2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
Ya böyle arada kalp atar gibi bazen sanki vardı içimde öyle hissederdim bu üç gün sanki yok içimde 13 haftalık olucaz üç gün sonra sanki içimde yok korkuyorum ya
yok o bebis degil kendi nabzimizin organlarimiza yansimalari 13 hafta 2. hamilelik icin bile cogu zaman cok erken benimde mesela 10 gun once 3 gun devam etti 7 gundur yoktu dun gordum bebisimi kaydirak yapmis oynuyodu kesesinde

Allah gönlüne ferahlık versin inşallah sorunsuz atlatırsın bu süreci en kısa sürede de yeniden anne olursun inşallah

kizlar kuru oksuruk ve burun tikanikligi icin ne yapiyosunuz burun tikanikligindan basimda agriyo doktorum ilac onermedi ama dedigi seyleride yapiyorum ama fayda etmedi

Tsh kaçtı sizin

Kızlarr ben artık okulda mecburen söyledim hem büyük sınıfları okutuyorum hem de bilsinler diye neredeyse herkese söylemiş olduk. Ama böyle bazen aklıma ya negatif bir şey olursa diye korkular sarıyor size de oluyor mu? yoksa ben delirdim mi

Ben soylemedim 11. Siniflara giriyorm bu sene. Kaybm yeni oldugu icin utaniyorm acikcasi yoksa soylerdim.

Sanırım bu gebelik delirmesi oluyor ben hep evdeyim çekirdek ailem dışında da kimse bilmiyor ama sürekli birşey olursa senaryoları ile günümü geçiriyorum. Hatta aklımdan iyi birşey geçmiyor bile diyebilirim sanırım hepimiz delirdik

kizlar kuru oksuruk ve burun tikanikligi icin ne yapiyosunuz burun tikanikligindan basimda agriyo doktorum ilac onermedi ama dedigi seyleride yapiyorum ama fayda etmedi
Sirkeli su ile gargara. Boğaza iyi geliyor. Ciğere inmemden öksürüğü geçirdi bende.

Kızlar selamlarrr
11+4 deyim doktor kontrolüm vardı detaylı baktı hatta renkli de baktı. Bir cinsiyet tahminim olsa kız derdim dedi. Kesin konuşmadı ama kendinden aşırı emindi tavırları Ben erkek hissediyordum en başlarda ama son 2 haftadır hislerim kızda dönmüştü. Zaten şu an net değil. NİPT PLUS da FETAL DNA yaptıracağım kan verdim 7 iş gününe kadar sonuç çıkarmış en geç. Zaten o zaman cinsiyeti de öğrenmiş oluruz test sonucunda
Bende son durumlar bu.
Bu arada NİPT PLUS ile KORDON BANKASI için görüştük. Doğumda gelip bebeğin kordonunu alıp saklıyorlar. Ailenin sağlık teminatı dedi zaten ben çok istiyordum. 17.500TL miş güncel fiyatı Ağustosa kadar ne olur bilemem bakalım ama anlaştık doğumda gelip alacaklar kordonu ödemeyi de güncel fiyatına göre o zaman yapacağız

Canım hiç kötüyü çağırma ben 5. Haftadan beri iş yerinde birçok kişiye söyledim kafami toplayamiyorum işleri yaparken kontrol etsinler diye kötüyü düşünme yeterli bence. Yoksa erken geç soylemenin birşeyi yok bence. Olacaksa her türlü olur o nedenle sen frekansını yüksek tut

neyse ki yalnız değilmişim ama bu ruh halimizde pek normal değil ya kızıyorum kendime

aslında en doğrusu bu yapmamız gerekende bu

Burun tıkanıklığı burnumuzun içten şişmesinden olurmuş ben 1 aydır nefes alamıyorum odaya nem makinesi falan koydum yok. Okyanus spreyi verdi sadece doktorum biraz açıyor.. Öksürük için doktoruna sor canım bisolnatur var hamileler kullanabiliyor diye duymuştum ama emin değilim.

ya doktorum ihlamur ic bol bol su tuket aksamda yatmadan once bi kasik bal ye yat oksurugu baskilar dedi burnada kaynamis sogumus su cek dedi ama ben bunlari yapiyorum bi ise yaramadi ilac sordum yok dedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…