2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
Kızlar ben de isim dusundum bugün kız olarak düşünüyorduk hata İkra ondan sonra son zamanlarda Buğlem ismi kulağıma güzel geliyor du şimdi erkek ismi düşünüyorum bir kaç.fikir aldım
Yiğit
Poyraz
Yaman
Asaf bunlar aklımda şimdilik

Hastanede giymek için gecelik sabahlık takım baktınız mı peki kızlar?
Ben bakıyorum kendim için zaten en büyük beden Alicam pijama takımı bakıyorum rahat bol birde acaba emzirme südyeni var.ya ismi yanlismi biliyorum galiba o aklımda ondan acaba alsami hayata sudyansiz durmama ya ben şiparis edicem hep

Ben bedenimi kestiremiyorum sürekli kilo aldığım için bide elbise tarzı gecelik mi yoksa alt üst takım mı daha iyi deneyimli anneler bize yardımcı olsun dikiş falan olursa elbise iyi gibi ama rahat eder miyiz
Ben ikili önü üstün düğmeli olanını aldım çok iyiydi rahat giy çıkar lavaboda kolay. Ve depend emici külot ilk hafta kullandım, doğumdan hemen sonra. Ped vs kullanmadım. Çantanıza koyun bana dua edersiniz

Ben bedenimi kestiremiyorum sürekli kilo aldığım için bide elbise tarzı gecelik mi yoksa alt üst takım mı daha iyi deneyimli anneler bize yardımcı olsun dikiş falan olursa elbise iyi gibi ama rahat eder miyiz
Ben ilk doğumda elbise almıştım takım bir de gömlek şort pijama takımı vardı. Ben ikili takımla daha çok rahat ettiğim için yine ikili takım aldım. Gömlek olduğu için emzirmekte çok rahat oldu

Depend ben aldığıma pişman olmuştum ya çok gereksiz oldu benim için. Çok kanamam olmadı o yüzden ped gayet yeterli gelmişti

Emzirme südyeni büyük rahatlık kesinlikle tavsiye ederim

Bende bır takım düğmeli Alicam çok kullanişli ekran görüntüsü aldım dediğinden Alicam ben

Depend ben aldığıma pişman olmuştum ya çok gereksiz oldu benim için. Çok kanamam olmadı o yüzden ped gayet yeterli gelmişti
Canım ben sezeryan dikişinden dolayı külot değmesin oraya diye ve ped kullanmaya da gerek kalmadığı için kullandım çok memnun kaldım etrafımda alanlar da memnun kaldı

Canım ben sezeryan dikişinden dolayı külot değmesin oraya diye ve ped kullanmaya da gerek kalmadığı için kullandım çok memnun kaldım etrafımda alanlar da memnun kaldı
Ben de sezeryan oldum canım yanlış anlama sadece fikrimi söyledim. Ben de çok memnun olan olduğu için almıştım. Sadece benim için gereksiz oldu. Depend ile beraber ped de bulunmalı çantada. Hangisi ile rahat edilecekse o an tercih edilebilir tabi

Yaa teşekkürler bu dependi başka bi sayfada daha okumuştum sezeryan falan olursa hasta bezi bağlıyomuş sanırım hastane o yüzden depend alın demişlerdi alacağım kesin.
Evet düğmeli mantıklı gibi bende ziyarete falan gelen giden olursa ikili takımdan yana gibiyim rahat edemem heralde elbise gebelikte. Belki fotolar için yedek alınıp değiştirebilirim

Benim göğüs zaten büyük birde takmazsam varya hemşire gelip gidiyor çok utanırım ben Alicam iki üç tane vallahi
Valla benim yok resmen göğsüm ilk hamilelikte normal bir göğsüm oldu emzirme bitince söndü gitti. Şimdi de büyüyor ama normal boyuta geliyor işte ona rağmen südyensiz rahat edemiyorum

Benim coook eksik var ya ben kıyafet hep ablama verdim sonra hep durumu kötü bir aile vardı coğunlukla ona verdim kadın doğum yapmıştı dimdizlak kaldım öyle ne beşik.ne puset bir çorap bile ayy Allah'ım bem daha yeni basliyorum

Evet bir elbise bir takım bulunsa yanında yeterli oluyor ben öyle yapmıştım ki benim elbiseyi çıkarmam biraz olaylı olmuştu iyi ki yedeğim var demiştim sonda çıkartıldıktan sonra tam hissetmiyordum hala bacaklarımı tam olarak. kanama geliyor sanmıştım meğerse çişmiş her yer batmıştı agsgshhs

Yaa çok tatlısınız ay bende normal doğumda yanlışlıkla kaka yapılıyor diye okumuştum ondan cok cekiniyorum o yüzden bile sezeryan isteyebilirim

Yaa çok tatlısınız ay bende normal doğumda yanlışlıkla kaka yapılıyor diye okumuştum ondan cok cekiniyorum o yüzden bile sezeryan isteyebilirim
Canım bence hiiiiç onları düşünme. Ben çok istiyordum normal doğum yapmayı hep ona göre hazırladım kendimi ki zaten aslına bakarsan sezeryan bir seçenek değil mecburiyet halinde yapılmalı herşeyin doğalı güzel inan bana. Ben kontrole gittim bir gece yatış aldım önlem için ama nst riskli olunca hemen doğuma aldılar beni 1 ay erken doğum oldu. Sonrasında 1 hafta yeni doğan yeni bakımda yattı oğlum zor zamandı benim için. Çok şükür sonrasında ve şu an hiç sorun yaşamadık yoksa çok isterdim normal doğum yapmayı. Şimdi bile sordum doktoruma yapabilir miyim diye ama kalp problemim olduğu için risk almayalım hem 3 yıl geçmiş olacak daha dedi o yüzden sezeryana kaldım

Yaa çok şükür şimdi sağlıklıymış evladınız. Çok doğru her şey yolunda gitsinde gerisi boş, insallah sağ salim alırız bebişleri kucağımıza onlar nasıl geleceğini bilirler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…