2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
Yaa çok şükür şimdi sağlıklıymış evladınız. Çok doğru her şey yolunda gitsinde gerisi boş, insallah sağ salim alırız bebişleri kucağımıza onlar nasıl geleceğini bilirler
Aynen öyle canım yoksa çiş kaka hiç dert değil hiç takılma

Valla benim yok resmen göğsüm ilk hamilelikte normal bir göğsüm oldu emzirme bitince söndü gitti. Şimdi de büyüyor ama normal boyuta geliyor işte ona rağmen südyensiz rahat edemiyorum
Benimde küçüktü göğüsler emzirmeden sonra büyüdü kıvam aldı Geri de pek küçülmedi

Bende bakayım şimdi internet gitti ya

Benim aldıklarım bunlardı canım. Evdeyken baya rahat etmiştim. Kaplı olanlardan da almıştım ama emzirirken rahat edemedim ben onlarla

Şimdi de bu çarptı gözüme sanırım bu tarz alıcam bu sefer

Benimde küçüktü göğüsler emzirmeden sonra büyüdü kıvam aldı Geri de pek küçülmedi
Benimkide emzirme sonrası ilk haline göre küçüldü ve çok dikti eskiden o diklik gitti ya biraz üzülüyorum baktıkça ama sonra 2 sene emzirmisim bayada bagimliydi benimki iyi kaldı yine ona göre diyip teselli ediyorjm kendimi

Yok zaten hic ayirmaya niyetim yok o kadar ozluyorum ki yanimdayken bile biraz delilik galiba kabul ediyorum koca cocuk oldu ama yeni dogani da anne yani besige alicam ikisi de yanimda 3 umuz esim de gelir 4 umuz uyuruz

Ben bedenimi kestiremiyorum sürekli kilo aldığım için bide elbise tarzı gecelik mi yoksa alt üst takım mı daha iyi deneyimli anneler bize yardımcı olsun dikiş falan olursa elbise iyi gibi ama rahat eder miyiz
Alt üst takım bana hep zor olurmuş gibi geliyor ama bilmiyorum tabi bende o zaman ne kadar kilolu olurum bilmiyorum ama m-l arası bişi alırım sanırım son haftalar çok kilo alımı oluyormuş.

Teşekkür ederim doktor ismide rica edebilirmiyim
Hangisi için cano
Zeynep ismini çok severim çok güzel
Zeynep eşimden geldi meva da yeğenim çok istedi anlamıda güzel
Erkek olsaydı ben Alparslan yada Mert Ali çok isterdim nasip kızdan yana oldu

Model bakıyorum canım iki takım alacağım bide crocs terlik mi alsam diye düşünüyorum bir takım gecelik sabahlık bir tanede pijama takımı alacağım sanırım
Ben çok abartılı fazlaca dantelli birşey almak istemiyorum olabildiğince sade ve rahat olsun istiyorum. bende cross terlik alacağım canım daha önce hiç kullanmadım ama gördüklerim genelde o terlikten giyinmiş.

Bende sade şık rahat bakıyorum canım ve aynen doğum sonrasında da giyebiliriz crocslar hem rahat hem uzun ömürlü benimde çevremde yeni doğum yapanlar tercih etti genelde

Emzirme sütyeni bende alacağım zaten tavsiye şart sanırım hepsi iyi olmuyormuş. Ablam 12 sene önce doğum yaptı birinden çok memnun şu hatırlayabilirse ondan alıcam

Emzirme sütyeni bende alacağım zaten tavsiye şart sanırım hepsi iyi olmuyormuş. Ablam 12 sene önce doğum yaptı birinden çok memnun şu hatırlayabilirse ondan alıcam
Ben kesin Alicam ilk iş onu sipariş edicem vallahi benim çok eksik varya doğuma kadar anca biter herhalde

Bende bakicam yorumlara falan hangisi kullanişli onu Alicam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…