2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
Allah yardımcınız olsun, hiç kolay değil. Ben de 4. Kattan pijamalarla 30 günlük bebeğimle nasıl koştum bilmiyorum. Evde duvarlar yıkılmadı şükür. Allah bir daha yaşatmasın hiçbirimize. Gelecek olan bebiş size umut olsun, mutlu günler yaşatsın inşallah. Bir anlık stres de uçuk çıkarmış olabilir
Ben 17+1 de hissetmiştim, Dr erken olabilir demişti ama sonra hep aynı ilerledi. Pıt pıt vuruyor.
Benim ağrım hala gitmedi sabahtan beri sağ kasığımda inanılmaz şiddetli bir ağrı var hala çözemedim ne olduğunu
Şiddetli ve uzun süreli ağrılar tehlikeli olabilir. Dr unuza yazmanızda fayda var. Ara sıra olsa sorun edilecek bir şey değil diye yorumlardım ama sabahtan beri aynı diyorsunuz. Kadın doğum acil varsa gidip gösterirsen kafan da rahat eder

Eklentiler

• B542FF44-1778-454C-B5A2-39789BC27525.png
    187,1 KB · Görüntüleme: 124
Ooo alişverişler konusulmaya başlanmis ne güzel :).
İlk cocukta iki sey icimde ukte kaldi ,biri bebek arabasi ,esim letgodan okadar sacma bi bebek arabasi almistiki ne katlaniyo ne acmasi kolay,cocugu hic bindirmedim nerdeyse,10 aylikken yurudu tamamen kaldirdim,hic sevemedim bebek arabasini
2.ciside kanguru onuda esim netten hic rahat olmayan bisi almisti,valla icimde uktedir oda bu sefer cok arastirip kendim alacagim ikisinide

Amin canım ne görelim ne duyalım böyle bir felaketi

İnşallah sağlıkla gelsin stressiz güzel bir hamilelik geçirirsin inşallah. Kanama alanı da geçsin rahatlarsın

kanguruda bebisin popo ve bacagi M seklinde olmali araba ne alirsiniz bilemem bebegin sagligini etkilemez sonucta ama babybjornu kovala derim kanguruda indirimde buldum mu al bebegi duzgun destekle tutan nerdeyse tek marka ama indirim kovalamak lazim

Benim de aynı şekilde hatta çok rahatladım

Kendi doktorum hariç bir yere gitmeye çok tedirgin oluyorum sanırım yarın sabah doktorumu arayacağım
İnşallah önemli bişi değildir canım korkma bebek büyüdüğü zaman da kasık ağrıları oluyor. Ama dayanılmicak şekilde ve şiddetli ağrılıysa aksatma Bence.

Aranızda emziren anneler var mı? Benim bebek 5 gün sonra 13 aylık olcak ve bu 15 gündür beni aşırı derecede yoruyor hergece emmek için defalarca kalkıyor ve aşırı huysuz.. Doğuma kadar memeyi vermeyi düşünüyorum ama bazen de memeyi bıraktırsam mı diye düşünmüyor değilim.Kıyamıyorum da. Çok acıyor göğüslerim yara oldu

Hissediyor olabilirsiniz. Erkek bebekler daha erken hissediliyormuş diye duymuştum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…