2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
canim benimle hic kimse muattap olmadi genokstan baslandiginida doktorum soyledi ciktiginida wp uzerinden doktorum once tahlillerimi atti sonra oglusu soyledi
Öyle mi o zaman sonuçlar çıkınca bana atarlar bana başlandığında haber ettiler msj geldi. Ama senin cumartesi çıktığına göre benimde pazartesi çıkar diye düşünüyorum aramızda bir gün var

İlk bebeğimde rüyamda kız gördüm kızım oldu, bu defa erkek görmüştüm erkek oluyor

Bende pijama.dusundum ablamda varmış yazdım ona bende var dedi ben.atti sanıyorum kendisi bir daha doğum yapmicam demişti attı sandım atmamiş demeki birdaha dogaracak herhalde
Niye atılsın ki ben valla 2 oğlumda da aldığımı sonrada giydim kışın gecelik olarak. Buda Yaza denk geliyor yazları da giymeye devam ederim.

Bir hafta niye kalacaksın ki

Benimde hareketliydi ama bir haftadır da bişey hissetmiyorum her şey yolundadır inşallah sıkıntı olmaz . Ben iki küçük çocukla evde ataktayım hep okullara da ben götürüyorum ve alıyorum ayrıca işe de gidiyorum Allah korusun yorgunluktan olacak olsa başımıza gelirdi

İlk doğumda arkadaşım yanıma gelmişti ne düşünüyorsun dedi. Bende İyiki erkek oldu bu ağrıları yaşamayacak demiştim. Kadın olmak zor biliyoruz hakkıyla babalık evin reisliği yapılırsa o da zor elbette ama benim eşimin 10 çocuğu olsun ne olacak yorulan hep ben . Çalışıyor akşamları yüzünü zor görüyoruz. Şimdi kızım olacak ben öncelikle Adıyaman gibi kapalı baskıcı bir ortamda büyütmeyeceğimden Antalya’ya taşınacağım kısmet olursa ve hiçbir çocuğuma bana bakacaksın yaşlanınca mesajını vermem. Eşim bana bakarlar dedi geçen yok dedim bakıcını tut sana baksın kimse senden benden sorumlu değil biz onları dünyaya bize baksınlar diye getiremeyiz. Kız hayırlı olur falan filan geçin bunları evladınızı yormayın, canı isterse zaten kapınızı çalar bununla ben yetinirim mutlu bir hayatları olsun inşallah

Özelden alıcam canım o zaman bende bekleyeyim ya erken olmaması gerekiyor demi ?
Yok canım benim doktorum 20.haftada gel muayeneye dedi 1 ay olmuş oluyor tam. Kendisi bakmıyormuş zaten perinatoloji baksın dedi benim gittiğim özel hastanede yokmuş. Bulunduğum yerde 3 özel hastanede varmış perinatalog. Benim cerrahpaşadan arkadaşım biri ben onu öneriyorum ama karar sizin herhangi bir yerdede ya da devlettede baktırabilirsiniz dedi ama biz önerilerine güveniyoruz ona gideriz. Arayıp fiyat alacaktık bizde siz fiyat sordunuz mu hiç?

Allah korusun ya Allah çocuklarımızı korusun bende tempoluyum korkuyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…