2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
Bebeğimin kız olmasına çok seviniyorum çünkü erkek olsaydı sanki benim çocuğum değilmiş gibi eşimin ailesi ismine karar vermek istiyordu sanki ilk erkek torunu ben verecekmişim gibi
sjsjsjs benim kaynanamda cok ona sormusum gibi dusundugumuz isimleri topluca beraberken sesli soyleyince yok o guzel degil yok erkeksi degil yok kulaga guzel gelmiyo falan dedi dedimki bana guzel geliyo bunlar 1 gun sonrada ismi su olcak dedim hayirlisi artik bi rakamsal bakiyimda dedi sanki enerjisi tutmazsa ona sorcamda degistiricem inanmiyorum ben dedim sustu galibada kustu hala ses yok

Boy ve kilon kaçtı?Ben de çok kilolu hamile kaldım neyseki 5 kg verdm mide bulantısı hastalık derken.doktorum henüz uyarmadı ama üzülüyorum yine de
Kızlar Buda bebeğin bacak arası lütfen yorumlarınızı bekliyorum nasıl oluyorda kız diyebiliyorlar sonradan
Bence çok net erkek

Kızlar anı korku etkiler mi? Evde boş bulunduğum bir an eşim geldi korktum sıçradım falan
sanmiyorum canım ben bombada kalmistim o gun bugundir benim rutinim o sekilde mutfakta is yaparken falan esim nezaman gelse yerimden sıcriyorum hep islere dalmis oluyorum

Canım o ya bakmamış bacak arasına ya da bakmışta kıza benzetmiştir , sende detaylıda erkek dediler deyince bilgisine güvenememiştir . Yaptığı hiç hoş değil tabi , sen ne uğraştırıyorsun hamile insanı , bakmadıysan bakmadım de , kıza benzettiysen kıza benzettim de . Bilgili bir doktor olsaydı sana erkek mi dediler hayır bu kız derdi . Sen kendi doktoruna güven bence

Çok iyi demişsin çok güzel olmuş kayınpederim cinsiyeti sormuyor bile erkek olsa istediğni kabul etmeyeceğimi biliyor

Su an aynısını yaşıyorum göğüs altlarimdan kasiklarima kadar ağrı var yanlarım dahil ağrıyor.

Ya kızlar böyle rüyasında çocuğunun ismini görüyormuş ya insanlar, ben de dün gece rüyamda bebişimi gördüm doğmuş adını da Hüma koymuşuz. İlk defa duydum bu ismi rüyamda da garipsiyorum annem de şimdi rüyamda görmüşsün onu koy diyor ama hiç içimden gelmiyor. İnanıyor musunuz böyle şeylere?

Ayy şimdi baktım anlamına çok da güzelmiş anlamı canim valla ikinci isim düşünmüyorsanız koyabilirsin ipek hüma ya da tam tersi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…