2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
selam kızlar bugün doktor kontrolüm vardı 8+5 . Ultrasonda minik eller ve bacaklar görünüyordu kalp atışı 165 . 2 cm olmuş miniğim . Halsizlik haricinde hiç bir belirtim yok , hiç midem bulanmadı mesela , doktor herkesde olacak diye bir şey yok dedi . Şimdi de cinsiyeti merak etmeye başladım kalp hızı yüksekse kız diyorlar , kese şekli fasülye gibiyse erkek , ikisine de uyuyor

Ayy maşallahhhh nasıl büyümüş bende yarın görmeye gidicem heyecanlıyım 8+5 olucam yarjn bende bu arada erkek bence

Masallah. Fasulye rahatina bakio ☺ bence erkek ama ultrasyon fotosuyla tahmin edenler var

Hayırlısı olsun inşallah sağlıklı hayırlısi olsun inşallah bende miniğimi yarın görmeye gidicem 7 haftalık olucaz kalp atışı net şekilde duymaya gidicem inşallah net duyarım bide bir lekelenmem olmuştu onun içinde konrtole çağırdı inşallah yarın güzel haberler alırım senin bebiş bence erkek.

Yıllardır gittiğim kadın dogumcum. 2 kayıp yaşadığımda herseye şahit oldu. Mide agrimin ve tansiyon yüksekliğinin sebebi aynı şeyleri yaşamaktan korktuğun için vücudunun verdiği tepki dedi. Çok anlayışlı bi doktor. Çok yoruldum, çok ağır süreçler yaşadım... bugün doktor kontorulum var, yine geceden beri hiç uyumadım mide ağrısından... psikolojimi çok etkiledi... yavrumu doğurdum. 16 gün sevdim sonra melek oldu... ikinci gebeligimde kontrole diye gittim 9. Haftada kalbinin durduğunu öğrenip kürtaj oldum Rabbim hepimize hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin çok zorrr

Ayy maşallahhhh nasıl büyümüş bende yarın görmeye gidicem heyecanlıyım 8+5 olucam yarjn bende bu arada erkek bence
Evet canım en son 10 gün önce gitmiştim 10 günde 1 cm büyümüş çok hızlı büyüyorlar sende yarın güzel haberlerle gel için rahatlasın gidene kadar acabalar evham çok yapıyor insan . Ben bugün gördüm rahatladım artık yarın başlar acabalarım evhamlarım Rus Çin takvimleri de erkek diyor bakalım bir daha ki kontrollerimizde bir umut öğreniriz belki
Masallah. Fasulye rahatina bakio ☺ bence erkek ama ultrasyon fotosuyla tahmin edenler var
karından ultrasonla kesenin sağındaysa erkek, solundaysa kız diyor Ramzi teorisi canım
Sağol canım , amin inşallah sağlıkla alalım bebişlerimizi kucaklarımıza bende 7+ 0 da duyabilmiştim canım . Lekelenme için kırmızı değilse sorun değil dedi canım

Kızlar bu sabah uyandığım da kahverengi akıntım geldiğini gördüm tam 6. Haftadayım 4.hafta lekelenmem gelip geçmişti, bugün gelince korktum ama bir daha gelmedi aynı durumu yaşayan var mı

Kızlar bugün doktor kontrolüm vardı çok şükür her şey yolunda insallah hepimizin böyle devam eder doktor grip aşısı olmamı önerdi salgın var çok fena dedi hemen ol dedi ama ben korkuyorum tabi ki sizler ilk gebeliklerimizde oldunuz mu ya da doktorunuza sorar mısınız ne öneriyorlar acaba ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…