2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
Kızlar bide bir şey sorcam bugun 13+2 sanki sırtüstü uzanınca bebişi hafiften hissediyorum gibi geliyor böyle kalp atışı gibi bir şey hissediyorum bazen. Sizce psikolojik mi yoksa gerçekten hissediyor olabilir miyim 😂

ben de yaptırmak istemedim canım. Zaten detaylı ultrasonda her şey belli oluyor
Detaylı normalde rütindeki mi demek istedin
Kızlar bide bir şey sorcam bugun 13+2 sanki sırtüstü uzanınca bebişi hafiften hissediyorum gibi geliyor böyle kalp atışı gibi bir şey hissediyorum bazen. Sizce psikolojik mi yoksa gerçekten hissediyor olabilir miyim 😂
Bende bende öyleyim karnım kalp gibi atıyor sırt üstü yatınca 🤣🤣🤣 acaba bana mı öyle geliyor diyorum bende yanlız değilim demekki

Kızlar ben de bundan aldım ana kucağı olarak☺️ böyle naturel çok hoşuma gidiyordu

Eklentiler

• IMG_0006.png
    IMG_0006.png
    448 KB · Görüntüleme: 63
Ya kizlar ben dut suyu . Meyve suyu sut tuketiyorm ama gide gide kotu oluyorm burnm akio gozlerimin ici dis etlerm agrio atesim de cikacak gibi . Baska ne yapabilirm onerisi olan var mi. Iki gundr yataktan kalkamadm hic. Yazdklarinizi okurken bile gozlerm agrio hepsini okuyamiyorm

bu kadar erken hissedemiyoruz diyor herkes hiç bilemedim

İyi akşamlar kızlar... bebeğimin cinsiyetini öğrendik, bir oğlumuz olacakmış Allah izin verirse🤲❤️ ikili testimizde yapıldı. Allah a çok şükür hersey yolunda... Rabbim hepimize hep güzellikler yaşatsın, birbirimize hep güzel haberler verelim inşallah 🌺
Tebrik ederim sağlıkla gelsin yakışıklı oğlunuz 🎉💐

İyi akşamlar kızlar... bebeğimin cinsiyetini öğrendik, bir oğlumuz olacakmış Allah izin verirse🤲❤️ ikili testimizde yapıldı. Allah a çok şükür hersey yolunda... Rabbim hepimize hep güzellikler yaşatsın, birbirimize hep güzel haberler verelim inşallah 🌺
Tebriklerrr güzelliklerle gelsin oğluşunuz🥰

Ya kizlar ben dut suyu . Meyve suyu sut tuketiyorm ama gide gide kotu oluyorm burnm akio gozlerimin ici dis etlerm agrio atesim de cikacak gibi . Baska ne yapabilirm onerisi olan var mi. Iki gundr yataktan kalkamadm hic. Yazdklarinizi okurken bile gozlerm agrio hepsini okuyamiyorm
Canım bol meyve ye portakal elma falan.Ben bir de turşu suyu içmiştim.Hem mide bulantımı bastırdı hem de doğal antibiyotik gibu düşündüm iyi geldi gerçekten de.Boğazım kapanmıştı yutkunamıyordum bile baya rahatlattı açtı yani.Tuzlu suyla gargara da iyi geliyor yazıyordu internette ama ben onu yapamadım midemi bulandırdı

Ben iki katlı gibi olanlarından hediye aldım 100 cm di sanırım kendime de alırım 65 olanı bu yaz rahat kullanırsın. Hastanede aşı zamanlarında altına örtü diye veya ter bezi vs her türlü kullanırsın bilmiyorum tek katlı nasıl ama nasılsa yaz bebekleri 😊
lcwden almistim 2 tanesi 54 tu amaan dedim aldim ama dokusu kotu degil boyle ip incede degil yani bi acaba daha buyuk mu olsaydiki demistim ama hic serme falan olarak dusunmemistim ilk olunca oyle kullanim alani bilemiyorum 😂 cok yardimci oldu ama tesekkur ederim

10 cu haftadayim bendede var o ya doktoruma sormustum bagirsak kasilmasi yada rahim buyuyo diye onun atmasi olabilir dedi ama benimki size gore kucuk belki sizinki bebis hissidir

X