2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
Amin cnm. Saglkla kavusalim insallh. Benm doktorum endoktrine yonlendirdi ama buyyj ihtimal ilac yazmaz dedi. Sen kacinci haftanda gittn ve ilac yazdi mi

Çok ama çok üzüldüm.İnşallah en yakın zamanda Allah sağlıkla tekrarını nasip eder..

O
Kaybin icjn basin sagolsun cnm. Rabbim saglkla nasip etsin. Kurtajdan sonra ben cok ara vermemistim ilk adetten sonra adet olmadm daha. Ama tabi isin psikolojik kismi da onemli. Kurtaj sonrasi vitaminlerini al ben onega d vitamini bir sure de demir aldm. Bol bol badem pekmez yogurt yedm. Vucut toparlasin kendini hemen die. Hijyene dikkat et enfeksiyona acik oluyorsun bir sure

Anladım teşekkür ederim , siz kaçıncı haftada kürtaj oldunuz? Benimki büyük mü sayılıyor? Ona göre sancım çok mu olacak. Birazdan ilaç verecekler sanırım. Düşmeye başlasın diye

özel değilse sorun neydi benimde tüp bebek çok şükür o yüzden merak ettim
Sebepsiz. Bi sebep bulunamadı. Ama embriyolarım iyi kalite oluşmadı. Hepsi orta kalite olarak geçiyordu. Tutmayabilir tekrar iyi kaliteli olması için uğraşırız demişti. Çok şükür ilk denemede sağlıklı kızım oldu.
Magnezyum eksikliğinde oluyor diye hatırlıyorum. Dr a danışmakta fayda var.

Geçmiş olsun. Çok üzgünüm. İnşallah kürtaj kolay geçer. İleride hayırla sağlıkla bebeğine kavuşursun inşallah.

Anladım teşekkür ederim , siz kaçıncı haftada kürtaj oldunuz? Benimki büyük mü sayılıyor? Ona göre sancım çok mu olacak. Birazdan ilaç verecekler sanırım. Düşmeye başlasın diye
Çok geçmiş olsun. Doktorunuz bir şey dedimi durumla ilgili neden olabileceği ile ilgili. Kan pıhtılaşması olabilir. Benim de daha önce iki kaybım var. Genetik test yaptırdım kan pıhtılaşması bozukluğu çıktı.

cok cok uzuldum canım Allahım hayırlı zamanda tekrar nasip etsin, sabir diliyorum..

canım ben 13 haftadan sonra diplerimde beyazlar var boyatmayı dusunuyorum org boya ile sadece on cerceve diyecegim onleri boyatsam bana yeter cunku boyle de aynaya bakınca cok gozume carpıyor

Ya böyle arada kalp atar gibi bazen sanki vardı içimde öyle hissederdim bu üç gün sanki yok içimde 13 haftalık olucaz üç gün sonra sanki içimde yok korkuyorum ya

arkadaşım çok çok üzüldük, her şeyden en en önemlisi senin sağlığın. Dilerim en yakın zamanda tekrardan güzel haberlerini alırız

keşke ben de boyatabilsem ya doktorum çok net 4.ay organik 5.ay ancak normal dedi, beyazlarım öyle uzadı ki

Canım.. Çok üzgünüm çok geçmiş olsun inşallah bir an önce toparlanıp sağlıkla tekrar gebe kalırsın

Kızlar iyi akşamlar. HAYIRLI KANDİLLER14. Haftada belirtileriniz hafifledi mi?
Benim zaten başından beri bulantım kusmam olmadı ama şuan hiç bişey yok onun için cok sık doktora gidip durumunu öğrenmek istiyorum bide bu ara hastalandım grip oldum onun icin daha çok tedirginim. Şuanda antibiyotik kullanıyorum o yüzden gidip doktora dün kontrole gittim ikili testimin sonucunu alıp göndereceğim doktoruma

14+2 hamileyim bende dün doktora gittim grip oldugum icin doktor rahim kocaman ama senin bebek kendinj bi yere toparlamış sıkıştırmış kalmış dedi cinsiyet için bakti baktı dedi nasil bir büzüşme ise bu hayatta açmıyor bacak arasını dedi daha önce de yüzde 70 kiz demişlerdi dün ki doktorumda yok yani bi gram açmıyor görünmüyor diyor kız mıdır acaba bu kadar saklanıyor anlayamadım gitti önceki kontrollerde 1-2 hafta hep önde gidiyordu gelişimi şimdi haftasinida yakalamış ileride de gitmiyor gelişimi ama sizde de oldu mu böyle acaba? Benim iki oglum var 11-12. Haftalarda açıp gösteri veriyorlardi cinsiyetlerini ya bu bi ayrı saklambaç oynuyor bizimle yüzünü bile göstermedi sıpa kafasını gördük sadece tamamen arkasi dönüktü

Benm buyuktu bes aylik once normal dogmla dogurdm sonra kurtaja alindm. Kurtaj en kolay kismi anestezi veriyorlar bir sey hissetmiyorsn sonrasinda da kanama oluyor bir sure ama agri adet agrisi gibi. Hemen ayaklanirsin. Ilacla mi dusureceksn

Çok geçmiş olsun, siz kontrole gidince mi öğrendiniz? Kaçıncı haftada kalbi durmuş ? Benim de başıma geldi, kürtajdan korkmayın. Allah tekrardan sağlıkla nasip etsin inşallah...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…