2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
Batmalar sanki iğne batar gibi bende de var. Bulantılarım bir gidiyor hatta diyorum bulantım durdu sonra tekrardan hafiften geliyor. Yani kesiledebilr. Hiç bulantı yaşamamış bir dünya kadın var. Endişe etmemiz çok normal bence şu an bu gruptaki herkes aynı duygular içerisinde. 🙄
İçim rahatladı sağolun ben de sizin gibiyim işte, Ve birbirimizi anlıyor olmamız, burada konuşuyoruz olmamız o kadar güzel ki 😌 iyi ki varsınız 🫶🏻

her an düşünüyoruz tabi her hareketimde her yediğim şeyde her duygu değişikliğimde acaba etkilendi mi korkusu.... mesela az önce biraz su geldi çamaşırıma panik oldum eşime de söylemedim ama anlamıyorum neden su gelir ki...
kızlar geceden sonra 6+6 oluyorum hiç suyu gelen oldu mu? baya ıslandı ve çamaşırım gri renk olduğu için suyun rengini de anlayamadım

İçim rahatladı sağolun ben de sizin gibiyim işte, Ve birbirimizi anlıyor olmamız, burada konuşuyoruz olmamız o kadar güzel ki 😌 iyi ki varsınız 🫶🏻
Süreci aynı anda yaşıyor, benzer duygular taşıyıp, paylaşıyoruz ve bence de kıymetli bir şey bu. Umarım hepimiz bebeklerimizi benzer zamanlarda, sağlıkla kucağımıza alırız. 🙏🙏🙏🥰🥰

Akıntı mı acaba ,benim de var baya akıntım ama öyle su gelir gibi değil
akıntı gibi kıvamlı değil baya su gibiydi koku renk yok hani banyodan sonra çamaşırı giydiğinize biraz boşalır ya içeri kaçan su...onun gibi bir şey oldu. ağrım sızım yok ama endişe ettim bir vlogda düşüğü su gelince anladım demişti biri.

Benim de bir düşüğün oldu ,aynen dediğiniz gibi göğüs hassasiyeti ve bulantı yoktu. Birşeylerin ters gittiğini hissediyordum ama tabi inanmak istemedim . Kalbi durmuş ve 2 hafta sonra falan pembe bir lekelenme geldi hemen doktora gittim ve öğrendim . Maalesef yaşayan bilir,kabullenmesi zor ama Rabbim bilir en iyisini. Şimdi yeniden hamileyim çok şükür,sağlıkla gelir inşallah 🌸
Aminnnn. Rabbim bu duyguyu yaşamak isteyen herkese, hepimize sağlıklı, hayırlı evlatlar nasip etsin🤲🌺

akıntı gibi kıvamlı değil baya su gibiydi koku renk yok hani banyodan sonra çamaşırı giydiğinize biraz boşalır ya içeri kaçan su...onun gibi bir şey oldu. ağrım sızım yok ama endişe ettim bir vlogda düşüğü su gelince anladım demişti biri.
Kötü düşünmeyin ama yine de yarın bir doktora görünün isterseniz . Kaç haftalıktı?

ugursuzlugum coktu acile gidiyorum kanamam basladi allaaah rizasi icin dua edin bebegime bisey olmasin adet kani gobi taze kan pihtili
Lenos çok geçmiş olsun umarım yerleşme kanaması falandır bebeğin de sen de sağlıklısınızdır. Allah ikinizin de yardımcısı olsun sizi korusun🙏🏻 bizi haberdar et♥️

Ultrasonda hareketlerini görebildiniz mi canım 🫠
Ben en son 6. Haftada gitmiştim canım. Çok merak etsem de sık gitme taraftarı değilim ilk 3 ay aşırı önemli üniversitede bu tarz doğum dersleri almıştık hocalar ilk3 ay bebek açısından hassasiyetin diğer aylara göre onlarca kat fazla olduğunu söylemişti aklıma sürekli bunlar geliyor. O yüzden bi aksilik olmazsa 12. Haftaya kadar gitmeyi düşünmüyorum ♥️
Senin ne zamandı randevun 🌸

bebegimin kalp atusini duydum ben yumurta toplamadan itibaren gunde 3 kere progestan fitil kullaniyodum kendi doktorum simdi bi igne yazdi esim onu almaya gitti yapcam banada suan serum takildi kesede bisey yokmus ama kese disi asiri fazla kanama gorundu zaten bacaklarimdan akti kalbi duydum ama hic umudum yok yarinda sabah randovumuz vardi kaderde ilk kalbini boyle duymakta varmis allah ruzasi icin benide dualariniza katin bebegim benden gitmesin

bebegimin kalp atusini duydum ben yumurta toplamadan itibaren gunde 3 kere progestan fitil kullaniyodum kendi doktorum simdi bi igne yazdi esim onu almaya gitti yapcam banada suan serum takildi kesede bisey yokmus ama kese disi asiri fazla kanama gorundu zaten bacaklarimdan akti kalbi duydum ama hic umudum yok yarinda sabah randovumuz vardi kaderde ilk kalbini boyle duymakta varmis allah ruzasi icin benide dualariniza katin bebegim benden gitmesin
Ay çok sevindim bebiş iyiymiş çok şükür ♥️ korkma canım bence bir şey olmaz bununla geçmiş olsun inşallah Allah beterinden korusun. Güzelce dinlen yorma kendini ve stres yapma bebiş sıkıca tutunsun😘 gidecek olsa o kadar kanamayla giderdi bebişin bak tutunmus sana üzme kendini o yüzden geçti inşallah ♥️

Kesenin disindaymis kanaman. Kese iyi bebek iyi kalp atisi da var. Allahn izniyle bir sey olmaz.sen igneni yap uyuyp dinlenmeye calis. Kendi doktorun yarin guzel seyler soyler insallh. Dualarmz seninle

X