2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
Boyle yaziyor canim

Eklentiler

• IMG_6521.jpeg
    266 KB · Görüntüleme: 102
1.89 yaziyor canim kac olmasi gerekiyor kesenin kalp atisi icin?

Kese için 8 hafta ile uyumlu dediyse bebeği görmesi gerekirdi. Ultrason aleti kötü de olabilir devlet hastanesine mi gittiniz
Haftayla uyumlu demedi keseyle problemim yok kese iyi durumda ama ici bos dedi gec dollenme olabilir dedi 10 gun daha bekleyelim yine bos olursa kurtaj dedi

Hiç acele etmeyin orta görüntüde var bence birkaç kişiden duyduğuma göre 10.hafta anca görebilmişler yolk saçını ve bebeği
İnsallah oyledir beybim ama orda bisey olsa vajinalde de cikardi diye dusunuyorum bilmiyorum insallah dediginiz gibidir benimde temennim bu yonde

Haftayla uyumlu demedi keseyle problemim yok kese iyi durumda ama ici bos dedi gec dollenme olabilir dedi 10 gun daha bekleyelim yine bos olursa kurtaj dedi
İnşallah geç döllenmedendir. Ben ortadaki resimde görüyorum. Ama alttan daha net görünmesi gerekirdi.
Ozele gittim canim devlete hic gitmedim ama duyduguma gore devletin makineleri eskiymis hep
Evet iyi göremedi belki diye düşündüm ama özelde makineler iyi. Hakkında hayırlısı olsun, gelecekse sağlıkla gelsin

Bilmiyorum kuzum kafam cok karisik ga 6w2d yaziyo internette kesesinin boyutunun oldugu yaziyo evet supheli iliskiden bugune dogru 6 hafta 2 gun ama son adete gore 8+0 oyle kafayi yemisim ki uyuyakaldim ruyamda keseden kalp atisi duyuyoduk 10 gun nasil gececek bana bilmiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…