2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
Kızlar ben de 12. Haftamda kontrolümü oldum doktorum bacak arasına baktı kız dedi ama değişebilir bu haftalarda yanıltabiliyormuş. Bana nipt fiyatını çok fazla söylediler 14.500 burda çok uyguna yaptıranlar varmış ikili test yaptırdım duruma göre nipt yaptıracağım bende . Progestan ampulu kesti vajinala devam et dedi sadece sizlerde nasıl ben şimdiye kadar 3 kez kanama yaşadığım için 20. Haftaya kadar galiba kullanacağım

Canım ben başkent hastanesi aracılığıyla intergen diye bir firmaya yaptırcam fetal dna 9500 dediler sana gerçekten çok söylemişler. Şu genoks var ya orayla bi görüş istersen orası da herkese farklı fiyat diyor ama pazarlık falan yaparsan düşer gibime geliyor orası

Benim doktorumda bakmıyor canım perinatologa yönlendirdi aynı şekilde bi kaç isimde verdi henüz arayamadım pazartesini bekliyorum

Yaptırsam İntergen yaptıracağım orası daha iyi duydum direk kendim kan alıp göndereceğim klinikler heralde kendi komisyon ücretlerini koyuyorlar

Bende yapicam kesin normalde yapmıyorum kesin yapicam kızımda sanki ruhumu teslim etmiş gibiydim tövbe kız benim evde makyaj yokkk eşim atıyor sevmiyor bu sefer gizli koycam çantaya
Ben de ilk doğumun ve normal doğum yapmanın etkisiyle sanırım ilk iş makyaj yapmıştım ama ben hiç elbise vs götürmedim Bi Pijama götürmüştüm ama hastanenin hasta elbisesi pembe ve çok tatlı Bi renkti onu hiç çıkarmadım hatta kızımın battaniyesi filanda pembisti aynı tondu bide onunla foto çekildim filan kimse hasta elbisesi olduğuna inanmadı tac filanda takmıştım bedavaya güzel Bi lohusa fotom oldu

bencede cunku seninki ankaraya geldi bide illaki ankarada verilenlerle gelenler arasindada bi siralama vardir mutlaka ama bence seninki pazartesi cikar en gec sali haberi gelir bence haber ver guzel sonuclarini

progestan fitili bi sonraki gorusune kadar max vermistir sonra onuda kesicektir cunku artik hafif hafif plesanta progesteron uretmeye basladi o tamamliycak bi noktadan sonra haplar gereksiz kalcak genoksu bi ara konus fiyat olarak istersen

Bu gittiğim hastane mavi hikayene çok güldüm ya

Kizlar elimde lansinoh cift sagim makinesi var. Satiyorum/ariyorum bolumune konu actim... istanbul ici elden teslim. 1900 tl. Alali 1 hafta oldu 2 kez kullandim.

Ben onu karakter anlamından ziyade yetiştirilme tarzı olarak söyledim. Erkek çocuğu toplumumuz da çok şımartılıyor o yüzden de sabır diledim. Toplumun çoğunluğu böyle olunca haliyle büyüdüğünde de erkek kendine bir çok şeyi hak görüyor ben iç Anadoluda yaşıyorum en azından burada böyle. Yoksa kız erkek farkı tabi ki de yok.

Allah yardımcınız olsun inşallah sorunsuz atlatırsınız bu süreci iş yerinde hareket etmeme gibi bir durumunuz var mı en azından o şekilde içinizi rahatlatırsınız belki

bence bu konuda haklısınız konuşmayla çözülmüyorsa biraz tavır yapmak en iyisi sizin de sorumluluklarınız var annenizin gönlünü yapayım derken çocuklarınızla eşinizle sorun yaşayacaksınız belki. gerçekten çok zor bir durum arada kalmak Allah bir çıkış yolu göstersin size inşallah.

benim annem de uzakta sizi o kadar iyi anlıyorum ki o boşluk dolmuyor malesef ama şöyle düşünün mucizeniz içinizde büyüyor ve onun da size ihtiyacı var zor da olsa kafanızı meşgul edecek başka şeyler bulun bence

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…