2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
Dr emzirmeyi azalt 5 aylık olana kadar bırakmış olman gerekiyor dedi. Karnındaki bebeği etkilermiş. Tabi her Dr un görüşü farklı oluyor. Benimki de yarın 13 aylık oluyor 3 gündür emmiyor şükür

yook ya anlamak degilde kendim icin arastirirken cok ornek baktim ramzimidir nedir ona gore soyluyo kesin bak internete yaz kizi kiyasla kendi ultrasonunla bence sende benzeticen
Evet ramzi ve nub teorilerine göre söylüyormuş bi tane 6-7-8 hafta arası kese ve bebek görünen atıyoruz bi de işte 11-12 haftalarda nubu gözüken ona göre yorumluyor ben de araştırdım benziyor hakkaten ama bakalım kısmet tabi kesin olsa doktorlarda buna göre yorum yaparlardı ama siz yine de bi düşünün instagram işini

sjsjsjs cok yetenekli olup tuttursamda para talep etmem ya benlik degil ama bakalim ne cikicak saglikla gelsinde bazi resimler var mesela anlamiyosun mesela benimki sjajaj asla anlasilmiyo 12. haftada beeelki bi tahmin yapar gecen hafta doktorumla konusma arasinda dedimki cinsiyeti merak ediyorum dedim hangisi acaba buladar azmetti dayandi son gucuyle diye dedim ultrasona bakip bence kiz erkek olsa coktan kacardi dedi gulustuk ama yani cinsiyet bilgisi gibi degildi oyuzden ciddiye almadim tabiki bakalim saglikli haberlerini aliyimda bu devirde erkek daha guvende dicem ama o bile guvende degil malesef ama en azindan kizdan daha guvende olur herhalde

Hahahah terzi kendi söküğünü dikemezmiş sağlıklı olsunlar da gerisi hiç önemli değil yanlış hatırlamıyorsm fetal dna yaptırmıştınız ordan daha erken öğrenirsiniz cinsiyetini

Gunaydin kizlar, herkes iyidir umarim.
Benim ilkinden ana kucagi, bebek arabasi, oto koltugu, besik, yatak, sling vs var ama yine de nasip olursa bebek arabasi yeni almak istiyorum ilkinde 4 sene tepe tepe kullandim baya eskidi artik cunku digerleri cok saglam kullanirim yine. Nasip olursa yaklastikca alirim diyordum ama subat indirimleri de guzel ouyor bir yandan secim oncesi almak mantikli gibi bakalim

bakalim benimki nezmaan verilcek bence bugun verilir yarin gelir heycanlandim ya gelsede denesem bulabilcem mi acaba yerini
Geldi iki gözümün çiçeği

Eklentiler

• 17068666082987817665153014915501.jpg
    79,4 KB · Görüntüleme: 50
Merhaba 11 haftalık hamileyim geçen hafta tüm belirtilerim gitti kilomda sabit kaldı sanki hamile değil gibiyim haftaya cuma randevum var nasıl geçecek günler bilmiyorum böyle durum yaşam varmı korkuyorumda

Merhaba 11 haftalık hamileyim geçen hafta tüm belirtilerim gitti kilomda sabit kaldı sanki hamile değil gibiyim haftaya cuma randevum var nasıl geçecek günler bilmiyorum böyle durum yaşam varmı korkuyorumda
Bu aralar bana da oluyordu. Ben de senin gibi düşünüp evham yapıyordum. Araştırıp sorduğum kadarıyla belirtiler bir gelip bir gidiyormuş. Benimde öyle bir gün iyiysem bir gün belirtileri yaşıyorum. Şimdi 14+2 olduk. Ben de 3 haftadır doktora gitmiyorum. Pazartesi inşallah kontrolümüz var. İnsana çok uzak geliyor evet ama tevekkül edip beklemek lazım. Boşuna strese girmemelisin. Sürekli belirti aramaya da çalışma kendini dinleme bol bol kuran dinle için sıkılınca inşirah suresini oku ve dinle. İnşallah bir şey yoktur. Benim göğüs hassasiyetim neredeyse yok gibi. Bulantım bir gelip bir gidiyor. Onun dışında başka bir belirtim de yok gibi

Anladım teşekkürler birazda olda içim rahatladı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…