2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
Benim bebe ters duruyormuş bundan sebep doktor kasıkların ağrıyabilir batabilir hatta kopacak gibi bile olabilir sakın korkma dedi normal bir durummul yani

Allah şifalar versin canım inşallah hemen toparlar iyileşirsin

Yaa okurken yemin ederim kendimi gördüm habire tuvalete koşuyorum bişey geldi diye iyice psikopata bağladık

Ben gaz sıkışmasını uzun zamandır çekiyorum canım karın ağrısı , bazen şiddeti gece uykumdan uyandırıyor. Gece özellikle lifli meyveler yediğimde yapıyor . Yediğin içtiğinde çok alakalı

33 yaş 3. Çocuk 5+1kese, 6+1 kalp atışı, cinsiyet tahmini erkek net değil. Tahmini doğum 26.08.2024. Şehir Adana, sat 23.11.2023

Ben sadece bu ikisini kullanıyorum. Multivitamin baya kapsamlı zaten

Peki sizin de daha çok sol taraf mı sancıyor ve ne kadar sürüyor?
Evet daha çok sol taraf . Genel de gece oluyor tüm gece sürüyor yattıktan sonra daha şiddetleniyor . Masaj yapabilirsin karnına . Beni lifli meyveler ve sebzeler bu hale getiriyor . 4-5 gündür kahvaltıda çorba içiyorum mesela sıkıştırmasın diye

Tamamen aynı gece 2 de uykumdan uyandırdı ara ara geçip tekrar ağrıyor ve uzanınca gerçekten daha çok ağrıyor. Doktor sıcak su torbası uygula dedi. Ben de sabah sadece çorba içtim. Beni ne böyle yaptı bilmiyorum ama zaten kabızım.

Bez stoğu yapmıcam ben zaten öyle alalım bir kaç tane dursun dedim sadece, ama söylemen çok iyi oldu şimdi sağım solum da belli olmaz indirim görürüm almaya kalkarım ona göre alırım çok teşekkür ederim

ben alıştım artıkta çocuk gazlı alacak diye korkuyorum kefir içiyorum canım sende probiyotik ekle istersen öğünlerine .gün içinde kefir içsemde gece dokuncak bişey yediğimde yine tutuyor ağrı , bebişe iyi gelsin diye içiyorum

Ay çok zor işimiz öyle böyle değil bayağı bayağı ağrı yani. Bebeğe de geçer mi kız gaz teşekkür ederim kefir fikri için

Bir kez gittiysen kayıt etmişlerdir canım. Hamilelikte bildirmek gerekiyomuş bebeğin aşıları belirli takipleri falan sağlık ocağında oluyormuş. Ben arada bir gidip kan veriyorum enfeksiyon var mı vitamin eksikliği falan oluyomu diye. Ama bana da öyle gel demediler aşı için aradılar sadece 20.haftada gel tetanoz aşını ol dediler. Bide ilk gittiğimde ücretsiz verdi d vitamini. Ben kendi doktoruma sormadan kullanmadım kendi doktorumda kullan güzel dedi o şekilde kullanıyorum şimdi.ben baştan vitamin için test yaptırdım sağlık ocağında ona göre eksikliğine göre başladım. Mesela regenesis te zaten demir var ama bende ona rağmen eksik çıkınca extra demir ilacı verdi doktorum bana yeterli gelmemiş regenesis teki demir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…