2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
Sanırım ben de büyük parçalara başlıcam biraz masraf azalsın diye anne kucağı mesela kanguru yeni doğan yataş yatağı falan
yatas yatagi ben shower set olan versiyonunu alicam sadece yatak almisim bi kac parca daha ciksin aradan diyorum ana kucagi eger langurudan bahsediyosak durus pozisyonu vebege zarar vermeyen tek marka turkiyede babaybjorn onu kovala derim su yaylanan ana kucagi var ya yine babaybjorn markasinin onu pierre cardin alcam cunku cok onemli bi yapiya sahiptir basit bi mekanizma fiyat performans bence 7 8 etmez yani ana kucagida en iyi marka avianout markasi baya basarili oto koltukta cybexler baya iyi ozellikle yeni nesil airbag olanlari ama onlarin onunde kemer var ordada airbag var dolayisiyla kap kalin bir alan uzerinden gecmek zorunda kaliyo istemeyebilir bi cok bebek

Canım ben Elele den aldım tüm ürünleri. Park yatak aldım, elektrikli ana kucağı aldım, park yatak yanında yatağını hediye gönderdiler. Bebek arabasını da sunny marka bir araba aldım, çanta şekline gelebiliyor kapanıp ve hafif en önemlisi. Yanında puset hediyesi vardı, 15 bin civarı tuttu hepsi, her ay 500-1000 arası zam ekliyorlar üstüne, imkanın varsa al bu zamanlarda

BabyBjörn ana kucağı (esneyen)

BabyBjörn kanguru

Yataş Baby Shower Set

Korbell bebek bezi kovası

Ben de böyle listeledim şimdilik, pierre cardine da bir bakiim bir de babybjörn’e alternatif mama diye bir marka var ona da bakacağım

Canım deprem bitmiyorki burda artık iki katlı eve beğenmediğim muhite geldim. Çok zor her şey değişti sevdiklerim gitti ölenler oldu. Ölümle yüzyüze geldik 8. Katta o kadar kötüydü ki o anlar oğlum da kayboldu sitenin dışında bulduk. Ama ben ilk ay olanları hatırlamıyordum çok sonra hafızam yerine geldi Allahım yaşatmasın beni tanıyanlar söylüyor ne oldu sana enerjim güzelliğim bile gitmiş gibi .. Keşke toparlasam ama inşallah bebeğe sarılır unuturum kendime gelirim. Allah evlatlarımızı bize bağışlasın. Onlar da kanepede uyuyacaklardı o gün Allah korudu o oda tamamen yıkıldı

Benimkide sürekli yandan bakıyor eşim bir kez giderken arabada halay dinliyordu gittik çok hareketliydi kızımız eşim hep çocuk halay çekiyordu hep bu şarkıyla gidicez diyo

Yaz bebeğine bu sıcak olmaz mı. Kışa kullanmak içinde büyük almak gerekebilir iki çocuk büyüttüm maşallah 0-3 ay ve 6 aylıkları çok az kullandım hızla büyüyorlar

ben hafifligine hic bakmiyorum sasesi saglam olsun modundayim sase saglam oldum muda zaten ister istemez agir oluyo ama ya ben su bagi neo diyolar ya cok hafif falan onla mamas papasi kiyasladim meselsa yan yana esimde ayni sekilde vallahi bagi daha agir geldi bize halbuki 3 kilo fark var aralarinda hemen hemen 3 asagi 5 yulari agirliklar ayni benim denediklerimin en yakin indirimde bebek arabasini falan alcam elelenin ben park yataklarina bakiyorum ya onu alcam galiba su cybexin epriamini bulsam direek onu alcam cok iyi bi arabada yok resmen buyuk ihtimal fiyattan tutmadi yani benim surec biraz skintili aslinda henuz almamam lazim allah korusun ama ters biseyde olursa ihtiyac sahibine hediye ederim napiyim tabi insallah bisey olmazda

Gönlünü ferah tut, güzel olsun herşey

heh tam olarak o mama markasi gibi pierre cardinde en ucuz ebebekteydi en son haberin olsun ben sadece oyuncaklimi oyuncaksiz mii acaba modundayim babybjornun esneyenine bence gerek yok cok gereksiz pahali bencee onu mama yada pierre cardin gibi muadilden secmeli ama bazi muadillerde oyuncak var onda karisiyo kafam ayh korbellde gecen ay 540 liraya dutsmustu sok olmustum su kanama olayim olunca dur alma dedim kacirdim indirimi cok uzulmustum

Bence sanki oyuncaklı almalıyız herkes oyuncağın bebeği çok oyaladığını yazmış 540 lira çok uygunmuş gerçekten

peki 4 katla tek kat arasinda cok fark var mi ben 2 tane tek kat aldimda ama cok buyuk boyut degil 65×65 di sanirim ebati
Ben iki katlı gibi olanlarından hediye aldım 100 cm di sanırım kendime de alırım 65 olanı bu yaz rahat kullanırsın. Hastanede aşı zamanlarında altına örtü diye veya ter bezi vs her türlü kullanırsın bilmiyorum tek katlı nasıl ama nasılsa yaz bebekleri

Puset örtüsü de çok gerekli millet hapşırıyor vs dikkat eden yok. Hastaneye mecbur gidiliyor üstünü örtmek en iyisi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…