2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
kız tahta kurusu gibiyim ya aglicam en ufak degisiklik yok bari bi dolgunluk oldu diye sevindim oda gitti memesizlik kaderim galiba keskeee buyuse emzirdikten sonrada gitmesede beni ameliyat parasindan kurtarsa sjsjsjsj
Küçük daha iyi ya benim şahsen büyük ama içi boş küçük olsun içi dolsun o zaman şişer

Depend ben de almıştım kullanamadım. Kilot gibi giyilmesi gerekti ama ben sezeryan ağrısından eğilemiyordum ki giyeyim. Hastanenin taktığı bezi kullandım. Bebek bezi gibi yandan çırtlı. Çok kanamam vardı. 2. Gün sabah hastaneden çıkarken ped kullanmıştım

Yok şehir hastanesi baba kimlik için sekreter gidiyor bebek ismi soy isim ve numara veriyor onlar başvuruyor kimlik bir ay içinde eve geliyir verdiğin adrese bu devlet ve şehir Hastanesi'nde var yani
ben kocama birakamam ismi rıfki hasmetullah falan diye gelebilir o kimlik shsjsjsjs

Esimde uzuluyor ediyor bisi olsa ama bir annenin hissettigini kimse hissedemez. Benm kaybim oldugunda 2 ay kendime gelemedm aglamaktan uzuntudrn saclarm beyazladi esim de bayagi yikildi ana cabuk toparladi. Aglarsa anam aglar gerisi yalan aglar o yuzden bebegmin tum asli kararlarini kendm veririm yoruma acigim o ayri

Ben fe öyle bacağımı karnıma doğru çekemiyordum ki giyeyim zor olmuştu ped daha rahat geldi bana.

gercekten oyle ben hissettim gibi oldugumda asiri garip bi his geldi icime allah nasip ederde saglikla kucagima aldigimda kafayi yerim galiba

bende hem meme yok hem ici yok bu bebe nerden sutu alcak bilmiyorum ucta yok
Bende de uç yoktu uç çıkarıcı küçük bir alet vardı sanki plastik onu kullandım emzirmeden önce sonrasında zaten ucu çıktı iyice iki oğlumu emzirdim mesela rahat rahat ve küçücük göğsüm vardı ilkin süt de maşallah ben süt anneliği bile yaptım her iki oğlumda . Buzlukta sağdığım sütler bozulurdu atardım . Gerek kalmıyordu onlara

Herkese selamlar,
Eylül anneleri grubunda varım ama muhtemelen ağustosda inş tabi kucagıma alabılırım.
Bu yazışmaları okuyunca kendimi tutamadım gözlerimden yaşlar süzüldü.
Defalarca operasyon oldum, son 1 yılda üç kere transfer oldum ikisi düşükle sonuçlandı şimdi 13+2 gelebıldık.
Ama sürekli korku içindeyim hareketlerini hissetmeme de cok var. Her kontrole gıdınce kalbı durmus dıyecek dıye ödüm kopuyor.
Bizler için kayıpta uzun bir travma çunku gelecek ay denersin diyemiyoruz.

Umarım sizlerle guzel sonuçlar alırız. Kendı korkumla mucadelemde çok zorlanıyorum.
Allah hepımıze sabır versın

kız tahta kurusu gibiyim ya aglicam en ufak degisiklik yok bari bi dolgunluk oldu diye sevindim oda gitti memesizlik kaderim galiba keskeee buyuse emzirdikten sonrada gitmesede beni ameliyat parasindan kurtarsa sjsjsjsj
ayyy bu ben hala minikler o yüzden sütyen almadım beden hiç kestiremedim yani

Günaydın kızlar benim dün kontolüm vardı ya kanla idrar testi istediler normal rutin dediler glikoz 129 çıkmış nasıl dikkat etmeliyim bu duruma yaaa görünce üzüldüm baya

kızlaaaaaaaaaaaaarrr aşırı derecede saç dökülmem var sizdede olurmu ilk çocugumda doğum yaptıktan sonra olmustu saç dökülmesi ama şimdi hamileyken olması sasırttı benı

Günaydın kızlar benim dün kontolüm vardı ya kanla idrar testi istediler normal rutin dediler glikoz 129 çıkmış nasıl dikkat etmeliyim bu duruma yaaa görünce üzüldüm baya
açlıktaa 70-100 arası diyorlar aslında beslenmenden paketli gıdalar ve şekerli şeyleri çıkartsan hemen toparlar bazen stresten de yükseliyor

Ben tam iyi oldum diyordum şimdi de boğazım yanıyor sanki, gerçekten ilaç alamamak beni bitirdi. Çocuklardan okulda devamlı bir hastalık bulaşıyor hep halsizim

açlıktaa 70-100 arası diyorlar aslında beslenmenden paketli gıdalar ve şekerli şeyleri çıkartsan hemen toparlar bazen stresten de yükseliyor
Dün nedense baya kötü oldum tansiyonummu ölçtüler 10-6 çıktı başım ağrıdı baya doktor kontolün de de halim yoktu kan isteyince de korktum bişey mi var diye gitmeden yemek yedim çikolata yedim hemen bir günde böyle olmaz dedim sonra ama panik oldum hemen geçmişimde ünsilin direncim vardı anlatmıştım

Ben tam iyi oldum diyordum şimdi de boğazım yanıyor sanki, gerçekten ilaç alamamak beni bitirdi. Çocuklardan okulda devamlı bir hastalık bulaşıyor hep halsizim
Ihlamur kaynatıp iç bal koy içinede ben anca öyle kendime geldim çok şükür iyiyim 2 hafta yatak döşek yattım nerdeyse

bakalım doktor ne dicek, bana kalırsa anlık olabilir çünkü vücudumuzun dengesi şaşmış durumda

Ihlamur kaynatıp iç bal koy içinede ben anca öyle kendime geldim çok şükür iyiyim 2 hafta yatak döşek yattım nerdeyse
çok ilginç ama sanki ıhlamur beni bazen tıkıyor gibi hissediyorum, o yüzden çok fazla içemiyorum ama bugün eve gidiim ilk iş gene o olacak zaten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…