2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
Amin inşallah canım ben zaten onlara cevap veriyorum ama utanmaz insanlar işte başımda yedi görümce varr hele birde bir elti var kendi çocukları erkek ablam üç kız getirdi bende de var bir tane hep manalı konuşması beni psikolojimi bozmuş onun da erkek çocukları büyümedi büyüsün görücem ben tabi Allah hayırsız evlat vermesin inşallah sağ salim kucaklarımiza alırız inan ben bugüne kadar doktora gittim hiç cinsiyet konusu açmadım ne zaman gitsem kalbini sordum hata doktor kendisi bana dedi insalr cinsiyet sorar sende kalp atışı soruyorsun demiştim baskı en büyük şiddet zaten

Kız ben sezaryen göbekle nasıl olucam güzel ama makyaj yapmayan ben yapicam o kesin aklıma koydum
Ahahah aklıma şey geldi ikinci doğumum da emzirme hemşiresi gelmişti bana bakarak kız bu ne dedi bu hastanede diğer doğum yapan kadınlar saç baş dağınık senin maşallahın var demişti çünkü ben ikidebir makyaj tazeliyordum bakımlıydım o halimle

Kessinlikle makyaj öneriyorum insan kendini çok iyi hissediyor

Bende yapicam kesin normalde yapmıyorum kesin yapicam kızımda sanki ruhumu teslim etmiş gibiydim tövbe kız benim evde makyaj yokkk eşim atıyor sevmiyor bu sefer gizli koycam çantaya

Allah yardımcınız olsun bu boş zihniyetlerle yaşamak zorunda olmak zor olmalı. Dediğiniz çok doğru hayırlı evlat olsun. İnşallah sağlıklı, hayırlı olur evlatlarımız. Boşverin görümceyi, eltiyi. Tevekkül edin gerisini Allaha bırakın

Zaten ben onları Allah'a havale ediyorum benim kızlarım inşallah bana umut olur gururlarim olur inşallah hepimizin Allah içimi biliyor

Eşim coook kıskanç ya sevmiyor ya adam düz sevdiği bir şeyde yok
Yok artık makyaj da kıskanılcak bişi değil ki mesela benim eşim sigara içer içmesini istemediğim için sigarasını pencereden asağı atmıştım o da benim makyaj süngerimi atmıştı geri getirtmiştim neden atmıştı bilmiyorum ama kıskandığından mı gıcık olsun diye mi anlamamıştım.

yaa tabiki once sagliklari ama herkesinde bi hayali var sonucta o sekilde dusunmek ve arzu etmek gayet insani yoksa tabiki her anne bebeginin sagligini ister oncelikle ama buda bi gercek herkesin kurdugu hayalde var benim kizdi mesela yalan mi soyliyim ama oglusum geliyo onun cani sag olsunda benim hayalim olmus olmamis umrumda degil cunku en buyuk hayalim bebisim oldu cinsiyet hayalimde tutmayi versin

Canım nipt testinin başında çalışma başlamıştır diye msj geldi ya sana sonuçlandıktan sonra msj geldi mi yada mail. Yoksa direk doktoruna mı atmışlar sonucu.
canim benimle hic kimse muattap olmadi genokstan baslandiginida doktorum soyledi ciktiginida wp uzerinden doktorum once tahlillerimi atti sonra oglusu soyledi

Hahahah arkadaşlarımızı ziyarete gittik uçaktı yoldu yoruldum hiç bakamadım valla. Zaten bir tek kendimi tutturamadım normalde tahminlerim hep tutardı hahah hadi hayırlı olsunn
ohh guzel hava degisimi olmus miis ucak zorladi mi bizde bi ucakla bi yerlere gidelim dedikte ama basinc rahatsiz edermi bilemedim

Benim ikiz eltim var kardeşler yani aynı şeyi onlar yapacaktı o sebeple cinsiyeti öğrenene kadar hamile olduğumu söylemedim hiç stres yaşamadım. İki oğlum var kıskanç insanlar duyunca inşallah kız olur dediklerinde kız zaten deyip keyifle aptal suratlarına baktım! Erkek olsun kız olsun asla takılmadım ben, eşim kız istiyordu sadece. Erkek olsaydı da keyifle hayır 3. Oğlum geliyor derdim keyifle. Allahım sağlık versin insanların ne dedikleri önemli değil umurumda da değil

Kız ben sezaryen göbekle nasıl olucam güzel ama makyaj yapmayan ben yapicam o kesin aklıma koydum
Kendini güzel özel hissetmek için düşünsene tüm savaş ve aylar süren bekleyiş sona ermiş savaş kazanmış bir savaşçı edası ile kucağında bebişin ve mis gibi lohusa kıyafeti içinde sen valla ben düşündükçe heyecan yapıyorummm

Ay eltim falan yok Allah'tan bir görümcem var o da bekar evlenmez artık☺ bebiş eşimin ailesinin ilk torunu olacak kıza da erkeğe de razılar. Benim ailemin 9. Torunu annem kız olsun istiyor kız çocuğu sana yoldaş olur diyor, bana hiç farketmez gerçekten başka da düşünmüyorum zaten kız da erkek de bana çok uyar ☺

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…