2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
cok sukuuur saglikla gelsin oglusunuuuz

Bende iki hafta önce grip olmuştum çabuk geçmişti bugun aynı dediğin gibi sanki tekrarlayacak gibi geniz akıntısı var bende. Çorba sürekli sıvı şeyler tüketmeye çalışıyorum bal limon zencefil çayına dayandım bağışıklık mı düştü anlamıyorum

mfk var ya dr. mehmet fatih karsli o bile kendi bebegini once erkek gordu sonra kiz dedi ben artik ilk denilene guvenmem sjsjsjssj
Cinsiyetten öte sağlıklı olup olmaması o kadar önemli ki inşallah sağlıklı olsun hepimizin benim küçüğün çoklu besin alerjisi var nerdeyse her şeye vardı alerjisi devam ediyor alerjisi iki oğlum var kızım olsun demeye korkarım sağlıklı olsun inşallah önemli değil hepimiz için öyledir eminim

ayneeeen oyleee hayalim her zaman bi kizdi yani hep bi kiz dusunurdum ama hic umrumda degil kizmis erkekmis cok riskli bi hamilelik geciriyorum cok buyuk bi kanama alanim var ama bebegimin kalbi atiyo bunada cok sukur saglikli oldugu haberini aliyim gerisi hic onemli degil

Eklentiler

• Screenshot_20240201-213940.jpg
    57,4 KB · Görüntüleme: 70
  • Screenshot_20240201-213920.jpg
    61,4 KB · Görüntüleme: 67

Eklentiler

• IMG_5321.jpeg
    115,4 KB · Görüntüleme: 73
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…