2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
Cnm Rabbim korusun. Yerlesme kanamasidr insallh. Stres olma hareket etmemeye calis. Mutlaka haber ver
canim doktordan simdi ciktim senin durumunuda sordum dediki iki olasilik var biri annenin dokularinda nabiz yakalamistir dedi buraya doplerde koysan kalp atimi duyamazsin dedi yada dedi artefakt olusmus olabilir dedi ultrason cihazindan kaynakli olur dedi baska bi gun gittiginde gormezbile tekrar dedi haberin olsun icini cok rahat tutsun dedi

Ben de 27 ile öğrenmiştim geç döllenmeydi
İçin rahat olsun 2 gün sonra tekrar kan verirsin muhtemelen 50 gibi olur

Hadi hayırlı haberler gelsin :)

bebisimin kalbini duydum sukur atimina 130 dedi gayet iyi dedi cucugumun genel kesesi ve yolk kesesi gayet iyiymis guzel tutunmus aslinda 7+2 gunluguz ama 7+1 cikti boyu 8.5mm ama kanama alanim cok buyukmus 40mm dedi ama akmasini hastalar kotu diye dusunur ama ben fazlaligi akittigi icin memnun oluyorum dedi progestan kullaniyorum diye dusmez diye dusunme eger sagliksiz bi gebelikse duser dedi dusmeside iyi olur ilerde biz mudahile edicemize kendi sonlanir dedi kalp atisini duymak cok guzelmis hepinizden allah razi olsun moral verdiniz

Ayyy hadi maşallah sana bak gördün mü düzelecek her şey sağlıkla kucağına alacaksın inşallah. Maşallah maşallah diyelim sağlıkla devam etsin canım çok mutlu oldum

Ayyy hadi maşallah sana bak gördün mü düzelecek her şey sağlıkla kucağına alacaksın inşallah. Maşallah maşallah diyelim sağlıkla devam etsin canım çok mutlu oldum
cok tesekkur ederim kanama neden oluyo hic biiir aciklamasi yok sadece yemek yemeye ve islerini halletmeye kalk hep dinlen dedi bununda gecerliligi yok ama dinlen dedi allahim cok sukur bunada sukur

Çok şükür canım sen hep olumlu düşün ve yine dinlenmeye çalış güzel haberler hep seninle olacak inşallah

Geçmiş olsun çok, rabbim sabır versin. Benim de trizomi 21 den bir kaybım var. Öncesinde de kimyasal gebelik.. Genetik taramayı nerede yaptırdınız ne kadar ücreti bilgi verebilir misiniz acaba. Biz de yaptırmayı düşünüyoruz. Bu arada ben hamileliğim devam ederken NIPT vermiştim trizomi 21 orada çıktı. Onu önerebilirim ama başka bir bildiğim test yok

Kızlar bir kürtajım olmuştu kalbi oluşmamıştı o hamileliğimde hiç belirtim olmamıştı diye hatırlıyorum şimdi gene hamileyim çok korkuyorum kaşığımda ağrı var bide göğsüm acıyo elleyince sadec bu belirti umarım gene aynısını yaşamam çok etkilenmiştim kalp atışını duyanlar belirtiniz nelerdi cumartesi ilk kontrolüme gitcem duyarım inşallah

hic bir belirtim yok canım kalp atisini duydum

Çok şükür güzel habere

Harika. Çok şükür sevindim. Minnak nohut kadar ama çok korkutuyor. Benim kanama alanı da 12mm, geçecek inanıyorum. Üstelik evde bebem var bir şekilde mecburen ayağa kalkıyorum . Bugün kanama daha fazla geldi ama o alan boşaltıyor kendini bir şekilde. Ya vücut dışa atacak ya da vücudun emmesi gerekiyor. Bebenin altındaki kanama alanı. 12 haftaya ne kaldı canım şunun şurasında Hayırlısı..

Eklentiler

• IMG_20240110_122856.jpg
    51,4 KB · Görüntüleme: 59
Size ne dedi doktorunuz kanamayla ilgili?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…