2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
Canım çok geçmiş olsun benim kızım da tüp bebekti ve gebeliği öğrendiğimde kanamam olmuştu ve aylarca devam etti işi biraktim nerdeyse devamlı yattım iğne ve ilaçlarla çok şükür sağ salim doğdu lütfen umutsuz olma ben her hastaneye gidişimde bu sefer gitti diye korkarak gidiyordum korkma inşallah saglikla bebeğini kucağına alırsın

Değerli kıdemli hamişler ben Eylül annesi olacağım inşallah. Mercimeğim henüz çok yeni 4 haftalık son adet tarihine göre ama kendisi daha 12 günlük falan bence, 2 gün önce de akşam acilde verdiğim kanda 25.4 beta ile öğrendim. Yarın kan vereceğim sağlık ocağında ama idrar testlerimde koyulaşma görüyorum şükür. Benim gibi düşük öğrenip yükselen hamişlerin içimi rahatlatmasına ihtiyacım var sanırım

insallah bebegim kalir bende benim hic umudum yok ama dundenberi gozume uyku girmedi progestan fitil aliyodum dun hem ictim hep fitil olarak yaptik hemde ignesini aldirdi ben hayatimda boyle bi kanama yasamadim smdide geldik doktoruma bakalim bekliyoruz birazdan girerim herhalde

Hadi hayırlı olsun :)

Kaç+kaç duydunuz?

Reglden kaç gün önce? Benim arkadaşım 20 küsürlerle öğrendi sağlıklı arttı ama reglinden 4 gün önce falandı onun

Reglden kaç gün önce? Benim arkadaşım 20 küsürlerle öğrendi sağlıklı arttı ama reglinden 4 gün önce falandı onun
Reglimden 4 gün önce benim de, son adet tarihim 11 Aralıktı, siklusum 32 gün sürer genelde dolayısıyla 12 si gibi olmam lazımdı reglimi. Ben ayın 8 i akşamı öğrendim gebeliğimi

Bence iyi o zaman sıkıntı yok gibi 2 gün sonra yeni test verdiniz mi?
Şöyle ben özel hastane acilinde öğrendim gebeliğimi dolayısıyla 2 günde bir takibini özel hastaneden ücreti sebebiyle devam ettirmem mümkün değil, artış takibini yaparken laboratuvar farklılığı olmasın nasılsa bir süre sağlık ocağından takip edeceğim diye ertesi günü yani dün sabah sağlık ocağında verdim kanı, perşembe sonucu öğrenip artış kanı vereceğim inşallah. Ama en azından idrar testimin koyulaştığını söyleyebilirim.

Canım çok geçmiş olsun insallah düzelir hemen olumsuz düşünme 9 ay boyunca kanaması olup sağlıklı doğum yapan çok kişi var. Hem de bebeginden Umudunu kesme güçlü olmaya çalış çünkü onlar her şeyi hissediyor.Ben önceki hamileligimde tüp bebekti ve erken doğum yaptım bebeğim kuvezde kaldı ve kaybettim malesef. Kuvezde kaldığı süre boyunca sürekli ağladım üzüldüm.Simdi o kadar pişmanım ki biliyorum ömrü o kadarmış ama keşke ben de daha güçlü dursaydım belki o da hissederdi diyorum.Sen moralini yüksek tut onlar sandığımızdan daha güçlü ve senin hissettiğin bütün duyguları hissediyor. Insallah güzel haberler alacaksin

Hiç olumsuz düşünme kalp atışını duymuşsun bütün hamileliği boyunca kanama yaşayan insanlar var şakır şakır. Doktordan sonra bize de yaz lütfen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…