha Hamile olduğumu bilmeden 🤣 bende hüma ismini düşünüyordum eskiden haberi yok annemin tabi bu rüyayı görünce acaba koysam mı oldum ama sonradan vazgeçtim

Bugün tam 18 haftalık olduk bebişimin hareketlerini hala hissedemiyorum, çikolata falan hiç işlemiyor. Dün resmen rahatsız ettim karnımı ama bana mısın demedi 🙈
Ben 18+3 gibi hissettim hemen hemen o günden beri sıklaştı şimdi 19+1 deyim bugun mesela günde 6 7 kere hissettim kahve içtiğimde çol hareketleniyor 😍 bence sende bu aralarda hissetmeye başlarsın

Ben 18+3 gibi hissettim hemen hemen o günden beri sıklaştı şimdi 19+1 deyim bugun mesela günde 6 7 kere hissettim kahve içtiğimde çol hareketleniyor 😍 bence sende bu aralarda hissetmeye başlarsın
ayyyy hadii inşallah 😍😍❣ umarıım umarıım hemencik hissederim 🙏🏻🙏🏻🙏🏻

Benim kaynanamda söylediğim isimlere hep hanım ekliyor 25 yıl sonra yanına hanım getirdiğinde absürt olup olmayacağına bakıyor 🤣 Pera diyorum ben onu rahat söyleyemem diyor🤣
benimkide yapti sesli tekrarlayip biseyler bulduda fikrini sormadim ona bu konuda cok netim esimede soyledim kimseye fikir sormadim karisirlarsa umursamam kulagimin birinden girer digerinden cikar dedim kendi ailem icinde gecerli oda sag olsun cocuk bizim cocugumuz bizim sevmemiz onemli dedi ismi ben sectim kocam okey dedi benim ailemde nasil söyliycez telafuzu zor daha once hic duymadik unuturuz dedi dedim cok basit torununun ismini unutursan gormen icin hatirlaman gerekir simdi hepsi ezberledi kendi ailemde baska politika uyguladi yani ama isim degistirmek icin onlarin istedigini koyuyim diye degil ilk sectigimizde farkli degil kayraydi ona okeylerdi etraftan duymuslardi biz biraz daha kız ismine yakin geldi diye degistirdik

Benim kaynanamda söylediğim isimlere hep hanım ekliyor 25 yıl sonra yanına hanım getirdiğinde absürt olup olmayacağına bakıyor 🤣 Pera diyorum ben onu rahat söyleyemem diyor🤣
bu arada eger kizim olsaydi isim listemin basinda pera vardi asirii modern geliyo bana
vera parla pera hep notlarimdaydi ama pera ve parla favorimdi

Kızlarr bu detaylı ultrason ile normal ultrason farkı ne aynı aletle yapıyorlar sonuçta farkı daha çok zaman ayırıp ayrıntılı bakmaları mı yani hep 4 boyutlu ultrasonla bakılıyor beni bir aydınlatır mısınız bu konuda
şoyle canim omurgasindaki kemiklerin acikligindaki mesqfede tut sayisina kadar bakilicak gorsel belki sana ayni gelebilir ama icerik ayni degil mide idrar kesesi ic organlar bakilcak ve islev basladimi damarlarina tek tek bakilicak basinclari olculcek el ayak parmaklari butun kemiklerine bakilcak kulak kanalina kadar bakicak

Kızlarr bu detaylı ultrason ile normal ultrason farkı ne aynı aletle yapıyorlar sonuçta farkı daha çok zaman ayırıp ayrıntılı bakmaları mı yani hep 4 boyutlu ultrasonla bakılıyor beni bir aydınlatır mısınız bu konuda
şoyle canim omurgasindaki kemiklerin acikligindaki mesqfede tut sayisina kadar bakilicak gorsel belki sana ayni gelebilir ama icerik ayni degil mide idrar kesesi ic organlar bakilcak ve islev basladimi damarlarina tek tek bakilicak basinclari olculcek el ayak parmaklari butun kemiklerine bakilca kulak kanalina kadar bakicak

benimkide yapti sesli tekrarlayip biseyler bulduda fikrini sormadim ona bu konuda cok netim esimede soyledim kimseye fikir sormadim karisirlarsa umursamam kulagimin birinden girer digerinden cikar dedim kendi ailem icinde gecerli oda sag olsun cocuk bizim cocugumuz bizim sevmemiz onemli dedi ismi ben sectim kocam okey dedi benim ailemde nasil söyliycez telafuzu zor daha once hic duymadik unuturuz dedi dedim cok basit torununun ismini unutursan gormen icin hatirlaman gerekir simdi hepsi ezberledi kendi ailemde baska politika uyguladi yani ama isim degistirmek icin onlarin istedigini koyuyim diye degil ilk sectigimizde farkli degil kayraydi ona okeylerdi etraftan duymuslardi biz biraz daha kız ismine yakin geldi diye degistirdik
bencede en güzeli zaten gerçekten de kimseyi ilgilendiren bir konu değil, bu arada evet sınıflarda çok Kayra var kız 🙈🙈

Ben bedenimi kestiremiyorum sürekli kilo aldığım için bide elbise tarzı gecelik mi yoksa alt üst takım mı daha iyi deneyimli anneler bize yardımcı olsun dikiş falan olursa elbise iyi gibi ama rahat eder miyiz
ben sezeryan olcam oyuzden elbise seklinda alcam cok rahat oluyo kist ameliyatimda deneyimledim bide havada sicak olcak

Selim ismi eşimin bir türlü içine sinmiyordu bir de Alp ekledik seçenek olarak sizce hangisi kızlar?
Iki isim kullanmayacm demissin. Alp ismi cok guzel ama kisa mi bilemedim. Yanina bisi istio sanki😀 aslnda alperen de guzel. Valla insanin icine sinene kadr neler gecio😀😀

Son düzenleme:
bencede en güzeli zaten gerçekten de kimseyi ilgilendiren bir konu değil, bu arada evet sınıflarda çok Kayra var kız 🙈🙈
valla biraz sert ve acimisizca gorunuyo ama bebe benim bebem herseyiyle kararlari bana ait kimse soyleyemicek begenmicek diye kimseye töleransım yok sorry 😂

X