2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
Annemin abimde 3 ay kanaması olmuş lekelenme şeklinde değil bildiğiniz kanama, ama sapasağlam doğmuş abim. Allahtan ümit kesilmez inşallah her şey yolunda ilerler ve bebişini sapasağlam alırsın kucağına ümidini kaybetme, kalbi atıyor ve o seninle inşallah

Kanama kesenin dışındaymış canım korkma ilaçlarını yaptır uzan dinlen içini ferah tut 9 ay kanamalı geçirip bebeğini kucağına alan anneler var Allah büyüktür dualarımız seninle canım

Yok ya bulantı berbat bisey benim için şuan kusmak üzereyim keşke benimde belirtiler kesilse

Yok ya bulantı berbat bisey benim için şuan kusmak üzereyim keşke benimde belirtiler kesilse
İyi şeyler dileyelim bence ,benim de zor geçiyor,bütün gün bulantım var ama şükrediyorum,onun varlığını hatırlattığı için. Hepsi geçecek,bu arada doktorundan prilam isteyebilirsiniz ,sağlıkla gelsin bebeğiniz inşallah

Hamileligimin tadını hiç çıkaramıyorum erken yumurtlama sonucu korunma olmadığı için hamile kaldım yumurta rezervim çok az olduğu halde eşim istemiyor ilk öğrendiğimden beri hatta aldır dedi aldirmazsan bosanirim dedi 3 haftadır benimle konuşmuyor salonda yatıyor bu halimle 2 cocugum daha var hiçbir yardım desteği yok şuan ailesinden de hayır yok o yuzden belirtisiz bi hamilelik olsun istiyrm o yönden rahat edeyim

moralini yüksek tut lütfen ve ondan zihnen vazgeçme, yani aklına getirme kaybediyorum diye sakın...sana tutunmaya çalışıyor mücadele ediyor. Allah koruyacaktır.

Merhaba , ben daha hiç kan testi yaptırmadım :) sadece iki defa üst üste bariz pozitif çıktı idrar testi , şimdi cuma günü gideceğim ilk defa :)

Son düzenleme:
Alıntı eklemeyi unutmuşum üstte . Şimdi iki üç gün önce yazdığım naif şeyleri okuyorum da ahhaa , akşam karbonhidrat yemedim tavsiye ederim yazmışım , bulantı başlayınca krakere sarıldım akşam yemeği ekmek poğaça kraker kombosu

Aynen canım benim Dr um 3 haftada 1 randevu veriyor bizlere çok geliyor ama yurt dışında vs ultrason 9 ay boyunca sayılıymış sık sık bakılmıyor ve seyrek aralıklarla gidiyorsun. Kalp atışı duymak için verilen frekans bebeği strese sokuyormuş küçük haftalarda o yüzden dinletmeyen Dr sayısı çok

Ya ne kadar zor bir durum gerçekten,Allah yardımcınız olsun . O bebek eve bereket mutluluk getirir aslında,Allah zorluğunuzu kolaylaştırsın.

L lenos çok geçmiş olsun canım doktor kontrolun sonrası mutlaka yaz bize. Dualarımız seninle bebişine birşey olmayacak içini ferah tut

Aynısını ilk gebeliğimde yaşadım. Pıhtı düştü dedim koştum dr a. Alttan baktı sonra da her yer kan gölü oldu yatış verdi ve kese bozulabilir bekleyip göreceğiz dedi dr. Tüp bebek Dr umun aradım bilgi verdim. Hemşirem stres yaparsan zarar verirsin. Kesede bozulma yok sakin kalmak zorundasın demişti. Karından günlük iğneleri ve fitili aksatmadım. Karnından iğnen varsa ay saatte devam et. Sabah Dr baktı kahverengiye dönmüş. Tekerlekli sandalye ile Dr odasına indim, ultrasonda baktı bozulmamış, eve git dinlen 1 hafta sonra keseye tekrar bakalım dediler. Ağlamadım. Sen de ağlama, tuvalet harici kalkma, yemeğin yatağına gelsin, başına kimse toplanmasın, film aç izle :) bir kaç gün dayan. Geçecek. Kanama alanı bir çok kadında var. Bende de var. Birşey olmayacak. Bebeğin hala seninle. Geçmiş olsun.

Kızlar bence mümkün oldukça kendinizi pozitif düşünmeye yöneltmeye çalışın çünkü gerçekten negatif düşünüldükçe yaşama olasılığını arttırıyoruz, bizler elimizden geleni yapıyoruz dikkatli olmak adına geri kalan şeyler artık kontrolümüz dışında. Pozitif kalmaya çalışalım :) Herkesin belirtisi olacak ve belirtiler her gün devam edecek diye bir durumda yok bambaşka herkes.

içini ferah tutmaya çalış arkadaşım, güzel haberlerini bekliyoruz ❤

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…