2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
Ne kadar heyecan basıyor beni bunları konuşurken bile yaaa 🤣🤣🤣

Ayyy çok teşekkür ederim cevap için

Allah razı olsun şimdi talep açtım hem detaylı olacak hemde şeker yüklemesi olacak inşallah hepsi hepimzinki sorunsuz olur

Biz daldan dala konduk ama hallettik şükür bana kalsaydı Züleyha ismini çok seviyordum ve istiyordum ma herkes bebeğe çok ağır olur dediler ve vazgeçmek zorunda kaldık 🤭 inşallah sende güzel isim bulur koyarsın 🌹🌹🌹
Aklımda var benim ama eşiminde gönlü olsun istiyorum o zaman olmuyor 🤣 ne koydunuz ismini?

Arkadaşlar bugün doktor kontrolüm vardı 15. Haftadayım. Plasenta aşağıda ve 1 cm kanama alanı varmış. Doktor 20. Haftaya kadar yukarıya çıkabilir dedi ama benim kafama çok takıldı. Böyle bir durum yaşayan ya da bilgisi olan var mı ?
Canım plesentam 16. Haftaya kadar asagıdaydı suan 18 deyim çıkmaya başlamış çok şükür 🙏🏻 bol bol yat dinlen en önemlisi bu

sjsjsjs benim kaynanamda cok ona sormusum gibi dusundugumuz isimleri topluca beraberken sesli soyleyince yok o guzel degil yok erkeksi degil yok kulaga guzel gelmiyo falan dedi dedimki bana guzel geliyo bunlar 😂1 gun sonrada ismi su olcak dedim hayirlisi artik bi rakamsal bakiyimda dedi sanki enerjisi tutmazsa ona sorcamda degistiricem inanmiyorum ben dedim sustu galibada kustu hala ses yok 💃💃😂
Benim kaynanamda söylediğim isimlere hep hanım ekliyor 25 yıl sonra yanına hanım getirdiğinde absürt olup olmayacağına bakıyor 🤣 Pera diyorum ben onu rahat söyleyemem diyor🤣

Kızlarr bu detaylı ultrason ile normal ultrason farkı ne aynı aletle yapıyorlar sonuçta farkı daha çok zaman ayırıp ayrıntılı bakmaları mı yani hep 4 boyutlu ultrasonla bakılıyor beni bir aydınlatır mısınız bu konuda

Merhaba ben Sultangazi oturuyorum arada özel arada devlet kontollü gidiyorum her iki doktor önerisinde yapabilirim özel muayene ücreti 790 TL devletse Sultangazi Haseki yerleşkesi eğitim araştırma diye geçiyor

Sakin canım 24 haftaya kadar normalmış hissetmememiz ben çok çok nadir hissediyorum kalp gibi atıyor sonra duruyor yatıyorum yemek yiyorum yine oluyor 😁😁😁😁
Teşekkür ederim doktor ismide rica edebilirmiyim

X