2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
Ya böyle arada kalp atar gibi bazen sanki vardı içimde öyle hissederdim bu üç gün sanki yok içimde 13 haftalık olucaz üç gün sonra sanki içimde yok korkuyorum ya
Canım öyle her zaman atmaz ki küçükken atıyor biraz büyüdü mü artık yavaş yavaş hareketlerini hissedersin o döneme giriyorsun şimdi normaldir yani hissetmemen. Biraz daha büyüsün içinde dalgalanma bi kıpırtı gibi birşeyler olacak.

Kızlar saklar derler genelde erkekler direk açarmış

Çok hoş duruyor çok büyükte durmuyor. Hangi mağazadan aldınız acaba? Bizde görüp deneyelim diyoruz.
babymallden aldim ayin 7 sine kadar indirim devam edicekmis 27.999 a dusmustu babaymall omternet sitesinde 28.630 subede daha ucuz e bebek 10 unda indirim yapicak ama 29.039 tlye dusucek birde anakucagi icin adaptor aliyosunuz 1099 lira internettede 990 di aman deymez diyip ayni yerden aldim buyuk biraz agirda gelebilir belki ama esimede bamada agir gelmedi kapanisida bence kolay buarada nocturn renginin online gorselleri asiri farkli duruyo gozumle gormesem o renk sanip almazdim haki duruyo internet gorseli hatta 2sinide atiyim sizede sok olun benim gibi ama baya bildiginiz cok guzel bej ben bilerek acik renk sectim ki yazin bebisin gunesligini cektigimizde gunesi cekip sicak yapmasin diye biz diger bebek arabalarini deneyince hepsi bir biriyle 3 asagi 5 yukari eger vaadinde en hafif bebek arabasi diye bi ibareleri yoksa agirliklari cogunun birbirine cok yakin ben saglamligini on plana koydum ve minderleri baska hic bi arabada hosuma gitmedi cokmeyen minder koymuslar etrafimda kullananlar tepe tepe 4 5 yil rahat kullanmis sonra satip simdi 2. bebeklerinde yine ocarro dusunuyo bide satici uzerine oturup resmen tepindi iri yari bi beydi dedim tamam tas gibi araba

Eklentiler

• Screenshot_20240206_122711_Samsung Internet.jpg
    59,8 KB · Görüntüleme: 46
  • 20240206_113121.jpg
    97,8 KB · Görüntüleme: 44
  • 20240203_140637.jpg
    116,5 KB · Görüntüleme: 47
  • 20240203_140434.jpg
    103,1 KB · Görüntüleme: 44
Kızlar saklar derler genelde erkekler direk açarmış
Hadi inşallah 2 erkekten sonra sağlıklı bir şekilde alsaydık kucağımıza birde kız derlerse sağsalim jübilemi yapmış bebek defterini kapatmış olacağım kendimce yani hoş erkekte olsa artık 3 son benim için bu gebelik bile süpriz olmuştu zaten hayırlısıyla öğreniriz cinsiyetini inşallah yakın zamanda ya

Sitedeki haki imiş adamın oturmasıda ayrı bi komedi olmuş sağlamlık testi süpermiş bizde bi deneyelim bakalım. Açıl renk iyi düşünmüşsünüz güneş açısından

Sitedeki haki imiş adamın oturmasıda ayrı bi komedi olmuş sağlamlık testi süpermiş bizde bi deneyelim bakalım. Açıl renk iyi düşünmüşsünüz güneş açısından
arada daglar kadar fark var ben baska bi rengi almaya gitmistim heritage diye oda internet gorseli cok guzel ama yakindan gorunce oturma kismi koyu tente cok acik yama gobi duruyo begenmedim bunu gorunce sok oldum begendim

Benimde hafifledi çok şükür ama dediğiniz gibi insan tedirgin oluyor. Belirtiler geçince korkuyoruz

Evet hissetmiyorum dört gündür dedim acaba bir seymi oldu ya iki kayıp olunca korku daha yüksek oluyor yorumlarınız içimi rahatlatti ya

Yaaa delirenler de ben de varım
Bankada çalışıyorum şubedeki tüm arkadaşlarıma 11.haftada söyledim.Doktor kontrolüm de haftaya.İçim içimi yiyor.12.haftadan sonra sanki problem çıkmazmış gibi geliyor yani inşallah
Allah sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin

Bu aradaaa ebebkte almak isteyip de alamadığınız bişey olursa 15 inden sonra indirimler aynı periyotta devam edicekmiş

Kızlar az önce sirke kokusundan bir midem bulandı öğür öğür bir hâl oldum. Ama kusamadım. Öğürmekten bir şey olmaz demi bebeğe falan

Ben oğlum için de kendim için de burun tıkanıklığında uzun süredir cold mix denen bi damla var onu kullanıyorum. Peçeteye bir iki damla damlatıp uyumadan kokluyoruz peçeteyi de baş ucumuza koyuyoruz. Sonrasında geceler çok rahat

Deniyim bunu da çok teşekkürler geceleri zor oluyor bu sefer bir uyanıyorum boğazım ağrıyor ağzımdan nefes almaktan.

Yok yok onunda faydası olmuyor doktora giderken çikolata yedim gerçi bi ısırık alabildim anca, evet gittiğimde bebek hareketliydi ama cinsiyetini göstermedi
Daha fazla ye canım çikolata çok etkili ama kimisinde gostermezmis cikolatada olsa. O zaman portakal suyu için diyorlar. Ben biraz erken yemiştim cikolatayi doktorda sıra bekleyince bebiş hareket etmekten yorulmuş epey sakinlemisti

Kizlar crp 37 cikti. Yine enfeksiyon belasi buldu beni.
Canım benimde 40 çıkmıştı çok yüksek değil gripken normal önemli değil dedi doktorum. Eğer grip devam ederse tekrar bakarız demişti onun üstüne bir kez daha bile grip oldum atlattım iyiyim gitmedim henüz pazartesi gidicem. Bu sürede bir haftadır falan dut kürü yaptım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…